Opinie Klient Mruczki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    W razie czego krzycz to polecą prezenty od Mruczki
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Zawołam na bank jak będzie brakowało :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie w sumie 130 tych worków wyleciało, na razie posiałam wszystkie trzy żylaste roślinki, potem będę się zastanawiała co dalej.:)
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja już nie kombinuję tylko sieję zieloną a potem na noc tą długą rózową bo kółko było łaskawe :) Brakuje mi tylko wypadajek :)
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A ja kombinuję jak sianie tej dłuższej czyli różowej jagody bardziej się opłaci niż sianie zielonej.:)
    Na jedną maź potrzeba 300 różowej i 28 wypadajek albo 265 zielonej i 22 wypadajki. Czy to, że zbieramy z 1 pola więcej rośliny ale za to mamy 3 zbiory zamiast 4 pokryje tą różnicę i wyjdzie na plus sianie 11-godz.?
    Ścisły umysł potrzebny.;)xD

    Koło dało mi 2 x 100% to postaram się wykorzystać bonusy maksymalnie. Szkoda tylko, że w pełniowej strefie nie ma super pól i mam 28 szt. z pola, bo na Wyspie 53 szt.
     
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Na jakich polach siejecie ? Chodzi mi o wielkość pola :)

    Już wiem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2020
  7. ogrodzik_czarów

    ogrodzik_czarów Forumowy żółtodziób

    hmm... dawno mnie tu nie było... zadam nieco głupie pytanie ;) gdzie są te jagody i na jakich polach się je sieje?
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie wiem czy moj umysl jest scisly...ale zrob jeden zasiew testowy na sn dla kazdego gatunku eventowki...jesli roznica wypadajek bedzie o wiecej niz 8% wieksza na korzysc dluzszej eventowki to wtedy trzeba ja siac.....
     
    olgs3 i antonina-farmerska lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    O nie, żadnych testów nie będzie.:)
    Nawet nie rozsiewałam fioletowej i różowej jagody, od początku założyłam, że sieję tylko zieloną i tego się trzymam. W tej chwili mam tak:

    [​IMG] a rozpoczęłam ze sporym opóźnieniem.
    Ale chętnie poczytam o doświadczeniach innych graczy.:)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jagodowego szlamu musze jeszcze 27 sztuk ukrecic...roslinki juz mam..
    bonus jeden 100%
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry jesteś, ale konkurencji nie widać. :)
    Wnioskuję, że pomogły małe pola i SN (+SNZ).
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak pomogly:)..zreszta jak wiesz mam te rzeczy swoje wiec sypanie nie stanowi jak na razie dylematu
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Jak nie wymyślą czegoś nowego to nam się znudzi to klikanie.;)
    Roślina wysiana w ciągu kilku godzin i zostaje tylko uzbieranie wypadajek, ale to już jest pikuś. Mały pikuś.:D
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kombinuja z minimalizacja strefy eventowej a maksymalizuja ilosc potrzebnego zielska,....
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Taa. No zawsze można na polu specjalnej troski. Bez dopalaczy. I nie działające bonusy z koła:p
    Zostało jeszcze do ukręcenia 20 sztuk szlamu
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja już posiałem tą najdłuższą na noc. W tej chwili brakuje mi 30 jagodowych mazi (wypadajek na te mazie ) :) Roślinka już jest. Jest tyle czasu że spokojnie wypadną :) Z duzych pól leciał komplet z zielonej rosliny
     
  17. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    które według waszej oceny najlepiej siać roślinki w ciągu dnia ?
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    I w tym przypadku wygrywają farmerzy mogący poświęcić na grę swój czas.:)
    Wybieram sen, ale bez przesady.;)
    I co by tu napisać o aktualnie trwającym evencie.-.-
    Aha . . . tyle mam
    [​IMG]
    ale gdzie mi tam do Norbiego.:p
    Wojtku to siejesz najdłuższą eventówkę na wypadajki?
    Hmm . . . o tym nie pomyślałam, a przecież oprócz jabłoni nic dłużej nie rośnie.:)
     
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Tak, posiałem najdłuższą eventową na wypadajki bo innej rośliny dłuższej nie ma. Jutro będę kombinowała z pnączem i upiornym bukietem żeby skrócić czas wzrostu roślin. Mam posiane na 88 dużych polach czyli na 352 małych i zobaczymy ile rano wyleci :) Zakładam że 840 sztuk mi potrzeba a minęło dopiero kilka godzin eventu. Powinny wylecieć na luzie :)
    Miałem wołać o wypadajki mroczne więc wołam xD
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba popelniles blad z wielkoscia pol....u mnie np srednia (czasowo) roslina dawala z kazdej laki ok 50 wypadajek
     
    talarek1961 i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.