Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Kiedyś zdarzało mi się nawet szukać kalendarza księżycowego, żeby zobaczyć pełnię bo na farmie prawie się pokrywa :D
     
  2. tosia

    tosia Nadzorca forum

    a mam pytanko co byście odblokowały w świątyni kaktus czy port? Nie mam wyspy skarbów jeszcze i mam dylemat co zrobić?
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    port :) to są ciężkie decyzje na początku

    wszystkiego najlepszego Krasnal
    w prezencie samochód z kierowcą :p[​IMG]


    mam zrobione 55 % zadania, brak wypadajek -coś muszę zaradzić jutro :music:

    mnie też wiertarki nie lubią , obojętnie jaką zwierzynę mam w manufakturach
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  4. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    Jesli masz dużo niezłych itemów to ja obstawiałabym port, wtedy wszystkie najlepsze itemy rzucic można na wystpę skarbów a to znacznie przyspieszy zdobywanie bananów
     
  5. tosia

    tosia Nadzorca forum

    dzięki, to wybieram port;):)
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    też bym wybrała port:D
    narzekałam,że mam kurczaki z czerwonym termometrem,a tym razem trafiła mi się "prawdziwa perła"
    na początku poinformował (albo poinformowała,trudno zgadnąć po nicku) mnie,że z poprzedniego mentora zrezygnował,albo zrezygnowała,bo nie dostawał,dostawała dżemu dyniowego,,życzył,życzyła sobie super paszy,dziś ok. godz. 10 dostałam sówkę z pretensją,że jeszcze nie wysłałam dżemu i czy ma zmienić mentora,odpisałam,że to jego,jej decyzja i,że dla mnie ważniejszy jest real,dżemik dostanie nieco później,kiedy już miałam chwilę okazało się,że nie mogę wysłać dżemu,bo ma już maxa prezentów i,że mogę wysłać po północy,a teraz patrzę,a on,ona jednak zmienił,zmieniła mentora...................
    cóż płakać nie zamierzam,teraz ktoś inny będzie wysłuchiwał pretensji...........
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2016
    chrumcia91 lubi to.
  7. tosia

    tosia Nadzorca forum

    hehe, to dopiero:) wymagania miał kurczak, cóż dobrze zrobił że zmienił mentora ty masz spokój przynajmniej;):)
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a pewnie:D
    tylko współczuję mojemu następcy................
    już nie chodzi mi o dżemiki,bo sama je produkuję i mogłabym słać nawet po kilka dziennie,ale nikt nie będzie mi dyktował kiedy mam wysyłać,robię to o tej godz. o której mam czas..............
    mam takiego kurczaczka,któremu od czasu do czasu wysyłam coś na pd,ale on naprawdę zasługuje,leci jak burza do przodu,odzywa się i jest sympatyczny:D
     
  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    U mnie w porcie stoja itemki, ktore daja nawet mniej niż 100pd na dobę i też się cieszę, bo lepsze coś niż nic :D
    Nawet połowa nie daje tpd, ale kiedyś się uzbierają też te bardziej opłacalne :D
    Dziś wylosowałam dziewiątą ptasią skałę, mam już n dwa pnącza :D
    Ale strachy mnie nie lubią dla równowagi nie mam żadnego, a to pnącze chyba lepszy bonus dawało, już nie pamiętam który co dokładnie ;)
    ŁaŁ :D Do którego lvl ma się mentora? do 20 i już zdążył dwa razy zmienić? Tak to długo nie pogra... I tak dobrze, że nie chciał cmj albo w tym typie coś :D
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    mentora ma się do 40 levelu,ten miał coś po 30,nie pamiętam dokładnie...............
    może chciał chutneya,ale pomylił się,albo nieco zmądrzał...............
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2016
  11. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Może od pierwszego chciał cmj, od Cb już tylko dynię, a następnego "poprosi" o dzemik jabłkowy?
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hehehe............:D:D:D
     
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ciekawi mnie czego będzie żądał od innych na GT :p
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a trzeba popatrzeć................
     
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Biorąc pod uwagę jakie ma wymagania wobec gry i graczy może nie dotrwać do GT

    dostałam drzewko :( klon cukrowy, co pójdzie do paska
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2016
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    może masz rację............
    ja jeszcze nic nie wystawiałam,sieję długo rosnące na wypadajki................
     
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Właśnie zebrałam kukurydzę i grzybki z głównej i zasiałam goździki, mam jeszcze piwonię i przytulię- dosiewam braki :D
    Zastanawiam się, czy jeszcze jednych grzybków nie posiać,ale już nie będę ryzykować, że zasnę kilka minut przed zbiorem :D
     
  18. tosia

    tosia Nadzorca forum

    dobry porannie:)

    5 kroków do pnącza mi zostało, przed snem zbiorę goździki i miechunkę, zasiew na noc i jutro koniec:)będę mogła skupić się na misjach w spółdzielni;)
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    po porannych zbiorach goździki i melon nie zawiodły:D
    melony dały mi 32 papierki,a goździki 142 papierki:D
    zrobiłam cukierki,obdarowałam nimi stworki,oddałam torebki i zostały mi do zrobienia 2 kroki:D
    na stanie mam:10 torebek,3 papierki i 560 landrynek:D
    melon i goździki rosną,zbiór o godz. 21.30 i 23.35.................
     
  20. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Dzień dobry :)

    U mnie zostało jeszcze 7 kroków. I niepotrzebnie posiałam landrynkę, i tak mam jej za dużo. Po zbiorach posieję goździki, a na wyspie imbir. Teraz idę z córą po buty. Ech, to będzie koszmar o_O:sleepy::cry: Te wszystkie kawały o kobietkach wybierających buty/sukienkę/bluzkę * dotyczą właśnie mojej młodszej -.-

    Miłej soboty :)

    * niepotrzebne skreślić