Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tosia

    tosia Nadzorca forum

    hehe, Kalinko za chwilę kolejny hodowlany a potem następny i tak już będzie;)kiedyś też były ale można było sporo sp z eventów dostać teraz to śmieszne ilości są:)ja zamknęłam Miecia i Przydasia do momentu uzbierania sp, kupić nie kupię, tak jak ts czy tz, trudno najwyżej nie będę miała min 120 nowych gatunków w paskuxDxDmłyn pracuje nad sp a ja czekam na moje tajemniczości:)
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja staram się zrobić podstawy dla Miecia i Przydasia ( również :p ) wyduszam co się da ze spółdzielni i w niej moja nadzieja....
    oddaję do eventu zwykłe zwierzaki a kolorowane gromadzę albo może oddam do misji albo zaprowadzę na targ ale to jak już bardzo bida przyciśnie:sleepy:......

    tylko szkoda mi tych 10 bananów na końcu eventu :(
     
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Małgosiu banany będą prędzej czy później w innych eventach:)mi zostało 4 sztuki SPo_O

    a z tajemniczości ts nic naprawdę nic:( ale z zagród mam sówki pomarańczowe i jelonki plus żółte wiadomo co8), jedynie z tych obu zagródek się cieszę:inlove: bo nie miałam:)

    na baha to co zwykle8)
     
  4. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dziewczyny, mnie tu dawno nie było, a teraz co chwila widzę, więc zapytam: co to? kto to?

    Chwalę się: zdobyłam salamandry i rekiny podstawowe, do tego pomarańczowe bobry, pomarańczowe żaby 2x i pomarańczowe myszki :) kolejne bobry mi myszy siedzą w oazie na hamaki, a może uda się zbudować im pomarańczowe domki :D
    jeszcze trochę SP zostało, może uda mi się skończyć :D

    Tosia, jak jeszcze jeden hodowlany zrobią, to chyba nikt nie skończy z tych, co nie kupują :p Pozostaje nadzieja, że już i ssaki mieliśmy, i ptaki i całą resztę, więc zrobią sobie z rok przerwy

    ps. u was też zaby podad 30tys na targu?
    kupiłam zagródki, wystawiłam 50 :D wieczorem będę sprzedawać jak cena nie spadnie :p
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2016
  5. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Kalinko Mieć i Przydaś, to są ci co ciągle chcą nowości;) i tylko dzięki nim spłukałam się z SP;)gdy ich nie było grałam sobie spokojnie a jak i mnie dorwali, to wszystkie eventy muszę zrobić aby nabyć zagrody czy warsztaty aby w pasku lezałyxDxD

    Kalinko nikt z tych co nie kupują nawet nie zacznie hodowlanych, nie mówiąc o skończeniu8)
    ohhh jak ja bym chciała tyle pomarańczowych zagród zdobyć z tz ale mnie nie lubią, mnie lubią żółte:(
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2016
  6. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja nie z ts, bo jeszcze rosną, tylko jak już kazali hodować, to poszukałam w pasku co by sie przydało i hoduję te, którym by sie pomarańczowy domek przydał- w warsztaciku kilka wybudowałam :)
    Przed żółtymi sie bronię jak mogę, ale mogę tylko nie kręcić na kole jak są do wygrania :D
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Wiem:) ale coraz dłużej trwa przejście na kolejny poziom w tropikach a potrzeba ich sporo o_O
    Ja te eventy traktuję jako zmuszenie mnie do robienia misji w spółdzielni:) do eventu oddaje zwykłe zwierzaki a kolorowe z domku do przytulania :palbo z targu wtykam do misji , zdobywam to co potrzeba
    kolejnej takiej edycji szybko nie zrobią , podczas tamtej ludziska mieli zapasy z poprzednich eventów ale teraz się wycyckają dokumentnie.....odpadną nawet ci co kupują paszę okazjonalnie

