Klub miłośników filmów

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Pavelocity444, 27 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rock Dog i filmy ze zbiorów muzeum PolinxD
     
  2. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    A jakie to np. filmy były? :D
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O Żydach, judaizmie, wojnie, edukacji itp.:p A wczoraj "Bodyguard Zawodowiec":D
     
  4. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Polecasz? Zastanawiam się nad obejrzeniem :p
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I to jak! Pościgi jak demolka na całego - o dziwo lubię:p Scooby Doo i Wyspę Strachów też polecam;) Byle nie na nocxD
     
  6. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    A ja polecam wszystko z tej serii xD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A co tam jeszcze jest, bo nigdy nie mogę utrafićxD ???
     
  8. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Oj jest dużo! Są filmy z prawdziwymi aktorami a tylko Scooby jest zrobiono komputerowo i to słabo według mnie xD Ich tytuły to "Potwory na Gigancie" oraz "Klątwa potwora z głębin jeziora" czy jakoś tak...No i oczywiście animowane: "Na wyspie zombie", "Cyber pościg" "Wakacje z Duchami" "Klątwa księżycowego potwora" no i wiele innych ale myślę, że te na 2-3 wieczory starczą ;)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale do końca wakacji zostało 6 wieczorówxD
     
  10. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Na te pozostałe dni jakieś komedie/kryminały ;)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najlepiej angielskie lub rosyjskie z napisami PL:p
     
  12. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Albo norweskie :D Np. "Obywatel roku" wydaje mi się świetnym filmem :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 - Twój post zupełnie nie w temacie usunęłam.
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chciałbym polecić film "Królestwo" - ukazuje bogactwo Puszczy Białowieskiej, które niestety teraz strasznie podupadło:( Jest to film z 2015 roku;)
     
  15. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    O! Obejrzę z pewnością :eek: Ja również chciałbym polecić film, a mianowicie koreański "Old Boy" o którym sam Tarantino wypowiedział się, że jest bardziej Tarantinowski niż wszystkie jego filmy co stworzył :D
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też muszę:p
     
  17. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    No dobrze, trochę czasu minęło (3 miesiące) więc obejrzał ktoś jakiś film? Byłem w kinie z mała grupą na nowym filmie od DC czyli "Liga Sprawiedliwości" no i cóż...kilka osób zasnęło a sam oceniam ten film na jakieś 6/10...a wy? Jaki film ostatnio obejrzeliście?
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Drogi Pawle - niestety nie pamiętam.. Ale w telewizji oglądałem od któregoś fragmentu "Ekspres polarny" i zastanawiam się, czy kiedykolwiek obejrzę normalny film od początku do końca, czy może tak będzie się działo tylko z animowanymi:p
     
  19. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    witam! widział ktoś film "przeznaczenie"? zastanawiam się co o nim myślicie.. ja niedawno obejrzałam i mam baaardzo mieszane uczucia.. z jednej strony myślę, że dawno nie widziałam tak chorego filmu.. z drugiej strony zastanawiam się, czy ja może po prostu nie znam się na filmach i nie dostrzegam "głębszego sensu".. :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja nie widziałem, ale kiedyś oglądałem filmy "Kinematograf", fragmenty w reżyserii Burtona i "Chce się żyć". Hurraa!!! Obejrzałem "Piękną i Bestię" w wersji aktorskiej od początku do końca - urok chwilowo przełamany:D