Klub miłośników filmów

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Pavelocity444, 27 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Napisz do mnie , a dam Ci namiary gdzie oglądam :) Tabu też tam oglądam już na bieżąco .
    "The Knick" oglądałam z napisami pl . również polecam
    Polecę też serial angielski Utopia , pełen groteski i absurdu .Jestem ciekawa czy komuś z Was się spodobał .
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2017
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Po 4 odcinkach Taboo jestem i nadal zakochana :inlove: żaden serial mnie tak do tej pory nie wciągnął, chociaż po samym opisie wątpiłam czy to może być w ogóle mój "typ". Aż mi smutno jak pomyśle, że tylko 8 odcinków ma być :( z drugiej strony może się udać zrobić fajną zamkniętą historie
     
    ryba4862 lubi to.
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Taboo obejrzałam 5 odcinków , czekam na następny :)
    Dla miłośników wilkołaków ,wampirów itp polecam serial Dom grozy :)
     
    TrissMerigold. lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    WH - Wil i zając i Brylantowa ręka to najlepsze filmy rosyjskie razem z Maszą na czele:) Bo tylko je oglądałemxD A Pluto - cóż.. Czemu Goofy zachowuje się jak człowiek(to pies) a Pluto nie? Cóż za dyskryminacja:pKiepsy i 13 Posterunek tez fajne seriale komediowe;)
     
  5. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No i niestety już po ostatnim odcinku:(. Mam nadzieję, że powstaną następne.
    Triss, masz świetną sygnę, jak tylko patrzę na nią to od razu przypomina mi się Tabu, zresztą...to jest jeden z niewielu seriali, który zapada w pamięć.
    Ja teraz oglądam kolejny sezon The walking dead/nie tłumaczę, bo po polsku tytuł jest kompletnie bez sensu/ no i oczywiście czekam na Grę o tron:)
     
    TrissMerigold. lubi to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Też oglądnęłam całość i jeszcze raz dziękuję, bo od Ciebie się o Tabu dowiedziałam :D Czytałam kilka dni temu, że stacje telewizyjne dały zielone światło dla drugiego sezonu :) Zakończenie daje spore możliwości, więc możemy liczyć na niezłą kontynuacje :D Chociaż jako samodzielna historia, ten pierwszy sezon jest jak najbardziej kompletny dla mnie :)
     
    MOD_Yasmina i Marrylan lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uwaga! Ostatnio obejrzałem "Minionki rozrabiają", przełączając co jakiś czas na "Potop"! Petarda śmiechowaxDxDxD
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jakby ktoś był zainteresowany, to dzisiaj jest telewizyjna premiera wspominanego wyżej Taboo :) w HBO Polska
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jutro o 20:05 jest bardzo fajny film "Krudowie" - mógłbym go oglądać bez końca (jak Forrest Gump, ale nie wiem, kiedy znowu puszczą) :p

    Jednak chyba niestety (albo stety) nie obejrzałem go...
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2017
  10. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Triss, cieszę się, że poleciłam serial, który Ci się spodobał. Mnie już brakuje kolejnych odcinków i mam nadzieję, że będą, bo sądząc po zakończeniu zostawili sobie furtkę:)
    Teraz pozostało mi tylko The walking dead i czekanie na Grę o tron.

    ----------------------------------------------------------------------------
    Edycja

    The walking dead oglądam, na Grę o tron nadal czekam i myślałam, że nic ciekawego w międzyczasie się nie trafi. I jakże się myliłam.
    Jestem po pierwszej serii serialu Fargo, bardzo polecam. Świetny serial, od którego trudno się oderwać, pomimo że odcinki nie kończą się jakimś wielkim znakiem zapytania. Po prostu to jest to...historia, klimat, sposób kręcenia, muzyka, no i przede wszystkim odtwórcy głównych ról. Billy Bob Thornton - stworzył niezwykłą postać. Dotychczas przemykał się w wielu filmach, ale po tej roli będzie na pewno zapamiętany. Wg mnie to taka rola życia. Druga świetna kreacja to Martin Freeman znany z roli Watsona w serialu Sherlock. Serial oparty na faktach, na bardzo mrocznych faktach. Ale co się dziwić, że serial ma bardzo wysokie oceny i zgarnął nagrody, jak przy jego produkcji uczestniczyli bracia Coen znani choćby z takiej produkcji, jak "To nie jest kraj dla starych ludzi".

    Rola życia - są aktorzy, którzy mają to szczęście zagrać tę jedną jedyną rolę, dla której zostaną zapamiętani. Trudno nie wspomnieć o Gajosie, Łomnickim, Mikulskim, ale z bardziej współczesnych - Robert Więckiewicz jako Blacha w serialu Odwróceni, Tomasz Kot jako Rysiek Riedel/genialnie zagrana/, Borys Szyc jako Kruszon w serialu Oficer.
    I tu muszę wspomnieć o moim uwielbianym od lat aktorze - Clint Eastwood. To legenda kina, nie tylko jako aktor, ale także jako reżyser. Zagrał w tylu filmach, wyreżyserował wiele świetnych filmów, ale dla mnie Jego rola życia to Robert Kincaid w "Co się wydarzyło w Madison County".
     
