klikanie pnącza

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika aisik, 23 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz klikać w potwierdzenia bonusów na pnączu i czy ma to sens?

Ankieta zamknięta 23 listopada 2015.
  1. tak

    25,0%
  2. nie

    80,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. aisik

    aisik Czeladnik forum

    czy naprawdę nie można odpuścić nam klikania w potwierdzanie bonusów na PD na pnączu?
    bonusy czasowe to rozumiem po co potwierdzamy czy chcemy ale punktowe nie rozumiem.... Po co pytać czy chcemy PD jak wiemy że chcemy bo przecież o to w tym klikaniu chodzi?
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a jesli niechcacy klikniemy to co wtedy?
     
  3. aisik

    aisik Czeladnik forum

    a nie mozna rozdzielic zeby tylko tych na pd i sianogrosze nie klikac dwa razy? informatycy chyba umia zrobic tak zeby bylo ok; zeby np punkty spadały sobie z tych rzędów jak wypadajki do paska...
    i potwierdzac tylko te co dają bonusy...
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no ok ale np. kasztankowe pnacze ma i bonus pd i bonus z super nawozem wiec akurat tego bym nie chciala nie potwierdzac bo moge miec 4 dni w plecy przez to ze niechcacy klikne.
    jestem na nie
     
    Atomcia lubi to.
  5. aisik

    aisik Czeladnik forum

    no ale nadal ma bonus nie? mnie irytuja te stare pnacza co po 500-1700PD potwierdzam na całej masie zakładek
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jutro wejdzie update pnącza. Zobaczymy, co z niego wyniknie. Póki co wstrzymałbym się z narzekaniem.
    Ogłoszenie
     
  7. aisik

    aisik Czeladnik forum

    A ja tyle czasu czekałam z tym narzekaniem.... od chyba 20 rzedu ;)