KLUB DWUDZIESTEK

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krysia9090, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    aaa praca na farmie Cie zmęczyła ?;):D
     
    chrumcia91 lubi to.
  2. kheme

    kheme Analityk forum

    I ja i ja :D
     
  3. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    cieszę się :) u mnie w pracy też nudno...
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    baaardzo :p
    aż wzielam gitare :p
     
  5. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    aaaaa rozumiem :p
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ta pogoda mnie dobija :p mogłabym spać i spać :p
    rano wypiłam kawke ale tylko żołądek mnie od niej rozbolał hehehe co prawda trochę się rozbudziłam, ale chęci do pracy dalej brak. coś tam porobiłam, na szczescie zaraz 15 :p
    a jak "kota nie ma to myszy harcują", w tym przypadku jak taty-wspólnika- nie ma, to wyciągam gitarę i ćwiczę :p
    jakoś przy rodzicach czy przy kimkolwiek strasznie się stresuję.
    ogólnie jestem dosyć wstydliwą osobą przy bliskich, rodzinie
    przy znajomych juz jest inaczej :p

    w końcu bliźniak jestem-mam dwa oblicza :p dla rodziny i dla całej reszty xD
     
  7. kheme

    kheme Analityk forum

    u mnie też tylko leje i leje, nie wychodziłabym z łóżka, a na 18 idę z chłopakiem na prawo jazdy (jego :p ) narazie przytulam kołderkę, ale zaraz się kończy sielanka :(
     
    chrumcia91 lubi to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i u mnie leje :p a już musze światło zapalić bo ciemno dookoła xD
    ja dzis w domku, jutro na zumbę
    a w sumie jak miałam psiaka to wychodziłam na spacery po pare razy to byłam pełniejsza życia, bo jednak to te pół godzinki na świezym powietrzy, a teraz nie chce się wychodzić-tylko do auta i spowrotem więc moze brak tlenu tez mi szkodzi ;p no ale weź sie i zmuś człowieku do wyjscia w taką pogode :p
    żeby śnieg już spadł to wtedy z checią wyjdę i na narty pojadę dotlenić sie ;P
    a taki listopad to dla mnie masakra.
    już sie doczekać nie mogę nowego psiaka (chociaż po Puni mojej kochanej ciężko mi dalej, już rok jak jej nie ma :( ), ale potrzebuje motywacji do wyjścia i w ogóle potrzebuje psiaka żeby mieć się kim zająć i być za kogoś odpowiedzialnym. brakuje mi tego.
    nie mam rodzeństwa, więc chociaż psiak mi je zastępował
     
  9. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    no biedactwo;) niestety u mnie tez leje i jest pochmurno i szaro, najchętniej cały dzień bym przespała :D
     
    chrumcia91 lubi to.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kładziemy sie razem? (bez zadnych podtekstów xD )
    ale mam parcie na gitare, chyba zaczne cwiczyc przy domownikach w koncu :p
    zawsze jak mialam jakąś "chcicę" na nowe hobby to mi szybko zapał przechodził i jak cos cwiczylam i raz czy dwa mi wyszło to uwazalam ze umiem, a potem mi sie to nudzilo juz
    a teraz cwicze i cwicze, czasem wyjdzie a czasem nie, ale wiem ze nawet jak wyjdzie to musze dalej cwiczyc bo ma mi zawsze wychodzic a nie raz czy dwa :p
    moze w koncu naucze sie porządnie grac. a nauczyciela mam na prawdę świetnego :D
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja pracowałam :D
    Od jutra się byczę :D
     
  12. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    to szykuj miejsce już biegnę do CiebiexD A u mnie dziś pochmurno i słonce świeci:)
     
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    tylko leżeć by się Wam chciało, a pisać to nie ma komu :D
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja siedze :p
     
  15. krysia9090

    krysia9090 Czeladnik forum

    witam was ale mnie dawno tutaj nie było ale niestety obowiązki w domu.pozdrawiam was
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    voice of poland sie zaczyna ;)
     
  17. krysia9090

    krysia9090 Czeladnik forum

    witam was.mam pytanie macie już założone swoje rodziny ja tak męża mam od 5lat córka w grudniu kończy 5lat w sylwestra i mam jeszcze drugą córkę co ma 4 mc skończone
     
  18. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    ja jeszcze pannaxD
     
    kheme lubi to.
  19. krysia9090

    krysia9090 Czeladnik forum

    na każdego przyjdzie pora ja wyszłam za mąż w wieku 20 lat i wszytko układa się super.
     
    kheme lubi to.
  20. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    Świetnie to jest najważniejsze ze się układa;)
     
    kheme lubi to.