Klient sam się zamyka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 17 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak jak w tytule - po dłuższym czasie nicnierobienia klient sam się zamyka. Czy tak powinno być, czy jest to błąd? Z góry dziękuję za odpowiedź.
     
  2. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Klient nie powinien sam się zamykać gram w Loa 2 i Loa 3 nic nie robiłem przez długi czas i klient się nie zamykał sam to musiałem zrobić ja
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Okej, czyli prawdopodobnie jest to błąd, bo wczoraj chodził parę godzin i się nie wyłączał a dzisiaj już tak, więc zaraz to zgłoszę w odpowiednim dziale. Jednakże poczekajmy na opinię moderatorów a potem zadecydujemy, czy zamknąć wątek.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2021
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 - Tak, jak pisał wcześniej Mateusz - klient nie powinien się sam zamknąć. Ale mogłeś to sam zrobić przez przypadek. Tym bardziej, że nie widzę, żeby ktoś jeszcze zgłaszał taki problem.
    Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, to zgłoś to w przeznaczonym do tego wątku.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na pewno nie zrobiłem tego przez przypadek, bo w ogóle nie wychodziłem z przeglądarki Microsoft Edge;)
    Sytuacja co prawda jeszcze się nie powtórzyła, ale pewnie w najbliższym czasie będzie, więc zgłosiłem ten błąd już w odpowiednim dziale:)
    Nie, nie mam. Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc:) Można zamykać, Magdo;)
     
    lubieplacki135 i aleksandra lubią to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja tylko przypomnę, że Klient nie korzysta z przeglądarki.

    Temat zamykam, skoro błąd został zgłoszony gdzie i jak trzeba.
     
    aleksandra lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.