Klub Nałogowców

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika MarLena.83, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tosia

    tosia Nadzorca forum

    bankrut farmowy się melduje:)drzwi otwarte, świątynia przejrzana, pnącze działa:)2 poziomy na baha do przodu, brak 10 bananków na otwarcie kolejnych pomieszczeń:)ale bardzo się cieszę z tego co mam:D

    Kirito teraz mam do końca września czas na uzupełnianie stodoły na baha;)farma musi poczekać ze swoją stodołą;)strasznie zaniedbałam stodoły oj strasznie:( ale dałam zarobić milionerom kolejne miliony;)
     
    WhateverHappenes lubi to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    *mama* skończyła evencik w kilka min.,pnącze już pracuje,stodoła nie za bardzo odczuła:D
    mam błagalną prośbę:
    może komuś pleśnieje chutneyek, --mamuńka- potrzebuje sg. żeby kupić roślinek do eventu i zdobyć itemik na pamiątkę,a on świetnie schodzi...............
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2016
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    gratulacje :)

    a ja melduję,że wróciłam z dnia lekarskiego o_O
    wzięłam dzień urlopu i tak : rano chirurg i zarejestrowałąm się do ogólnego, market budowlany , krótka przerwa obiadowa w domu i wyjazd do lekarza:sleepy: wyszłam od lekarki ze skierowaniami : na rtg halluksa+ skierowanie do ortpedy, skierownie do dermatologa + alergologa , badania krwi:oops:
    krzywizny stópki mają jusz focię :wuerg:

    najlepiej nie chodzić do lekarzy:cry:

    za nowy event zabiorę się wieczorem , czy ktoś widział Marysię Kapturka? obraziła się ? przestała farmerzyć czy co ?:music:

    Mamciu posłałam :)
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dziękuski wielkie:inlove:
    ja właśnie idę do sadysty chirurga,będzie skrobał,będzie bolało,trzymajcie kciuki....................
    a Marysi rzeczywiście nie widać:(
    nooooooooooooo.................idę na ścięcie,jak się nie odezwę za 2 godz.,to znaczy,że sadysta mnie uśmiercił:(
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2016
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Cześć, dzień dobry, wpadłam na momencik przed śniadaniem, zrobiłam evencik, musiałam dokupić troszkę owoców, ale tragedii nie było :)


    edit: jak wam coś zostało, to udajcie się na targ, na samej trawie zarobiłam parę milionów, a ile jeszcze zostało :inlove:
    Jak zobaczyłam w kalendarzu "event związany z bahamą" to zaczęłam robić zapasy, miałam wszystkiego po kilka-kilkanaście tysięcy, wszystko poszło na sprzedaż :) np bataty kupowałam po 40 sg, teraz kosztują ponad 200 :D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2016
    tosia lubi to.
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    cały pierwszy budynek skończony,drugi prawie skończony (została ostatnia cząstka),w trzecim zrobione całe 2 zadania.................
    zatrzymały mnie wypadajki:(
    brakuje mi 4650 roślinki,już rośnie na polach...........
    315 wypadajek,na noc posieję coś długiego................
    a ja mam nieco ponad 21 milionów,szok,nie sądziłam,że tyle będę miała:D
     
    tosia lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie przez brak czasu i głupotę jeszcze z 10-8 tys. Badyla potrzeba8)
     
  8. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    dobry dzien :)
    mnie ten event strasznie powoli idzie. wczoraj nie mialam czasu pozbierac regularnie, wrocilam do domu o 2 w nocy a dzis na niewyspanie stwierdzilam ze trzeba sie zmeczyc i pomalowalam lazienke :p
    event z Bahamy juz skonczony, Ewcia ode mnie tez polecial chutnejek. nadmiar nigdy nie szkodzi ;)
    lece skonczyc sprzatanie i pomyslec o lozku ;)
     
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witaj Elu :) ja jestem na etapie malowania przedpokoi i kuchnixDprzedpokoje przygotowane i jutro maluję sufity i ile zdążę to ściany też :pkuchnia w najbliższych dniach -zaczęłam ją myć
    ja też szybciutko zrobiłam ten event ;)na szczęście jestem typem chomika :ptrochę wyniosłam na targ ale niedużo bo wolę w magazynie trzymać:oops:
     
  10. mamuńka-

    mamuńka- Naśladowca mistrzów

    --mamuńka- ma itemik na pamiątkę:D
    Małgoś wieeeeeelkie dziękuski:inlove::inlove::inlove:
    witaj Eluś:D
    Tobie też wieeeeeelkie dziękuski:inlove::inlove::inlove:
     
    WhateverHappenes lubi to.
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mamciu jak coś potrzeba to po prostu mi pisz :)

    Krasnal jeszcze jest czas na sianie
     
  12. mamuńka-

    mamuńka- Naśladowca mistrzów

    jasne,dzięki:inlove:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam ponownie:) Dzisiaj przez [ciach] siostrę i jej jeszcze głupszą aktualizację listy piosenek jestem dzień w tył:mad: Rano, przed szkołą nie zdążyłem zebrać a po szkole się na 4 h wtryniła mi w komputer - no po prostu super-.-:mad::mad: A najgorsze, że wypadajki do tyłu:cry::cry::cry: A nie mam zamiaru zużywać na nie 750 - 800 SN, bo i tak mam go mało:p

    Post edytowałam, zachowuj się proszę. Na forum nie tolerujemy obrażania, nieobecnej siostry również.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 września 2016
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Odpuść, siostry są fajne :) Nawet te, które używają komputerów ;)

    Ewcia gratulacje sukcesów na młodszych faremkach :)

    u mnie brak 652 wapieni :( trzciny też kilkadziesiąt, ale to sobie już na boku dosieję :)
    teraz trochę agrestu, chabru i soi zbiorę przed spaniem, a na noc pewnie szpinak i bawełna, może karczoch, bo też nie wysypuje się :)

    Cytat edytowałam jak w oryginale,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 września 2016
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Takie bałaganiary, histeryczki i awanturnice jak moja to niexD Jeszcze jest rozwydrzona - nic w domu nie robi albo robi raz na ruski rok a konsekwencji nadal brak-.- Głodówka za to powinna być:p:D

    Kalina - u mnie też około 600-700 wapieni brak:(
     
  16. tosia

    tosia Nadzorca forum

    jakiś kamyk poleciał do was:)

    mamuńka jak potrzebujesz cmj jeszcze to daj znać:)

    czekam na wapień obecnie:)
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki słonko:inlove:
    narazie mi wystarczyło
     
    tosia lubi to.
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Nałogi.
    Rzym skończony.
    Teraz średniowiecze na tapecie. (ale mi się rymło), -3 zadania skończone.
    Roślinki już ostatnie rozsiane, brakuje 287 kamyczków-jak dobrze podliczyłam.:)
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski dziubaski:D
    róże spisały się nieźle,104 wapienie z róż i drzewek:D
    2 pierwsze budowle skończone,w ostatniej zostało mi do zrobienia całe ostatnie zadanie.................
    brakuje mi 2670 trzciny,już rośnie na polach i 170 wapieni,mam nadzieję,że wylecą:D
    walić w łeb i patrzeć czy równo puchnie:mad::oops:
    nie doczytałam,że z wyspy też lecą wapienie,myślałam,że skoro nie możemy na niej siać,to i wapienie na niej nie lecą i nieco ją zaniedbałam:mad:
    dopiero dziś się zorientowałam...............
     
  20. tosia

    tosia Nadzorca forum

    Ewa lepiej późno niż wcale;):) czekam na zbiór, może się uda skończyć drugą budowlę i zostanie końcówka trzeciej:)