Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Troszkę gwiazdek wpadło :) Mam 749 na stanie :p
    Na nagrody jakie były nawet nie zwracałam uwagi, tylko kątem oka patrzyłam, czy nie mam kombajnu, bo przykro by było uruchomić np na 8h chwilę po zasiewie eventówki :D

    wzięłam się za liczenie i tyle mi wyszło:
    potrzeba 6300+170
    jest 257+63
    plus roślinka na polach :)

    Właśnie... muszę policzyć ile to ja mam pól, troszkę tu cos stoi, troszkę tam, dobrze by było czasem wiedzieć, wtedy już tylko pomnożyć 4x i wiadomo ile tam tych badylków jest :D
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2016
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    gdzieś mi mignął kombajn,ale tam akurat zabrakło mi towaru..............
    zmykam spać:D
    dobrej nocki kochani:D
     
    =kalina= lubi to.
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dobrej nocki :)
    A ja nie mogę znaleźć w poradniku ile poletek jest w lesie, chyba "ręcznie" nie bd liczyć :D
    Kiedyś spr, jak będę siała
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witajcie sobotnie :)
    dzięki Wam dowiedziałam się ,że są nowe misje :) na razie popatrzyłam bo i tak brakuje mi niektórych dziwnych drzewek :p
    mam jeszcze 6 poletek do przekopania i koniec eventu :D
     
    =kalina= lubi to.
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Można też zajrzeć >tu< :)
     
    =kalina= lubi to.
  6. tosia

    tosia Nadzorca forum

    dzień dobry:)

    Kalinka małych pól masz na głównej i dzikiej 202, w lesie 184 a na bahamie po 188:)

    zbieram gwiazdki na magazyny i robię po kolei jedna po drugiej, trochę długo to trwa ale przynajmniej nie rozgrzebuję ich tak jak tych starych i potem leżą takie niedokończone:(

    dziś poluję na ostatni item a potem jeszcze 4 pola i finito:)
     
    =kalina= lubi to.
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    zebrałam melony i goździki:D
    nie zawiodły:D
    melony dały mi 16 gwizdków,goździki 62 gwizdki:D
    ogólnie mam:17249 przysmaków i 455 gwizdków:D
    mam już wszystko,jak tylko wrócę z piesem ze spaceru biorę się za kopanie:D
    pierwszy raz wytrzymałam i z kopaniem odczekałam aż zbiorę całość:D
     
    =kalina=, ells.w87 oraz tosia lubią to.
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzięki dziewczyny :) Szukałam w poradniku o leśnej polance
    Liczyłam przy sianiu (ile roślinek ubyło) i mam na głównej i dzikiej w sumie 400, w lesie 170, a na bahamie 350 :)
    Oczywiście mniej, bo coś zawsze stoi- troszkę wczoraj zmieniłam "do równego rachunku", żeby jak coś było łatwiej liczyć :)
    Szybkie jesteście, mi się eventówka pierwszego dnia chwastami zarosła, wiec jestem dzień do tyłu, ale event jeszcze długi, myślę wiec na spokojnie zdążę :) Wypadajek brakuje mi już tylko 170, a jeszcze nie zebrałam długich z nocki :)
    Za to na bieżąco kontroluję ilość narzędzi w magazynach :D
    deski 3344/6000
    cegły 4585/8000
    dachówki 460/5000
    wiertarki 19
    Zawsze troszkę bliżej celu, na początku zastanawiałam się czy najpierw manufakturę czy menażerię, teraz wiem, że wiertarek będzie na wszystko, pierwszy będzie ten, kto szybciej sobie zbierze narzędzia :D

    Miłego dnia Nałogi!!!
     
    WhateverHappenes lubi to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    u mnie w skrzyni siedziały 2 pancerniaki:D
    TS wystawione:D
    marzę o jelonkach i salamandrach,ale nie lubią mnie:(
     
    =kalina= lubi to.
  10. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    To ja dziś miałam fajną przygodę z ts ;)
    kiedy sprawdzam ts, lubiędozować sobie przyjemność (albo rozczarowanie) w małych dawkach i odkrywam następne dopiero jak zobaczę pierwsze- czasem trzeba kilka sekund poczekać, każdy odkrywał- każdy wie ;)
    Odkryłam pierwsze i już się zaczęłam denerwować, że coś się zacina i nie chce mi się odkryć, ale okazało się, że jednak nie zauważyłam, ze się odkryło, bo?
    Bo pastwisko dla jeleni jest łudząco podobne do zagrody ts (tam też jelonek biega :D)
    Poza tym łabędzie, żółte misie i wyderki, wszystko na plus, ale na razie do paska

    ps Ewa, salamandry chyba z ts nie dostaniesz, póki co była tylko w evencie, może potem w jakiś nagietek przyniesie, albo inne cudo
     
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ślepa cytra ze mnie:oops:
    teraz dopiero zauważyłam,że salamandry mam:D
     
    WhateverHappenes i =kalina= lubią to.
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    W hodowlanym
    [​IMG]
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja mam raczej rozgrzebane wszystkie misje i kończę je jak uzbieram towaru do nich :)może to nie najlepszy sposób ale jakoś tak wolę sobie dozować przyjemność ukończenia misji
    gizdków mi brak jeszcze tak koło 60 ale na noc już zaczynam siać długie roślinki :)może jutro będzie koniec :D
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    mam salamandry:D
    ślepa byłam:oops:
     
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    A to miłe zaskoczenie :D
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ale jelonki mnie nie lubią:cry:
     
  17. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    hejka laskixDxD mam wolne dzisiaj to se wlazlam na forumxDxD ewent jeszcze w powijakach:cry::cry: ide teraz na spacerek a pozniej mala kawka z nalogamixDxD jak komu zbywa wypadajek to poproszexD
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w koncu kino mi działa, ale kinopunktów mi nie dopisuje :(
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    u mnie nie działa:(
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w końcu dopisało ;) 3 florki wpadły i akurat 5 mialam, jeszcze raz poszlam do nagietka i dostałam derenia :p akebii mi brakuje.... no trudno :p
    derenie na GT się przydadzą, juz 10 mam :)