    Zresztą takie eventy były do przewidzenia, dają ostatnio tyle TSów jako nagrody,że ludzie poobławiali się trochę w czerwoności, różowości i starocie których nie mieli więc musieli wymyśleć inny sposób strzyżenia farmerów-.-

    złotówki nie wydam, walczę tym co mam
     
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Widzę, jak w pomysłach mają propozycje typu "więcej bananów za lvl", ale to byłoby bezcelowe, bo wtedy wszystko by było w świątyni droższe- nic nie ma za darmo :eek:
    Ale mogli by np. powyżej 150 dać 6 bananów, a powyżej 200- 7 itd.
    bez porównania ile potrzeba na pierwszych, a ile potem tpd, na początku zjesz kilka smoothie i masz kilkanaście lvl w górę, a teraz...

    Zabraknie mi ok 100sp do czerwonej fabryki, mam jeszcze trochę w misjach z produktami, ale produktów nie mam, sg na kupno też nie :eek: może uda się sprzedać kolorowańce i kupić hydranty, ser, pałeczki, dywany i coś tam jeszcze było
     
  9. tosia

    tosia Nadzorca forum

    cóż też uważam że 5 bananów czy 1 gwiazdka za przejście w którymś momencie jest mało atrakcyjna ale zauważyłam, że gra stara sie być atrakcyjna dla nowych graczy, a o to trudno aby nowi gracze zostali na dłużej, wszystko pod nowych a jak już osiągniesz wyższy lvl, to już nieważne, uważam, że starzy gracze powinni być premiowani za wytrwałość, nowy kupi raz pakiet pogra i znudzi się a starzy gracze jednak kupują sporo mimo wszystko.

    nagrody też powinny być zależne od poziomu;)


    a i ciekawe czy będą dożynki w tym roku;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2016
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    jak już rozmawiamy o ilości bananów to powinni się puknąć w głowę z tym 1 florenem za przejście poziomu:ptak do 50 poziomu to może jeszcze coś jest ale w przypadku wyższych poziomów to jest zwykły żartxD
     
  11. Alairë

    Alairë Generał forum

    Hej,
    WH - umarłam xDxDxD... leżę i nie oddycham... Cuda, cuda!!!.
    TAK zdecydowanie tak, takie wdzianko na zimę byłoby najlepsze :inlove:.
    A do tego coś w stylu walonek, żeby stópki nie marzły i jaaaazda na ziąb :p:DxD
    Mamciu, ode mnie poleciała pasza na 5 oaz ;), czyli już masz bliżej niż dalej :D.

    Zgadzam się ze wszystkim :).
    To taki rewelacyjny trend, że nowi są faworyzowani.
    Wystarczy spojrzeć na sieci komórkowe, telewizje cyfrowe itd...
    Wchodzisz z ulicy i masz abonament za grosze, a jak już jesteś długoletnim klientem, to o takich niskich stawkach możesz sobie tylko pomarzyć. Nie dba się o wiernych odbiorców.
    Też się zastanawiam, ale myślę, że jakby nie było, to wrzask i lament podniósłby się taki, że czym prędzej by coś zapodali :p...
     
