Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja też bardzo się cieszę:D
     
    tosia i xBabciaEwa lubią to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    I wszyscy się bardzo cieszą, a to już cieszy. :pxDxDxDxD
    Witam Nałogi piątusiowo.
    Zapraszam na śniadanko
    Trochę wyszło wielkanocne, ale cieplej mi tak wyglądało. :pxDxDxD[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2016
  3. tosia

    tosia Nadzorca forum

    o kurczę ale to ciacho pysznie wygląda:paz ślinka cieknie do tego kawusia pyyycha:p:p

    cześć piątkowo nałogowoxD
     
  4. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej:) Mamy BB;) Z 25 oaz zwykłych gęsi wylazła 1 bladolica;) Nie jest tak źle:) Jak to mówią - "Nie taki diabeł straszny, jak go malują"xD
    Nie kuś:pxDxDxD MODzie, w gwoli przypomnienia, 1 zasada forumowa:p;) "I nie wódź nas na pokuszenie. Niech się tak stanie":D
    Ja się cieszyłem po wstaniu z łóżka, ale po 1 lekcji już nie, bo nie dość, że Pani bardzo dosadnie komentuje spóźnienia, to jeszcze jak się spóźnisz, wpisuje nieobecność8) To chyba niezgodne ze Statutem Szkoły - czy mi się tylko wydaje:oops:??? Wiem, że to złe, ale jej nienawidzę-.-:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2016
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    zebrałam zwierzaczki i skończyłam kurki i kameleony:D
    żadnych przeskoków,ani podwójnych medali:(
    na pszczółki brak sp.:(
    brak mi jeszcze 5 sp.,w spółdzielni już zebrałam całą tam gdzie mnie stać,i tak miałam ponad milion sg.,a zostało mi 15 000:(
    jeszcze nadzieja w młynie,zobaczę za 5 godz.
     
  7. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Tomek więcej uśmiechu na twarzy i mniej się przejmuj tym, co nieważne. Ignoruj rzeczy nieistotne jak głupie komentarze, ale... czy na pewno komentarz nauczyciela był głupi? Prawo mówi, że uczeń ma obowiązek stawić się punktualnie na lekcje, a kary są określone w statucie szkoły, więc może komentarz był łagodną karą? Poczytaj, bo może w statucie za 5 minut spóźnienia dostałbyś pół godziny grabienia liści przed szkołą :D
    A najlepiej się nie spóźniać, chociaż... Sama byłam wiecznie spóźniona i całkiem nieźle szkołę skończyłam :D:D:D

    Kupuję kociaki i inne zwierzaki na event, zobaczymy czy nie marnuję kaski, ale zobaczymy... W stodole jeść nie wołają :D Wystawiłam zagrody i drzewka, żeby odpocząć troszkę od siania :)

    Ewa powodzenia Ci życzę, mam nadzieję, że starczy Ci paszy na event, nie pamiętam, czy się chwaliłaś... Masz już podstawy?
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    udało mi się znaleźć jeszcze trochę sp. w spółdzielni i skończyłam cały event,ale wydałam ponad 25 000 000 sg.,musiałam sprzedać 15 chutneyów i ,do tego pozbyłam się 13 wejściówek na kole i nie trafiłam nawet jednej sp.:(
    na koncie zostało mi 9 910 sg.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2016
  9. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry wieczor :) jak Nalogom idzie kolejny event?
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Eluś:D
    lepiej nie pytaj:(
    event skończyłam,ale jestem bankrutem:(
     
    ells.w87 lubi to.
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja dzisiaj zaczęłam Elu:)
    pierwsze zwierzaki skończyły przytulanie , na noc poszły następne i zobaczymy
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Eluś dzięki za sp.:inlove:
     
  13. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    nie ma za co :)
    polecalyscie ladnie :)
    ja koncze czesc z ptakami- najlatwiejsza :) a reszta to bedzie kombinowanie - brak zwierzakow :D
     
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Z tego co zauważyłam, ale może mi się wydaje.. Teraz mniej jest eventów z sianiem :) Dla mnie na szczęście ;)
    Pewnie na innych lepiej zarobić, albo chcą nam urozmaicić grę, bo sianie-zbieranie-sianie-zbieranie jest monotonne. Poza tym w czasie takich można troszkę stodołę uzupełnić :) Ale też zbankrutować... Ja też kilka milionów wydałam na zapas pszczółek i kameleonów, ale przed eventem jeszcze nie były takie drogie, więc pewnie z 7 wydałam.
    Teraz zerkam do zgaduli i kupuję kociaki, żaby i gęsi, bo tak mi mówi intuicja i plotki :D
     
    ells.w87 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie event na stanie 3/5/0 a ma być 6/6/0 albo 8/8/0 - ślamazarne żółwie deskorolkowe mi niepotrzebne do szczęścia:pxD;) A kotów mam równe 0 a mam tylko prawie 3 mln z ponad 88)
    A co ja poradzę na spóźniający się autobus:p;) ??? Albo tak jak w środę wcale nieprzyjeżdżającyxD A najlepsze jest to, że jak jadę na 2. lekcję, to 1 autobus jedzie 10 minut do Podzamcza przez korek a drugi 20-.- A ja niestety jestem OLBRZYMIM pechowcem i zawsze o tej porze trafiam na korek + "czerwona fala" + STOP na przystanku na żądanie każdym8) A komplikacje zaczynają się od 7:39 - kto tak dobrze wymyślił tę Wisłostradę - ja się pytam - no kto:mad:???
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2016
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie kotów 414 w stodole siedzi :D
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    musisz być milionerką, że tyle kotów codziennie karmiszxD
     
  18. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Tomku to moze czas wyjezdzac wczesniej? :p

    Ewus u mnie podobnie z kotkami- 406 jak narazie :D
     
  19. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Skoro juz tyle lat jeździsz to chyba jesteś w stanie przewidzieć?
    Ja tylko raz spóźniłam się w Warszawie do CNK.. Musiałam zapłacić prawie 1000 zł za warszawskie korki... Wystarczyło, żeby więcej się nie spóźniać :D
    Może jakby Tobie szkoła naliczyła karę, to też byś zapamiętał? ;)
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tiaaa :D
    4 zagrody stoją, bo tyle mam :D
    ale mam też pnącze, które daje 1 kota co ileś tam-nie pamiętam :p