Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam Nałogi :)

    Mam problem: za ostatnie talary kupić TS-y czy item "trening czyni mistrza"? Itemik w razie co dostanę od sąsiada . I co ja teraz mam zrobić ? :eek:o_O:oops:
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj gosiaczku:D
    jak masz zaklepany itemik,to bierz TS................
    ja bym tak zrobiła:D.................
     
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    popieram:)wzięłabym ts:)a item zaklepany masz więc może coś ci fajnego z ts wyskoczy:D

    jakie zagrody wystawiacie na hodowlany?
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nic jeszcze nie wystawiam,bo na polach króluje eventówka:D
    zebrałam,posiałam na noc eventówkę,pośpiewałam................
    na ten moment mam:279 talarów,147 flakonów i 305 rośliny....................
    jutro jeszcze jakiś item kupię:D
     
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    TS prędzej czy później się trafi :) A itemik będzie stał i pracował na siebie, nie wiadomo kiedy GT się trafi :)

    Ja mam pnącze i SP, ja da radę to jeszcze 6 piosenek zaśpiewam, w co wątpię- na rano mam 3000 eventówki, ale wypadajek tylko 3
    Mam 210 talarów i też się waham nad ts czy poczekać do rana na item (drugi, na łąkę), ewentualnie banany.
    Gwiazdek mam 400 w zapasie :D Ostatnio szaleję w spółdzielni :D
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    na ten moment zrobiłam wszystko co mogłam:D
    zmykam do łóżka:D
    dobrej nocki kochani:D
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Bry przedpracowo :)
    dośpiewałam jeszcze na kolejne sadzonki i zagrody......zabrakło flakonów na 3 występy ale mówi się trudno i idzie się do pracy -.-
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam porannie;)

    Zakończyłem event przed szkołą:music: Nie kupiłem tylko ZB (taniej dostaję je nawet na wyspie-.-), "Andy" i "Skellig" (nie wiem czemu, ale nie patrząc w tabelki, uznałem, że nic ciekawego tam nie ma:p), babeczkę (bo mam z Ogrodu a w spiżarni nazbierało się ich ze 20 - jak na razie starczy;) Bo mnie brzuch rozboli albo jakieś inne przykre dolegliwości żołądkowe się zaczną8))) oraz 10 gwiazdek, bo coś nie spieszno mi do magazynów a i mnóstwo misji mam niezrobionych-.-


    A z 100% dobrych wieści, to oddałem już cały kumkwat do kampanii srebrnej w "Wyspie skarbów II":D
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogowe nałogi.
    Szaro, buro, mokro i wietrznie. To tak w skrócie. -.-
    Do czego potrzebny ten przepis na syrop czekoladowy, oprócz dla papryki. Bo nie pamiętam i nie wiem czy brać, czy sobie darować. -.-
     
  10. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Dzień dobry Nałogi :)

    Syrop czekoladowy potrzebny jest do produkcji naleśników czekoladowych :)

    U mnie słoneczko na dworze, jak z temperaturą nie wiem, bo jeszcze nie wychodziłam :p

    Ze sklepu wzięłam jednak sadzonki na wyspę i zagrody. Na item sobie poczekam do G&T:oops:
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie tez słoneczko ale przez otwarte drzwi poczułam, że raczej ciepło nie jest....jeszcze nie wychodziłam na dwór :)
    co do wystawienia zagród to będa potrzebne płazy, ryby i ssaki, czyli żaby, ryby i ssaki-są oznaczone symbolem kotka w oazie ;)
    tak więc u mnie pójdą na pewno żaby i ryby i ze ssaków te ktorych mam najmniej, czekam jeszcze na przytulie ktora rosnie :p
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To trza brać. :pxDxDxD
     
  13. tosia

    tosia Nadzorca forum

    żaby, ryby i coś ze ssaków:) dzięki;)jak roślina dojrzeje, to wystawie zagrody,tylko chyba paszy muszę dokupić, bo młyn zajęty,hmmm
    jak się pokaże OO z poradnikiem, to zobaczę czy wogóle zabiorę sie za ten event, wszystko zależy ile SP sobie zażądają.
     
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Wzięłam od rozdartej gęsi SP , przepis i mam jeszcze 198 talarków. czekam na ostatnią eventówkę na flakoniki. Co się da to mordę podrę i zobaczę na co wystarczy.
    Dracena i złotokap to na farmie rośnie czy na bahamie? Może jest ktoś posiadający i wie. :sleepy:
    Zagrody też wystawię przed 15,00, bo muszę kombajna i chutneja wykorzystać na drobnicę. :pxD
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    udało się zdobyć item "Walkiria śpiewa":D
    więcej chyba nie zdziałam,mam 4 talary,64 flakony i 125 roślinki..............................
    roślinka jeszcze rośnie.................
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam nałogi :)
    Dracena na wyspie, Złotokap na farmie :)

    Miłego i słonecznego dnia życzę:)
     
  17. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Złotokap na farmie, a dracena na wyspie rośnie :)
    Witaj Ewuś :)
    U mnie też roślinka rośnie. Mam nadzieję, że kupon dam radę jeszcze zdobyć :music:
     
  18. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ja już pozbierałam co miałam, zagrody wystawiłam, paszy mam mało, na targu trochę droga i nie wiem co robić:(dodatkowo kombinuję z sp na event, ehhhh życie farmera:D
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie już 2 łąki w zagrodach zwierzaków ktorych mam najmniej-tych potrzebnych do hodowlanego :p
    jakbym rano pomyślała bardziej to bym zgarnęła gwiazdki a tak to mi zabrakło roślinki na ostatni nektar i 10 talarów :p no ale trudno ;) wzielam babeczki w takim razie :)
    event zaliczam to udanych, jestem zadowolona :)
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a mnie u --mamuni- nie dopisało drzewek kupionych w sklepie Walkirii:(
    napisałam do PT,czekam na odpowiedź..................
    wystawiłam TS....................
    za 5 godz. będę wiedziała co dostanę................
    wystawiłam też baobaby.............
    czyżbym nie była jedyna pokrzywdzona przez event,bo do tej pory nie mam odpowiedzi od PT.................. .......
    a wogóle porządnie się przeziębiłam (oby tylko to),boli mnie wszystko,niestety do ogólnej pani doktor jestem zapisana dopiero na jutro:(
    ale na pocieszenie właśnie wróciłam od chirurga,zlitował się nade mną i tylko mocniej oczyścił mi nogę:)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2016