Opinie Klient Mruczki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Stęskniliście się za Borstym? Tym razem nasz ulubiony rekin biznesu ma nowy pomysł na zarobienie góry kasiory! Czy Baba Mruczka pomoże mu w realizacji tego planu? Weźcie udział w kolejnym evencie, a sami się przekonacie co z tego wyniknie!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 20.02.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 26.02.2020, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pytanko takie: a dlaczego w FAQ nie ma koszyczków do kupienia...?
    Bo u sąsiadów to są 8)xD
     
  3. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    o coś nowego ,miała być pełnia a to jest pełnia:D
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pewnie Borsty maczał w tym racice... Zaraz poszukamy zguby;)
     
  5. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Czyli co,siejemy do wyboru 3 badyle fioletowe-zielone-różowe(16800-14840-16800), wypadalców (fiol 1400 - ziel 1232 - róż 15688)Młyn to 56 szt mazi.W zależności na jakich polach będziemy siali otrzymamy różną ilość dla danych roślinek podczas zbioru hmm.. zobaczymy.
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Zastanawiam się czy robić event czy tylko działać na pełni. Bo misję chcę skończyć wreszcie. A nie wiadomo czy i to się uda.
     
  7. hator

    hator Ekspert forum

    Szkoda, że czasy wzrostu roślinek z obu eventów są różne, nijak nie można to będzie tych czasów skoordynować, jeśli ktoś będzie chciał robić oba eventy.
    Tu na noc na pewno pójdą te 11-sto godzinne, a w ciągu dnia... no, wyjdzie w praniu :p
    Robię ;)
     
  8. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    Czyli na pełni mozemy sobie wybrac jedna roslinke z trzech,chyba dobrze mysle ?
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    lidia1963, zgadza się, wybieramy te rośliny, które nam bardziej pasują czasowo. Trzeba pamiętać przy tym, że przy zbiorze dadzą różną ilość roślin i różne są wymagania przy produkcji w młynie:)
     
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    mam pytanie, czy na te rośliny eventowe będą działać bonusy dla strefy pełni?
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A cmj działa na nie ,to wtedy trzeba doliczyć jeszcze +2
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    CMJ zawsze działał i działa na rośliny eventowe i tu się nic nie zmieniło. Wyjątkiem jest polana specjalna, ale przecież nie siejemy na niej.

    wodnik54, to zależy jakie bonusy. Pamiętaj, że rośliny eventowe nie są roślinami pełni, tylko roślinami specjalnymi:)
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zapytałam bo nie zauważyłam dopisku odnośnie cmj.
     
  14. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    widzę że event cieszy się powodzeniem xD :cry: zastanowie się czy go tykać palcem czy nie. Jak na razie wszystko mi mówi "nie" nawet Miecio o_O
    czy jest ktoś kto mógłby mnie przekonać ;) może coś mi umknęło wartościowego 8)
     
  15. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    robię event...mam zrobione wszystkie mroczne misje i szkoda, żeby przez tyle dni, nic się nie działo na polach pełni...
     
  16. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    coś mi świta, że miesiąc temu było o przygotowaniu mrocznych pod wypadajki. czyżby miały lecieć jak krew z nosa? -.-
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,też tak mam,,tylko gromnice zbieram,,od wielu pełni

    co na te drzewka jeszcze użyć,aby było więcej i szybciej,2 misje czekają,,ech
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    SNZ, jaskinia Dynioducha (+1), bakłajajo nietoperza Szwadronu Strachów (+1), bonus do plonów z drzew (+3), bonus do plonów - drzewa 100% i wszelkie +100% i +200% z koła.... może cos jeszcze?
    a tym razem gromnic się nie opłaca zostawiać na polu, bo event trwa 144 godziny, a z czasem (z Domkiem Jeża i TNZ) można zejść do 157,5 godziny

    -----------------
    misje mroczne kompletne, więc spokojnie sobie zrobię event
    najkrócej się będzie wysiewało tą zielona roślinę, tylko czy z niej wylecą wylotki,,,,
     
  19. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Czy upiorny bukiet (który skraca czas wzrostu mrocznych roślin) będzie działał na rośliny eventowe na polach pełni?
     
    talarek1961 i magdusia668 lubią to.
  20. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    nie bedzie dziaial. dziala tylko na roslinki pelni. na ewentowke, ktora jest roslina specjalna nie dziala
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.