Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    według mnie należy zlikwidować opcję kina, kiedyś nie było i jakoś się grało,jeśli go nie ma to po co utrzymywać tę fikcję,
     
  2. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    :)najwidoczniej kino jest w remoncie
     
  3. lisica122

    lisica122 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bo mnie się wydaje ,ze szukają operatora kina dlatego nic nie jest wyświetlane od dłuższego czasu .;)
     
    kornik1 lubi to.
  4. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Ponieważ w kinie leci tylko kryminał na kocyku zimno siedziec proponuję zamknąc kino :p:p:p
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    ano najlepiej zamknąć , kto to widział na kocyku , noce zimne jeszcze "wilka złapią ";)...a w kinie film-widmo..:p
     
  6. lisica122

    lisica122 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie cały czas nie czynne kino chwastami już zarasta wkoło a u Zuzi kryminały o_O
     
  7. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Białe kryminały-bo nikogo nie zabili tylko sam zamarzł czekając na film
     
    lisica122 lubi to.
  8. ninaa01

    ninaa01 Okazjonalny autor

    Właśnie w kinie był jeden 30-sekundowy filmik za 15 kinopunktów i koniec. Teraz kino znowu zamknięte.
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Masz rację jest filmik:) U mnie 30 sekundowy ale jest:)
     
  10. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    A u mnie nadal NIC
     
  11. Renata111113

    Renata111113 Okazjonalny autor

    U mnie od ponad miesiąca nie ma filmików. Widzę, że więcej graczy ma ten problem.
     
  12. .bronte.

    .bronte. Czeladnik forum

    Fakt, kino nie działa także u mnie, ale podzielę się refleksją, że kiedy w kinie miałam to zaznaczanie myszką różnych obiektów, to nie wiedziałam i nadal nie wiem, jaki to miało sens i o co chodziło. Ale florki wpadały :)
     
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Właśnie obejrzałam filmik, z wrażenia nawet nie wiem o czym był, ale 15 punktów dopisało. Ostatnio miałam filmik jakieś 2 miesiące temu.
     
  14. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Mnie również się udało !

    Toż to szok !
    Filmik za 15 KP !

    Kolejny raz już niestety znajomy komunikat.
     
  15. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    ja go też zobaczyłem za 15kpt i był o reklamie samochodu marki ... nie wiem czy mogę podać? może lepiej nie :sleepy:
     
  16. madasek

    madasek Młodszy ekspert

    Mi też udało obejrzeć filmik..... nareszcie po tak długim czasie :D
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja również mam filmik:)
     
  18. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wreszcie coś drgnęło;).Wprawdzie tylko jeden filmik obejrzałam,ale jest nadzieja,że będą następne....oby.....8)
     
  19. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    U siostry też był 1 filmik a u mnie nic
     
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    U mnie wczoraj był 1 film i dzisiaj 1 film :p kp dopisało . Więcej filmów nie widziałam xDale wiadomo , że 1 jest lepsze niż 0 to się cieszę , że mam lepiej 8)