Klub miłośników filmów

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Pavelocity444, 27 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co do kina - chciałem pracować w Cinema City, ale do tej pory się nie odezwali...
     
  2. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    może to znak że jak nie kino to może księgarnia ;)
     
    Anhedrea i krasnoludek10 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może.. Ostatnio za dużo filmów nie oglądam (jakieś bajki tylko), bardziej gustuję w książkach:D Między innymi w "Psim sercu" w oryginale, bo na końcu każdego rozdziału są ćwiczenia i wielu rzeczy można się dowiedzieć o imiesłowach na przykład:D No i oczywiście książka Radka Kotarskiego "Włam się do mózgu";)


    Ps. No chyba, że filmiki z YT też się licząxD
     
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    nie nie liczą się - jesteśmy w klubie miłośników filmów nie filmików :sleepy:
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to chwilowo nie mam nic do powiedzenia:p Dobranoc.
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Czy Ty nadal na takim bajkowym poziomie?????

    Jestem w szoku-.-
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No przecież nie mówię o jakimś Mini Mini czy Nicktoons przecież -.-

    EDIT: Polecam jeszcze film "Zamiana" (ten w wykonaniu Disney Channel) - niejednokrotnie się wzruszyłem.
     
  8. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Obejrzał ktoś ostatnio jakiś film?
    Ja obejrzałem niedawno "Balladę o Busterze Scruggsie" w reżyserii braci Coen :p
    Niesamowita mieszanka parodii, smutnej historii i prawdziwego westernu w 6 różnych historiach osadzonych na dzikim zachodzie ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. Jaga92x

    Jaga92x Okazjonalny autor

    Ja obejrzałam Narodziny gwiazdy z Lady Gagą.
    Uwielbiam Coopera, popłakałam się w pewnym momencie, ale ogólnie dla mnie to za urocze i naiwne - szczególnie w pierwszej części.
     
  10. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Ja widziałam, chociaż mi tak średnio podszedł. 3 historie ciekawe, 3 mnie zanudziły.

    Wczoraj widziałam Contratiempo (ang. tytuł Invisible Ghost) i polecam! Jak ktoś lubi kryminalno-tajemnicze klimaty.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Właśnie wróciłem z "Kogel mogel 3" - totalne dno dna. Nie dość, że nic nie trzyma się kupy *w ogóle nie ma powiązań z 1 i 2. częścią praktycznie rzecz biorąc*, to jeszcze na maksa nudne.
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uroczy Christopher Robin (po polsku podobno to się nazywa "Krzysiu, gdzie jesteś") z Ewanem McGregorem...
    ... no i oczywiście genialna Bohemian Rhapsody.
     
  13. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Witam wszystkich wieczorową porą. Ja już kilka lat na obczyżnie mieszkam i zauważyłem iż naród angoli mało chodzi do kina zaś społeczność polska lubi filmy.I z myśla o polakach mamy co jakiś czas głosowanie na repertuarem kinowym tzn. jakiś czas temu było do wyboru Dywizjon 303 Historia prawdziwa czy Planeta Singli 3. Dla tych co mówią że bilety w polsce są drogie pragę uświadomić że u nas kosztują one od 15-20 funtów. Największą populanością i tak się cieszył film Kler. Bilety wyprzedane były wszystkie na wszystkie seanse. Obecnie kino ma dużą konkurencje apropo kanałów takich jak Netflix czy Player TVN. Pozdrawiam wszystkich i życze spokojnej nocy.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. Jaga92x

    Jaga92x Okazjonalny autor

    Wzięło mnie na nadrabianie klasyki znowu
    Oglądnełam Gran Torino - boskie
    i Edwarda Nozycorękiego - tu już mocno nie moja stylistyka, chociaż fantastykę kocham, to totalnie się w klimat nie potrafiłam wczuć. Burton chyba nie dla mnie po prostu.
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie Burtona oglądałem tylko końcówkę Frankenweenie chyba:p
     
  16. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Gran Torino boskie, bo to przecież film Eastwooda, podzielam Twój zachwyt.
    Z Edwardem nie dałam rady.
    Ale, temat na topie...Gra o tron...ktoś oglądał?
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie, ale obejrzałem dzisiaj 3 odcinki "Gęsiej skórki".. Na szczęście nie całe, tylko te fragmenty i odcinki, które jeden z YT'erów komentował.. Przynajmniej na razie. Ale o dziwo mam chrapkę na więcejxD
     
  18. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No, nie wierzę, że nikt nie obejrzał żadnego filmu godnego polecenia:oops:
    Bo ja oglądnęłam w międzyczasie Watahę, wczoraj był ostatni odcinek 3 sezonu i mam nadzieję, że będzie kontynuacja, bo serial świetny:)
    Polecam "Tylko dla odważnych" oparty na faktach o strażakach.
    Zaczęłam "Wiedźmina", ale...nie moje klimaty i jedyne co warte uwagi to boski głos Żebrowskiego jako Wiedźmina. Bardziej w tej roli widziałabym aktora grającego Ragnara w "Wikingach".
    I oczywiście bardzo dobry, utrzymany w klimacie serial "Templariusze".
    I oczywiście czekam na kolejne"Psy" i Franza Maurera/boski Boggi czyli Boguś Linda/:)
     
  19. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Ostatnio zaznajamiam się z twórczością Tarkowskiego no i wstyd, że dopiero teraz. A jak u was?
     
  20. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Andrieja Tarkowskiego? Widziałam tylko jego "Solaris", ale w ogóle do mnie nie przemówił. Nie bardzo lubię Lema, ale książka i tak podobała mi się bardziej niż film. Może inne filmy ma lepsze. ;)

    Ostatnio nie mam tyle czasu na filmy, ile mieć bym chciała, za to oglądam seriale na znanej platformie streamingowej z literką N w czołówce. ;) I polecam serial "After life". 2 sezony po 6 odcinków, krótkie odcinki (ok. 25 minut) - jeden sezon można obskoczyć jak dłuższy film. Po pierwszym odcinku pomyślałam: WTF??? Ale potem wciągnęłam się ogromnie. Czasami może przesłodzony, ale lubię, jak jest słodko. :) A z filmów ostatnio obejrzałam z P. Brosnanem i J. Chanem "Cudzoziemiec". Totalnie nie moje klimaty, wzięłam się za oglądanie, bo poleciła mi przyjaciółka i całkiem spoko. Byłam w szoku, że tego typu film akcji przypadł mi do gustu.
     
    krasnoludek10 lubi to.