Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj gosiaczku:D
    udanych,spokojnych zakupów życzę:D
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    witajcie :)
    ja mam jeszcze 10 kroków do zrobienia, landrynek mam sporo więc teraz dosiewam brakujące roślinki a na noc pójdą melony i goździki :)
     
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ależ dłuży się czas do zbiorów:(
    a chyba jeszcze będę musiała dosiać landrynek.............
     
  4. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D
    Dziś uruchomiłam kupon i tak mnie na refleksję naszło: Jak piękne i proste byłoby życie rolnika, żeby mi nie było szkoda pieniędzy na kombajn :D
     
    chrumcia91 lubi to.
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Menka:D
    ja mam tylko 1 kupon,a na kupowanie pomocników mnie nie stać,więc orzę ręcznie..............
     
  6. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja kupony chomikuję, chyba jeszcze żadnego nie zużyłam, może ze dwa- teraz jeszcze mi kilka zostało "kuponów" z misji z produktami :) Stosuję taktykę, żeby oddać jeden np dywanik mniej niż chcą, a w razie potrzeby oddam ten jeden i kombajn dostaję :)

    Aż spr z ciekawości ile mam kuponików, nie licząc tych w misjach:
    14x 1h
    49x 3h
    43x 12h
    2x 24
    36h-brak
    2x 48h
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kalina - klon cukrowy dobra rzecz;) Dokup/Postaw jeszcze z 200, odczekaj 20 h przed eventem i trochu wypadajek powinno wypaśćxD

    Witam i dziękuski za życzenia:)
     
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    W sumie racja, nigdy nie próbowałam stawiać drzew na wypadajki, a owoce zawsze się przydadzą i są duuuużo droższe niż goździki :)
    Może nie same klony, ale morwa i złote, że nie wspomnę o mlecznych i jeszcze kilku innych na paszę :)
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja same 20 godzinne drzewka wystawiam i mam wiecej wypadajek niż z pól ;)
     
  10. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Następnym razem może zastosuję :) Owoce zawsze się przydają, a goździki są bezwartościowe nawet na targu :p
    A propos... Jak wam się nowy targ podoba?
     
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zazdroszczę Ci tych kuponików:oops:
     
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Właśnie złapałam się za głowę, że przegapiłam aż 4 godziny pełni!!!
    Jakoś takoś założyłam, że jak każdy zacznie się o 14, a tu niespodzianka- zaczęła się już od 10 dziś :cry: jeden albo dwa zasiewy poszły w las


    ps: co myślicie? tylko szczerze... Bo mam kilka pomysłów i nie mogę się zdecydować i proszę o radę, może zrobimy ranking :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Powiem szczerze, że na pewno nie te czarne....od razu mi się skojarzyły z pogrzebemo_O
     
  14. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ooo tak, czarne NIE!!też pomyślałam o pogrzebie8)8)
    nie pasuje do ślubuo_Oo_Omi się podoba to białe i czerwone;):p:p


    Kalina ja z kuponami i kombajnem z misji ze spółdzielni robię jak ty;)na co dzień ręcznie zbieram małe pola a jak wiem, że czasu nie będzie to stawiam duże pola lub super pola i też ręcznie ogarniam temat:)kombajn za mną chodzi od dawna ale zawsze brak kasy na to, zobaczę czy jednak w listopadzie i grudniu nie kupię;)przemyślę to jeszcze na spokojnie:p:p
     
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja kupony uruchamiam na bieżąco praktycznie

    Z zaproszeń podobają mi się te czerwone i te z drzewem:)
    czarne podpadają pod inną okoliczność a białe są takie komunijne moim zdaniem :p
     
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie czarne= oryginalne :) ale jak mówicie, że nie to nie, bo jak dla mnie muszą się gościom spodobać :)
    Kształt- te białe
    Kolor czerwony, i te motylki, nie wiem czy tu widać, ale pięknie na zbliżeniu wyglądają, bo też są wycięte i tak jakby skrzydełka do lotu są podniesione, ale podoba mi się ta para laserowo wycięta w ostatnim
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    mnie się te czarne podobają pod warunkiem zmiany koloru na np. jasną zieleń..................czyżbyś Ty,albo Twój narzeczony był z Lublina????????????
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    te białe mają bardzo elegancki kształt :) a motyle są śliczne
     
  19. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nie, czemu?
    Pamiętasz, kiedyś mowiłam, ze do lublina pojedziemy zapraszać gości :)

    O właśnie... A może ktoś mi zrobi takie na zamówienie... Bo kilka widziałam też "w miarę", ale jeszcze żadne tak do końca do mnie nie przemówiły
    Tak jak tu.. Jedne mają to ładne, inne coś innego...
    Zdecydowanie nie chcę wszechobecnych kokardek, bo WSZYSTKIE zaproszenia, jakie dostałam przez ostatnie kilka lat były zdobione kawałkiem materiału o_O

    I chciałabym pionowe, a nie w kwadracie, albo co gorsza otwierane do góry


    Dziewczyny i chłopcy, a może mi poszukacie czegoś?
    Jakaś rada mi potrzebna, bo mojej mamie podobają się dokładnie te, które dla mnie są najbrzydsze :D
     
  20. tosia

    tosia Nadzorca forum

    białe eleganckie a czerwone śliczne:) mi się ten brązowy kolor nie podoba za bardzo w tym ostatnim;) całe to brązowe kojarzy mi się z 50-tą rocznicą ślubu;):)a te czarne to oryginalnie kojarzą sie z jednym:)

    ale jak będziesz miała jeszcze jakieś propozycje, to dawaj, jest tyle ślicznych ręcznie robionych zaproszeń, nic tylko przebierać i wybierać albo miksować jeśli można;):D