Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Cześć Tomek, jak event u Ciebie?
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zużyłem 10 SP i to na 10 uli, aby rano zebrać. KoniecxD
     
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    poczekaj do weekendu powinni bb rzucić L)
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zmykam spać:D
    dobrej nocki kochani:D
     
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    dobranoc Ewa, znów sama na noc zostanę?


    dzień dobry nałogi, wstajemy, słonko świeci :p
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
  6. gosiak7777

    gosiak7777 Naśladowca mistrzów

    Dzień dobry :)

    Menka, jak chcesz to mogę na G&T drzewo wampee Ci podrzucić, bo we wczorajszych TS-ach znowu się trafiło.

    Ja mam dzisiaj niby wolny dzień, ale zaraz fryzjer, a potem załatwianie spraw. I znowu nie odpocznę o_O Ale dam radę, twarda jestem :pxD

    Miłego dnia życzę :)
     
  7. tosia

    tosia Nadzorca forum

    dobry nałogi:)
    ja z ts farmowych odkryłam kurnik różowy- mój pierwszy róż:D łabądki i żółte miśki:)jestem zadowolona, bo z ts zawsze nic fajnego nie mam tylko zwykłe podstawowe kolorowańce a nowości zawsze brak:)

    na baha nie wystawiłam ale wystawię wieczorem, to jutro się pochwalę;)

    czekam na kameleony i wrzucam do oaz, tylko one mi zostały ale zastanawiam się czy je zebrać czy czekać np do piątku może BB będzie, sama nie wiem:)w sumie event do poniedziałku jest, to jak w piątek nie będzie info o BB, to wypuszczę z oaz i tyle:)no jeszcze się zastanowię:)

    ale od teraz zbieram sp i uzupełniam stodołę w zwierzaki,rośliny i owoce, bo aż wstyd taką pustą stodołę mieć;)


    Hipki u mnie po ponad 68tysi stoją, to poczekam aż spadnie cena:)mam też nadzieję, że do eventu z kotkami dadzą te kotki;)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
    chrumcia91 lubi to.
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dziękuję wampee też mi się trafiło :)
    Muszę popatrzyć jakich mi jeszcze brakuje bo teraz i z ostatnich ts mam kilka nowości (jak dla mnie ;)) ale jak idę na targ, to mi jeszcze dużo brak :)
    Na pewno mam wampee, armhestię, tamaryndowiec więcej niż jedno, pojedyncze nowości mam grejfrut, nerkowiec i teraz mangostanu drzewko :) i mam to coś wygiętę z ostatnich ts ;)
    Ale nie wiem czego mi brak, na targu jest ta rolinia, o której mówiłaś, jest dracena... jeszcze duużo :D
    Muszę tabelki przejrzeć :D

    Ja też dostałam pierwszą swoją różowość: małpki rano odkryłam :) plus papugi i słonie z plusem i żółte pałeczki- narazie do paska, ale za dwa dni wystawię, jak mi się cmj skończy, teraz szkoda marnować :D

    Chciałam kraba wystawić, ale mogę najwyżej za 500sg -.- Poczekam aż wystawią inni i cena podskoczy...
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
    tosia lubi to.
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    Ewent wczoraj skończony i297 SP czeka na koty. Myślę , że styknie.;):p
    Różowe małpki , 2 flamingi, i leniwce z plusikiem. Z drzew nic nowego a na farmie dopiero wystawione, będą przed 15,00.
    Ewa, gratulacje oficjalne awansu. :)
    Tosia odezwij się przy g&T to dostaniesz kurnik neonowy. to dopiero szok.:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
    tosia lubi to.
  10. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Właśnie dowiedziałam się, że znam złotą medalistkę olimpijską :D wow, fajne uczucie :) Bardzo dobra znajoma mojego narzeczonego, ja ją tylko troszkę znam, ale zawsze :)
    Ola, sympatyczna dziewczyna :)

    Podlinkowanie blogu usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 września 2016
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ale zaszalałeś8):p
    Poczytałam . To Ola ta młodsiejsza czy starsiejsza?:p

    Podlinkowanie blogu w cytacie usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 września 2016
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nie wiedziałam, że nie można, byłam pewna, że nie można tylko konkurencyjnych gier :)
    Wyrażam skruchę :)
    A jakbym podlinkowała artykuł z przeglądu sportowego?

