Klub miłośników filmów

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Pavelocity444, 27 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Wszystkim, którzy mają sentyment do niejakiej Ani z Zielonego Wzgórza polecam serial Netflixa "Anne with an e"

    Na razie wyszedł pierwszy sezon składający się z 8 (właściwie to 7, bo pierwsze dwa połączone w jeden 1,5h) odcinków.
    Moim zdaniem duch książki pokazany, charakter postaci oddany, genialnie dobrani aktorzy.
    Fabularnie nieco błądzi obok książki, kilku postaciom rozwinięto wątki, kilka wątków w ogóle dodano. Nie wszystkie są moim zdaniem potrzebne. Dramaturgia niektórych wydarzeń ciut za bardzo podkręcona i trochę na siłę wciskane wątki feministyczne.
    Ale mimo wszystko nadal gorąco polecam, ja wchłonęłam całość w dwa dni, co mi się nie zdarza raczej :)
     
    MOD_Yasmina i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O Aga dzięki :inlove: sentyment do Ani mam wielki i zerknę z przyjemnością ;) Podejrzewam że wchłonę też w jakieś dwa dni, choć rekord to Lucek prawie całe dwie serie w trzy dni wciągnęłam :p
     
    TrissMerigold. lubi to.
  3. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Tak, pamiętam :D Jeżeli się nie mylę to chyba nadal to leci.
    Obejrzę z ciekawości :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Lecą same powtórki - teraz na okrągło Harmidomy, Milo Murphy i inne takie głupoty puszczają..
     
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bry :)
    oglądał ktoś ostatnio coś ciekawego?
    Ja na Netflixie zaczęłam paczać na ostatni hit - "13 powodów", ale jakoś mnie nie wciąga, chyba nie jestem w targecie, to raczej do nastolatków skierowane. Tomek - tobie by się może mogło spodobać
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawdzi człek, to się przekona:)
     
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witam, oj dawno mnie tu nie było, ale to nie dlatego, że nic ciekawego nie obejrzałam, po prostu...chwilowy brak czasu.
    Ale polecam Ci film Split. Świetna rzecz, nie powiem o czym, żebyś poczuła się tak samo jak ja. Powiedziano mi tylko "koniecznie zobacz" i to samo mówię Tobie Triss. Dziwię się, że aktor za główną rolę nie był nominowany do Oscara. Czekam na jego dalsze kreacje i czekam na Twoją opinię.:)
    W międzyczasie przypomniałam sobie Grę o tron, bo przecież 17 lipca wielki finał.
    Jeżeli ktoś ogląda i jest w temacie - ciekawa jestem Waszych opinii - kto zasiądzie na tronie? Kogo chcielibyście tam zobaczyć?
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Zainteresowałaś mnie, nawet nie będę sprawdzać żadnych opisów w sieci, po prostu oglądne :D
    Swoją drogą... jakoś wcześniej tego nie zauważałam, ale zwróciłaś mi uwagę na fakt, że niesamowicie rzadko oglądam jakiś film tak po prostu, bez czytania opisów, sprawdzania obsady, recenzji, itp.. właściwie to nigdy.
    Nie wiem jeszcze co z tą myślą zrobie, ale pójdzie do analizy :p
     
    MOD_Yasmina i Marrylan lubią to.
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Nikt nie ogląda Gry o tron? Nie wierzę...
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie oglądam, ale skrót mi się podoba - GOT:D
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  11. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    To nie marnuj czasu, tylko zacznij oglądać, bo już 7 sezon zaczyna się 17 lipca.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podejrzewam, że to nie moje klimaty - po ilu odcinkach mniej więcej będzie wiadomo? Po ilu Ty wiedziałaś, że Ci się podoba?
     
  13. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest


    Też tak myślałam, że to nie moje klimaty, ale już po pierwszym wiedziałam że to jest to, jak tylko zobaczyłam zimowe szwędyxD
     
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Trochę inne klimaty bo fantastyka - Pamiętniki wampirów.
    No i mój ulubiony Lost - wciągająca fabuła, wiele tajemnic i zwrotów akcji.
     
    AnnDżelina i MOD_Yasmina lubią to.
  15. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Wampiry - nie specjalnie lubię te klimaty, ale Lost to jeden z moich ulubionych seriali:). Cały czas się zastanawiałam, jak z tego wybrną...jakie zaserwują nam zakończenie. I to zakończenie bardzo mi się spodobało:)
    Ale i tak uważam, że najgenialniejsze zakończenie serialu jest w Rodzinie Soprano:sleepy:
    Oglądasz Grę o tron?
     
    JohnLock lubi to.
  16. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Soprano z kolei chyba nie moje klimaty, niby coś na temat pierwszego sezonu czytałem w jakiejś recenzji i pamiętam, że nie bardzo mi to przypadło do gustu, jestem znudzony tymi klimatami.
    Coś mi tam świta, że jeden odcinek obejrzałem, ale jakoś tak... no nie bardzo :p

    Grę to ja chcę oglądać od co najmniej trzech lat a nie mogę.
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czas, rodzice czy co John?
     
  18. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dużo obowiązków, za mało czasu i inne seriale w kolejce.
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Warto wiedzieć:) Ja na razie jestem zmuszony oglądać z babcią telenowele (nawet na fajnym "Jaka to melodia?"), bo są 3 osoby w domu, 2 telewizory i inaczej się nudzę a puzzle mi coś nie idą ostatnio a zbiory wypadają bardzo rzadko o tej porze:cry: Byle do środy lub piątku kiedy to przyjedzie siostra przyrodnia, która będzie wszystkich zajmować swoją obecnością:p
     
  20. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Nie marnuj czasu na czytanie recenzji, Soprano jest najlepsze.
    To pomiń te inne seriale i bierz się za GOT
    Dziś właśnie była premiera 1 odcinka 7 sezonu, oj będzie się działo:)
     
    JohnLock lubi to.