Opinie Klient Mruczki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Nie wiem czy dam radę trafić z tymi godzinami więc założyłem 3 zbiory tej 7 godzinnejgodzinnej tej 11 godzinnej ::)Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :) Najwyżej uzyję bonusa, który wypadł mi że skrzynki, tej z ostatniego eventu. 200% do stodoły na 24 godziny i podgonię SN bo w końcu po to go zbieram z drzew :) Ma się przeterminować? xD
     
  2. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    a ja robię misje w spółdzielni bo po dwuletniej przerwie to troszkę zaległości jednak jest :eek:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Też mam zaległości po przerwie w grze , ale ewent robię , a misje się zrobi , nie uciekną . :p
     
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja też oczywiście wszystko robię.Jakoś to ogarniemy jak zawsze,jak już wystartujemy.Będziemy siać tak jak czas pozwoli.Godzina i trochę startujemy.Miłego dnia życzę
    Acha dużooooooo wylotek życzę
     
  5. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Robię z nudów, bo misje czekają tylko na kaktus. Wypadło 120 wypadajek. Na razie rozsiałam wszystkie rośliny. Wyjdzie w trakcie eventu, które będę siać.
     
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie 118. skupiam się na środkowym zielsku póki co, resztę dosiewam z doskoku.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    87worków,,duchy były,,no nie spisały się,,ech:(
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    U mnie 64 worki o zgrozo,zobaczymy co dalej
     
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witam cieplutko w tłusty czwartek-mam nadzieję,że pączusie smakują między rozsiewaniem a zbiorami;)
    Oczywiście evencik robię:),która roślinka-to wyjdzie w trakcie,zależnie od wypadajek;)
    Na początek uszak z mieszanką drzew dał 148 sztuk:)
    Nareszcie skończyłam ostatnią pełniową misję z gromnicami-pusto to i evencik robić spokojnie mogęxD
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Misz masz z pól czyli cała polana w zagrody warsztaty po bokach drzewa druga w drzewa i trochę czubajki
    wpadło 69 worków

    eventu nie robię :sleepy:


    Nie panikować dacie radę [​IMG]
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na jednym polu miałam uszaka z menażerią ,2 warsztaty plus 6 gromnicznych,na drugim czubajkę i 2 ogrody dendrologiczne- w sumie wypadło 201 worków
     
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Uszak na obu polach + 2 ogrody dendrologiczne + gromnice + wielkie dęby = 118 worków.
     
  13. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    u mnie uszak i drzewka po bokach no i zagrody :) wypadło 133 szt :)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Rozsiałam jedno zielsko ale chyba skupię się na królowej i też nie robię dalej.Za dużo skakania z planszy na planszę i pilnowania czasu...a worków 151 wypadło...
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Rozsiewam sobie roślinki 7 h i 11 h. Dłuższą będę siać na noc (do końca eventu), a krótszą w ciągu dnia na zmianę z pełniowymi roślinami - zależy co bardziej będzie mi pasować pod względem czasu. Jeśli tylko wypadajki nie będą złośliwe, machnę event i nawet nie zauważę, że go robię:) Moja kolekcja gałązek się wzbogaci:music:
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jak taki mały problem ;)
    to na polach pełni siać badyl tylko fioletowy z wodą i nawozem
    a na wyspie tylko z wodą
    i obie eventówki będą miały równy czas wzrostu :p
    tylko nie wiem czy dobry ten fioletowy badyl pod względem ilości zbiorów z jednego malutkiego pola
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na kole trafiłam 2 x 100% do stodoły na 24 godz. Głupio byłoby nie wykorzystać w evencie:p.Ja sieję tylko zieloną roślinkę a na noc na wypadajki czubajkę albo uszaka. Jeszcze nie wiem
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Czubajka z 12 gromnicami 2 ogrody dendrologiczne i 2 menażerie dały 202 wylotki
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie z tego samego układu wpadło 122 wypadajki. Kiedyś trochę to złościło,że mając wszystko na drzewie mądrości i na pnączu mało wypadajek leci. Teraz nadganiam takie różnice SNawozem :)
    Zresztą kto ma mój targ 34 ten wie,że wszystko jak po grudzie i koło trefne i wypadajki czy zwykłe losowości.
    Był czas przywyknąć więc gram sobie spokojnie :)
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    U mnie jeszcze mniej bo 106 wypadło :) Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ale mysęę że dam radę nazbierać wypadajek
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.