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Tu raczej ciężko zakładać co chwilę nowe konta (nikt nie zabrania :D), oczywiście nie chodzi mi o wspomaganie się innymi faremkami, tylko za każdym razem zaczynać od nowa, trochę by szkoda było postępów, ale... z tego co mi się wydaje, to Ci najstarsi, najwytrwalsi są i pewnie jakiś czas zostaną, o ile ten nowy trend na kasę się nie utrzyma, a młodzi dojdą do tego 50 lvl i zrezygnują...
    My od początku mieliśmy ciężko, ale przynajmniej sprawiedliwie :)
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    właśnie zastanawiałam się kto mi podarował sp.
    wielkie dzięki:inlove::inlove::inlove:
    co do wyborów nagród,to celowo szłam po kolei,trudno,bez zagródek się obejdę...........
    brak mi jeszcze 26 sp. żeby zrobić czwarte zadanie z ssakami...............
    w spółdzielni cała sp.na którą mnie było stać zgarnięta
    14 zdąży się ukręcić w młynie..............
    na kole sp. unika mnie jak ognia:(
    chyba nie uda mi się:(
    mam zrobione:
    3 zadania z płazami
    4 zadania z rybkami
    3,5 zadań z ssakami
    i okrąglutkie 0 sp.
    sp. nie kupię za realną gotówkę,bo:
    po pierwsze mnie nie stać
    po drugie BP od dawna mnie zniechęca
    żadnych przeskoków
    ts............szkoda mówić...........
    na pocieszenie dostałam:
    czerwoną gruszę aniou (już drugą)
    mrówkojady )już trzecie)
     
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    I tak wciąż trzymam za Ciebie kciuki :)
    Ładne drzewka, ja przed chwilą swoje odkryłam, dostałam nieśplika japońskiego i oliwkę xxl, a reszta xl i to z tych zwykłych, jakaś grusza, wisienka i cos jeszcze :p
    Zagródki za 40 minut
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki słoneczko:inlove:
     
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja chyba skończę, żab brakuje, strasznie drogie są, ale chyba kupię troszkę, a potem sprzedam co mi się uda wyhodować, brakuje mi już tylko 10 odznak od żab, 3 od rybek i 15 od ssaków- 11 myszek się klonuje, nie wrzucam wszystkich bo liczę na podwójne, chociaż bardzo mało dają, dużo mniej niż ostatnio :(
    Bardzo się cieszę z pomarańczowych bobrów i myszek, które sobie zbudowałam dzięki BB :) Chociaż zmarnowałam trochę cegieł, a zbieram na rozbudowę manufaktury- 6000 chcą :(
    Pewnie też forma zachęty do kupowania skrzynek xxl, ale jakiś rodzaj sprawiedliwości, bo młodzi mają mniejsze zapasy narzędzi
    Mam jeszcze 8 myszek na pomarańczowe zagródki, ale pił brak :D Na szczęście to może poczekać
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja jeszcze żaby robię :sleepy:kupuję bo moje się dawno skończyły

    mamy w tym miesiącu dwa mroczne eventy i po prostu liczę na duże ilości superpaszy8)bo nie wiem co będzie:sleepy:
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a ja nie mogę rozbudować manufaktury,bo dotąd nie wypadł ani jeden..............no.zapomniałam nazwy:(
    u mnie w młynie cały czas kręci się sp. ,a i tak nie wystarczy:(
    Małgoś a co mają mroczne eventy do sp.?????????????
     
  19. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja mam już 5/8, dlatego intensywnie myślę o rozbudowie :D
    ts średnio, szału nie ma, ale te nie ma co narzekać, darowanemu (a przynajmniej nie za fl), wiadomo się nie zagląda :D
    -czerwone świnie
    -pomarańczowe kameleony
    -żółte orzełki
    -pomarańczowe garnki

    Event na ukończeniu, ostatnie 3 myszki sie klonują, oba rekiny są, jeszcze jedne żabki zostały, liczę na tę jedną podwójną odznakę :D
    Perfum mam mało, to od początku tylko po 2 daję, 40 minut jestem w stanie poczekać


    pełnia i haloween :inlove::inlove::inlove::inlove: uważam się za największą fankę :inlove::inlove::inlove:
    to wtedy wykorzystuję kupony na kombajn i ustawiam sobie budzik na zbiory (oczywiście tylko w ciągu dnia) :D chociaż zdarzyło się, że np na 6 nastawiłam, żeby zebrać :D
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    wiertarka Mamciu :p
    a co mają eventy do paszy? będzie event związany z pełnią księżyca i hallołin:) liczę że będzie można zdobyć paszę