Opinie Klient Mruczki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie właśnie koniec, ostatnie 4 worki z zębatych pomidorów wyleciały.xD

    [​IMG]
    Teraz laba na mrocznych, to znaczy gromadzenie zapasów na zaś.;)xD
     
  2. jabolka

    jabolka Okazjonalny autor

    Zdobyłam już pnącze i nie mogę go odpalić gdyż nie mam itemu " Nura do domu "... co mam zrobić teraz ?
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poszukać itemu na łąkach/ogrodach, albo innych gałązkach pnącza, bo z pewnością gdzieś go postawiłaś;) Sprawdź też Nawiedzony dom. Jeśli poszukiwania nic nie dadzą, pozostaje zwrócenie się do Wyspecjalizowanych poszukiwaczy zaginionych itemów czyli do >>Pomocy technicznej<<:)
     
  4. jabolka

    jabolka Okazjonalny autor

    Napisałam do pomocy tech. - nigdzie nie wystawiłam tego itemu :)
    edyt. A jednak wystawiłam w nawiedzonym domu :) :) ....skleroza nie boli jak to mówią :)..... najważniejsze że się znalazł :) i pnącze odpalone :)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2020
  5. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Pełznę do pnącza w powolnym tempie. Na dzień uzupełniam stodołę a na noc sieję 11h eventówkę. Jutro rano będzie pnącze, a ostatni krok się zobaczy czy robić
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pnącze wisi,brak 6 mazi do końca.Sieję tylko eventówkę...
     
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Udało się !!!
    Event zrobiony w całości mając na uwadze, że nie wszystkie pola grzybowego lasu są jeszcze odkryte
    Brawo Wy, Brawo JA
     
  8. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    nie udało mi się zrobić ostatniego zadania, ale pnącze jest:)
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął już jakiś czas temu, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.