    TrissMerigold. lubi to.
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja w sumie po "taboo" chętnie w ciemno wezmę co polecasz, więc jutro sobie puszcze pierwszy odcinek :D i sprawdzę ;)

    Mi wczoraj szwagier "Arrow" pokazał, wciągnęłam kilka odcinków i jest to całkiem przyjemne coś z gatunku "lekkie, nie wymagające myślenia". Już mi się oczy zamykały, jak Netflixa odpalał, ale w ostatniej chwili pod rzęsami zobaczyłam ładną buźkę, fajną klatę i zacny kaloryfer, więc mieli już moją uwagę. Dalej była całkiem żwawa akcja, mocno patetyczna w kiczowatym stylu narracja, lekko naiwne motywacje, ale nadal przyjemny serial o dosyć szablonowym superbohaterze. W każdym razie zamierzam oglądać dalej :)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  12. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Triss, ciekawa jestem czy oglądasz Fargo, bo ja już drugi sezon "zmiażdżyłam"/jak to mówią moi synowie/.
    Nie wiem czy lepszy czy gorszy...inny, ale klimat utrzymany, świetna muza, a ponieważ film oparty jest także na faktach, to aż się wierzyć nie chce, że istnieli tacy ludzie, którzy powodowali takie sytuacje.
    A przy okazji chciałam Ci życzyć spokojnych i radosnych Świąt:)
     
  13. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Wow! Widzę, że z tematów filmów zjechaliśmy na seriale :D Ogląda ktoś z was "Narcos"? Ja oglądam specjalnie dla Wagnera Moury ;) Kolesia uwielbiam z "Elitarnych" i "Śmiecia". Jeżeli podane wyżej "Narcos" oglądacie to napiszcie o co o tym serialu sądzicie :)
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Hmm lepiej odpisać po miesiącu niż wcale :p
    Fargo nie znałam, ale już obczaiłam i jak znajdę chwilkę to sobie puszcze i się wypowiem :D

    Ostatnio mnie "Suits" wciągneło. Zdecydowanie luźniejszy serial niż wszystko co ostatnio oglądałam, ale chyba czegoś takiego mi trzeba :D
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie lepiej wywnioskować z kontekstu, sprawdzić w słowniku wymowę (albo po prostu posłuchać), pisownię i przetłumaczyć sobie;) ??? Może dzięki temu jakoś tę maturę zdam:p Ale Ty chyba już dawno jesteś po niej, więc tylko jak chcesz:)
     
  16. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    ostatnio seriale są znacznie ciekawsze.
    Narcos zaczęłam oglądać, ale jakoś odpuściłam.
    Natomiast bardzo podobało mi się "Sicario"/tak jakoś skojarzyło mi się z Narcosami/ i Suburra.

    No właśnie:);)
    Fargo - oglądam już 3 sezon.

    Tymczasem wczoraj była premiera najnowszego "Obcego". Ktoś oglądał?
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Znacie jakieś brytyjskie/amerykańskie, ciekawe seriale:) ???

    Wracając do tego pytania:)
    No jasne, że obie części upiornego, bardzo zabawnego "Hotelu Transylwania";)xD Jakoś mnie wzięło od czasu, gdy z kuzynem, ciocią, mamą i w ogóle wszystkimi to u nich w domu oglądałem:p Niestety jakieś dziewczyńskie typu MLP albo dawniej Atomówki też mi się wkradły do głowy8) Te drugie to rozumiem, bo jak mieliśmy jeszcze CN (ostatnio u nas na telewizorze zostało kilka programów i jeden bajkowy, czyli Disney Channel) to siostra oglądała, więc siłą rzeczy ja też, ale to pierwsze to bladego pojęcia nie mam skąd mi się wzięło od małego, odkąd zaczęli tworzyć tę bajkęxD Chyba to ta fabuła przyjaźni mnie tak "zahipnotyzowała", ale w sumie tam można faktycznie doszukać się tematu religijnego - grzechów jak w Spongebobie:p Ale w jakiej kreskówce niby nie - pełno prania mózgów dzieciom, przykładów z oczywistych względów nie podam:wuerg: Tylko nie wiem, czy to bardziej youtuberzy to robią czy te kreskówki-.-

    "Minionki rozrabiają" ostatnio oglądałem równolegle z "Potopem" i wyglądało to tak, że w przerwie jednego przełączałem na drugiexD A "Jak ukraść księżyc" muszę sobie obejrzeć/odświeżyć, bo może (ale szczerze w to wątpię) przyda mi się to na maturkę:):p
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2017
  18. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    O! Pamiętam tą bajkę :eek: Z siostrą zawsze się po obiedzie oglądało :inlove: Mi aż się teraz przypomniały inne bajki sprzed 10 lat co na CN leciały takie jak "Laboratorium Dextera" czy "Chojrak". Piękne czasy :p
     
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie słyszał... informuje, że Netflix nakręci serial o Wiedźminie :inlove::inlove::inlove:
    Jaram się jak dziki dzik... Jak dla mnie to news roku :inlove:
    Netflixowi na razie niewiele produkcji się udało zepsuć, poza tym przy serialu ma pracować Bagiński i Sapkowski :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Znam, znam - też ubóstwiałem:inlove: Tylko ta Didi mnie strasznie wkurzała-.- A "Fineasza i Ferba" pamiętasz:) ??? Stare, dobre czasy:cry: