Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zebrałam,posiałam,kupiłam tajemnicze sadzonki Andy:D
    zmykam spać:D
    dobrej nocki kochani:D
     
    tosia lubi to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witam :)
    [​IMG]
    to jest przyszłość mojej Ingrid jeśli nie zewrze kupra i nie przestanie fałszować -.-
    jeszcze 400 jednostek do pnącza>:(
     
    Alairë i tosia lubią to.
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Dobry:)
    Hihi, ja też mojej zagroziłam, że wyląduje na talerzu i o dziwo zaczęła śpiewać:D

    eventówke posiałam na 3 polach ale na 2 posieję coś na wypadajki, bo z nimi krucho:)minimum co potrzebuję to 720 talarków aby pozbierać co mnie interesuje a zostało 2,5 dnia:)niestety 2 dni w plecy dawają o sobie znać:)
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    wiertarka mi wypadłą wreszcie :Dz szopów 8)
     
    tosia lubi to.
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    Ja mam 4 wiertarki :D:D:D i żaden magazyn nie jest za fl :p
    Miały moje magazyny jakiś taki czas, że mi 3 dni pod rząd wyrzuciły to dobrodziejstwo, chociaż nie jestem pewna który okazał mi tę łaskę ;)
    Może będę miała fart i zdobędę dziś pnącze? Goździki zaraz dojrzeją, kilka razy za 50 coś zaśpiewam... Fajnie by było :)
    Wychodzę z założenia, że jak kupię SP to też dostanę zagródkę z hodowlanego :D
    Poszukam w starych postach, bo kiedyś liczyłam ile SP było do poprzedniego hodowlanego, żeby chociaż podstawy zdobyć, pewnie teraz podobnie :)
    A potem się zastanowię, może itemik, żeby postawić na pole? Niezłe pd daje, chociaż zagródki kuszą :D

    Edit: 460SP na podstawy :D To już mam 450 :D
    4 piosenki 3x50+40 :( zabrakło 4 do itemu, nie trzeba było fałszować w ostatniej :p
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2016
    tosia lubi to.
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    dziś przez przypadek posłuchałam Ingrid,bo nie zauważyłam,że córa włączyła głos w lapku......................
    ona fałszuje gorzej niż ja..................
    za niecałą godz. uruchomię kasztanki.........................
    znów zbankrutowałam,bo zrobiłam misję z drabinami dla pomocników:(
    i nie mam narazie czym handlować.................
     
    WhateverHappenes i tosia lubią to.
  7. tosia

    tosia Nadzorca forum


    Kalina 460SP na podstawy było (ja dałam ostatnio 560SP na całość), hmmm mam nadzieję, że tyle wystarczy na hodowlany, spróbuję misje zrobić z sp i albo się uda albo nie:D:D

    Ewcia handluj goździkami albo zwierzakami, czy miechunką na baha:)dopiero jutro z rzemiosła coś Ci mogę podesłać:)
     
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Wpadłam zaśpiewać 2 piosenki ;)
    W drugiej wyśpiewałam 50 za pierwszym razem :D
    Tosia, ja też mniej zużyłam dzięki gratisowym odznakom, ale lepiej zakładać najgorsze ;)

    Mam ponad 10 000 eventówki, posiałam różyczki, moze więcej wypadajek dadzą. Wracam za 8.5 godziny, miłego śpiewania :D
     
    tosia lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za przypominajkę;) Ale i tak pamiętałem tylko, aby wystawić koty-.-
    Ty to jesteś zapracowanao_O
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2016
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    kupiłam manufakturę :)czy ktoś wie czy do ogrodu dendrologicznego zmieszczą się drzewa nawozowe?
    jak będzie trzeba tyle superpaszy to ja leżę i kwiczę :wuerg:
     
    tosia lubi to.
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie mogę narazie wyprodukować chutneyka,bo brak mi grzybów,pomidorów i cebuli:(
    rzeczywiście zobaczę czym pohandlować...................
    dzięki za radę i chęci:*
    uruchomiłam kasztanki,nadrobiłam zapas flakoników,pośpiewałam i kupiłam banany,ts i kuponik:D
    teraz zbieram talary kolejno na wejściówki,sn,sp,gwiazdki,naklejkę................
    w tym momencie mam 141 talarów,zabrakło dzbanecznika,zbiór za 3,48 godz.
    Małgoś nie mam pojęcia:oops:
    ja mam tylko 1 menadżerię na farmę............
     
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nie, tylko zwykłe, możesz do nich dodać xl i xxl :p
    Masz 6 miejsc, w manufakturzi i menażerii po 4
    Ja mam komplet, od kiedy wróciłam w połowie sierpnia wziełam się za spółdzielnię, tam często tpd dawali, to i bananków na magazyny się zebrało powoli :D Teraz zbieram wiertarki na rozbudowę... chyba zwykłą manufakturę najpierw, chociaż najwięcej chcą tam narzędzi...
     
  13. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.

    Ewcia puść mi sówkę, bo nie mogę Cię wpisać, a mam coś dla Ciebie.;)xDxD
    A tak ogólnie - to widzę, że jednak nieźle dajecie sobie radę.;)xD
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj słonko:D
    już ślę,dziękuski:inlove:
    poleciała:D
     
  15. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Witam :)

    Ewuś, jutro coś podeślę. Na dziś, niestety, prezenty rozdane o_O

    Do pnącza i ostatniego itemku brak 601 talarów. Tym razem naklepki nie będzie 8) I jak żyć, panie, jak żyć :cry::cry::pxD

    WH, nie mam pojęcia co z nawozowymi :music:Chociaż jakby je dało radę do manufaktury wsadzić, to byłoby super :D
     
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Co mogę, to mogę.
    Nie wiem jak to robicie, że macie tak mało tych talarów.
    Nie chcę nikogo krytykować, ale zapraszam zawsze po poradę. Jeżeli nie będzie mowy na UB, to piszcie sówki. OK?

    Dużych nie można "upchnąć" do menażerii, ale za to można wsadzić papuzie na wyspie i miodowe na polu. Z Zośką bardzo ładnie to wygląda i daje sporo zarobić.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2016
    tosia lubi to.
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj gosiaczku:D
    dziękuski Wam:inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2016
  18. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Ja jestem chłopczyk.xDxDxDxDxDxDxD
    W sygnie mam imię.
    Wracając do drzew, to jest taki item - statek pirackiej papugi. Można go odpalać 2 X dziennie i skraca on czas wzrostu drzew. Po zastosowaniu tej papugi i ze skarpetką drzewka na wyspie rosną 11:35 godz. Daje to zbiory 48 szt papuzich piór na dobę z 4-ch małych pól. Dlatego napisałem, że jest to niezły zarobek.;)xDxD
     
    -norbijas- lubi to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    Marian zapomniales o jeszcze jednej rzeczy a mianowicie o fiolce;)
    [​IMG]
    jak sie ma premium i sporo xxl na wyspie to te dwie rzeczy daja takiego kopaxD
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    norbi witaj:D
    Marian sorki:oops:
    już poprawiłam:D
     
    -norbijas- lubi to.