Klub miłośników filmów

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Pavelocity444, 27 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Szkoda. :( Może jeszcze zmieni zdanie.

    Lubię oglądać filmy Rodrigueza. Zarówno dla dorosłych jak dla dzieci.
    Nie wszystkie są dobre. Ale nie znam artysty, któremu by nie zdarzyła się wpadka.
    El Mariachi - najlepsza wg mnie jest pierwsza część.
    Desperado jest świetne - aktorzy, muzyka, tempo akcji - ale mimo wszystko nie ma tego czegoś co było w El Mariachi.


    Wklejam piosenkę Iggy Pop.
    Iggy Pop śpiewa a w tle lecą urywki filmów.
    Jak ktoś z kinomanów lubi stare filmy to nie będzie się nudził. Można sobie pozgadywać. ;)
    I przy okazji posłuchać Popa i Bowiego.
    Takie dwa w jednym. ;):)
     
  2. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Trochę filmów poznałem :D.

    "Ojciec chrzestny" :inlove::inlove::inlove:.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2016
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oglądałem i niezłe jest, ale za dużo akcji w tym. Mi najbardziej się spodobał "film ekologiczny" pod tytułem "Lorax", ale ten z XXI w. a nie z XX (tego starszego nawet nie oglądałemo_O);)
     
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Może spróbuj w dwukrotnym spowolnieniu oglądać, to nadarzysz za akcją xD:cry::cry: Nie no w sumie jest to całkiem poważna sprawa. Mam znajomą, która twierdzi, że nie może oglądać filmów z napisami, bo jak je czyta, to nie zdąża śledzić obrazu filmu... coś w tym musi być :D
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To ja mam identyczniexD A na "Matrixie" zasypiamxD:cry::cry:
     
  6. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Mój kolega też tak ma :D. Jaki jest wasz ulubiony film z dzieciństwa? Ja do dziś uwielbiam genialne "Goonies" :).
     
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja - chociaż już szczerze nie pamiętam kompletnie samego filmu - pamiętam, że kochałam "Bethovena" czyli film o genialnym Bernardynie :D A poza tym jak typowa dziewczynka z przełomu lat 80/90 animowane: Pocahontas, Anastazja.
    Chociaż tak właściwie, to dzieciństwo mi się kojarzy z westernami, które zawsze leciały w niedziele przed południem xDxD:cry: Tata zawsze to oglądał, a ja plątając się koło telewizora - siłą rzeczy też
     
    Marrylan lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To było superowe;) Uczyło nie być brutalnym wobec natury i innych:p
     
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    za to druga część wszystko zepsuła :( Laska wybrała nie tego faceta co trzeba :cry::cry:
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    o_O to nie oglądałem drugiej części:cry: A może tu nie chodzi o wersję bajkową? To wcale nie oglądałem:(
     
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bajkowa... w pierwszej części tyle za blondynem latała, a w drugiej się na niego wypięła -.-
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To bardzo brzydko z jej strony-.- Ale wybrała jej zdaniem lepszego a z tym drugim pewnie nadal ma kontakty;) A tamtego kochała (nazwijmy to tak), bo nie znała innych Londyńczyków a w tej drugiej części poznała - stąd pewnie ta zmiana decyzji. Aczkolwiek nie da się ukryć, że oboje zmienili się niemalże nie do poznania:)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2016
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    A tak zmieniając temat... Lubi ktoś filmy Marvela? Bo właśnie z kina wróciłam, Doctora Strange oglądałam ;)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzi o te oparte na jego komiksach to superową "Wielką Szóstkę" oglądałem a jeśli te wyprodukowane przez Marvel Studios, to żadnego.

    PS. Był "edit" w poście nad Twoim;)
     
  15. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Nie jestem jakimś ogromnym fanem filmów Marvela i DC. Jednak jak któraś z premier filmowych od tych filmów jest głośna to obejrzę. Jeżeli mam wybrać to uwielbiam "Wielką szóstkę" jak krasnoludek10 napisał wyżej. Moim ulubionym filmem na podstawie komiksu i tak pozostanie "Sin City" :).
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    O kurcze.. akurat Wielkiej Szóstki nie oglądałam, musze nadrobić. To ten animowany z 2014? Czy o coś innego chodzi?
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak:) Aczkolwiek nie tyle animowany, co połączenie komiksu Marvela (stąd fabuła), anime, nowoczesnej technologii i 2 miast w 1 nazwie;) Chyba za dużo zdradziłem:cry: Przepraszam, ale ostatnio oglądałem (chyba) na cda, aby odświeżyć sobie pamięć:oops:
     
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Okk, dzięki - sprawdzę to w któryś dzień ;D
    Z takich nowszych animacji to mam jeszcze minionki do oglądnięcia :p bo wszyscy mi jakieś obrazki z nimi wysyłają, a ja nie wiem o co chodzi xD:cry:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z minionków oglądałam tylko "Jak ukraść księżyc" xD:cry: I nawet nie było takie złe, jak mi się wydawało, że będzie xD:cry: Było kilka śmiesznych akcji :p
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja chyba nic, więc i tak jesteś lepszaxD