    Ale zdjęcie można :) W końcu mamy złoty medal w Rio :) Ola to ta brunetka :)
     
  13. tosia

    tosia Nadzorca forum

    dziękuję, odezwę się będzie pierwszy neon:inlove::inlove::D:D ale z tego różu to się naprawdę ucieszyłam, no taki śliczny kurnik różowy:inlove::inlove:



    Kalinka super, złota medalistka, bardzo fajnie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Powiem Wam, że nigdy nie interesowałam się paraolimpiadą. Dowiedziałam się teraz na przykład, że w duecie może być tylko jedna niepełnosprawna, nawet jeśli niepełnosprawność by nie przeszkadzała. Na przykład w biegach niewidomych są specjalni przewodnicy. Tu właśnie Ola pełni rolę pilotki, bo jej partnerka jest niedowidząca. Muszę poszukać w necie jak wyglądają takie biegi...

    Chyba jestem szczęściarą, mam już 3 wiertarki :D przez 3 ostatnie dni codziennie jedną dostałam :D Ale desek za mało...Chcą aż 6000 a ja mam 1046... Jeszcze się okaże, że będę miała wiertarki, a desek za mało :oops:
    Mam wszystkie 6 magazynów od wczoraj ;)
     
  15. tosia

    tosia Nadzorca forum

    super, ja uruchomiłam tylko menażerię na bahamie:)ale ciesze sie z niej bardzo, teraz zbieram banany na manufakturę i gwiazdki na farmowe magazyny ale tam sporo gwiazdek chcą, to długo poczekam:(


    ja to chyba na jakiś kurs zarabiania muszę iść w tej grze, co wpadnie troche grosza to wydam a nie umiem zarobić:(myślałam że zarobię na kolorowych ale ceny mało atrakcyjne:(ehh, nie umiem zarabiać za to umiem wydawaćo_OxDxD



    EDIT:
    Norbi pisze, że od piątku do niedzieli będzie jeszcze jedno BB:):):)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja się dorobiłam na sprzedaży owsa, rośnie 45minut, a na moim targu od 120 do 160 czasem. Podobno zawsze dobrze stoi kukurydza, chociaż u mnie po 100, więc lepiej owies. Ostatnio drogie jest też proso.
    Czyli wstawić małe pola, zjeść czatnejka i zakasać rękawy :D
    Na bahamie siałam też trzcinę, ale tu trzeba polować, bo zwykle jest po 20-25sg, ale zdarza się nawet po 60-70, więc wtedy wystawiam :)
    Plus ostatnio z okazji eventu bahamowego sprzedałam wszystkie zapasy z bahamy :D

    Tosia na magazyny to samo, trzeba się wziąć za robotę w spółdzielni :) ja zarobiłam w ostatnim czasie 1200 gwiazdek, z czego część w eventach, ale nie sądzę, żeby ich było ponad 50, choć mogę się mylić. Zarabiałam na owsie i kupowałam głównie drzewka i zwierzaki do misji gwiazdkowych, a żeby zarobić na banany też ze sprzedaży owsa trochę kupowałam i trochę produkowałam smoothie :) kilka naleśników też zrobiłam, ale je lepiej sprzedać i kupić smoothie, bo jest droższe, a dają mniej tpd :)

    Zajęło mi zdobycie około miesiąca, ale dzielnie sieję, zwierzaczki chyba miałam wystawione ze dwa razy i to tylko na kilka dni w sumie. Kombajn uruchomiłam na pełnię, więc szybciej szło.

    Powodzenia :)
     
    tosia lubi to.
  17. tosia

    tosia Nadzorca forum


    ooo super, ja zawsze cieszę się z dobrych rad:)popatrzę na targ co u mnie schodzi najlepiej a rośnie krótko;)małe pola mam na eventy i jak kombajn a tak to duże pola,mniej klikania ale też mniej plonów się zbiera,hmmm to zabieram się za demontaż pól:D misje staram się robić i zwykłe i bahamowe ale wolno mi idzie;)z uwagi na eventy ale co tam najpierw trzeba zarobić aby kupić do misji:D:D

    ślicznie dziękuję Kalinko:D
     
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Tosia który masz lvl?
    Bo wiadomo, że nie zawsze ma się czas siać to, co rośnie godzinę :D
    Z dłuższych sieję 3h pomarańczowe tulipany, do których się dobrałam jakiś tydzień temu ;) i 3 godzinną ołownicę z 300-350sg, ale nie zawsze jest popyt, więc trzeba poczekać na sprzedaż :)
    Z tych 4-5h sieję do stodoły i uważnie obserwuję ceny, co jakiś czas sprzedaję po 500-1000 szt :)
    Zdecydowanie nie rozdrabniam się na sprzedawanie po 10szt, bo sama wolę kupować po 1000 ;)

    Niezłym zarobkiem też jest pasza, ale trzeba popatrzyć czy składniki nie będą droższe niż produkt. Na głównym młynie idzie SP na przemian z 10 szt innych, więc nie mam nadmiaru, ale na bahamie aktualnie w minutę schodzi pasza dla krabów i innych nowych :) u mnie w młynie jest teraz dla krabów i hipciów
    A skoro mam same pola to produkuję i sprzedaję, mając zapas dla siebie około 100 :) A dla małpek, słoni i papug mam około 1000 :)
    Resztę- na sprzedaż :)

    Zwierzaki są cenne i też można zarobić, ale wolę chomikować, bo nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać :)
    Np tak, jak w ostatnich eventach, ale zdarza się, ze przeglądam i dziś np ktoś sprzedawał coś za 1000sg, a reszta ofert min 2600... kupiłam i od razu sprzedałam za 2599 :) nawet z prowizją się opłaca :D


    Do kolorowańców się zniechęciłam, bo drogie=duża prowizja, a nie zawsze schodzą, więc prowizja przepada -.-

    To moje sposoby, zawsze możesz zasięgnąć innych porad :D
     
    tosia lubi to.
  19. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Kalinko mam 85 lvl nie mam jeszcze tych tulipanów i ołownicy;)ale widziałam, że ceny owsa są naprawde dobre:)miałam bardzo długą przerwe w grze i sporo się pozmieniało:)więc lvl wysoki ale nauka na nowo:D czytałam poradniki i piszą podobnie;)każdy ma swoją strategię ale najlepiej jednak zarabia się na sianiu, zwierząt nie hoduję (jedynie coś na bahamie), bo pasze trzeba robić albo kupować ale lubie drzewka i sianie:)ostatnio nakupiłam na targu świnek, bo bardzo dużo ich się pojawiło i z niską ceną:)poczytałam porady Sekme dotyczące targu i już nie biegam z obłędem w oczach tylko patrzę kilka razy dziennie na targ jak mam czas oczywiście:)i czasem uda mi się coś wyłapać:)
    ja to taka Zosia Samosia jestem ale widzę, że to się nie sprawdza w zdobywaniu kasy:)

    co do zwierza to wyznaję zasadę 44/88/128 przy podstawowych i wyciągam z paska przed eventami:)muszę pozmieniać trochę farmę, bo mam duże pola i drzewka naokoło, nie jest źle ale nie zarobię na sianiu....a ostatnio trzeba mieć spory zapas SG, bo ceny na targu wysokie mimo wszystko:)a i jeszcze wkurza mnie jak ktoś obniża cenę i to sporo;)jak chcę sprzedać coś oczywiście, bo na zakup to niska cena jest oki;)

    bardzo dziękuje za rady, są pomocne dla mnie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dokładnie...
    Ja też powróciłam po roku przerwy :)
    przez cały czas gry stosowałam taktykę, żeby wszystko produkować na własną rękę, dopiero teraz zaczęłam zaglądać na targ :)
    Teraz nawet jak coś z pozoru nieprzydatne, a jest "w promocji" to kupuję na zapas ;)
    Bo przecież lepiej kupić konwalie, które rosną koło 4 godzin za 100sg, a zasiać i sprzedać owies lub kukurydzę za 140;)
    Przed eventem na bahamie intuicja podpowiadała, zeby się zaopatrzyć w bahamowe roślinki i się opłaciło :)
    Papryki miałam z siania około tysiąca, dokupiłam jeszcze kilka tysięcy za ok 40-50sg, a teraz wciąż się utrzymuje cena w granicach 250-300 :) I tak mi się udało ze wszystkimi bahamowymi ;) Żałuję, że nie kupiłam jeszcze więcej, ale nie przewidziałam, że będzie aż takie przebicie :D

    A te osobniki co zaniżają cenę... Bez komentarza... i zazwyczaj sprzedają po kilka szt, np 10 ofert po 3 sztuki... Jak ktoś oferuje więcej to po prostu kalkuluję ile wyniesie prowizja i jakby co kupuję i sprzedaję po wyższej cenie, bo często zdarza się, że kukurydza kosztuje 160, a tu nagle 5 ofert po 90SG...
    Kupuje i wystawiam po 149.99 :D
     
    tosia lubi to.