Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Posucha już się zaczęła ....
    Od wczoraj filmików brak
    Długo nie nacieszyliśmy się tym kinem .
    Szkoda słów , to drażnienie graczy ... :mad:
     
    0olimpia0 i marzena5275 lubią to.
  2. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    A ja po długim czasie dzisiaj obejrzałam :p flmik. :p
     
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Po 24 godzinach kino znowu puszcza seanse ;) i kompletnie nie ma dla mnie znaczenia, że po francusku:pxD
     
    Bilonge, marzena5275 oraz kybek93 lubią to.
  4. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    To kino to jakaś ściema .
    Teraz dopisało 15 KP za jeden filmik a potem już czarny ekran i nie odpala
    Śmiać się czy .... płakać
    ŻENADA
     
    0olimpia0 i marzena5275 lubią to.
  5. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Nie jest źle. Od wczoraj jestem 3 floreny do przodu :) Chociaż raz na jakiś czas jest seans. Szkoda tylko, że tak rzadko 8)
     
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie od bardzo dawna nie ma nic.
     
    kybek93 lubi to.
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie również się pojawiły wczoraj filmiki:eek:
     
    0olimpia0 lubi to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie dzis kilka filmów i ponad 70 KP mam :D
     
    Nutka i toDzasta lubią to.
  9. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    U mnie jest napis proszę czekać i potem cały czas biały ekran , podobno mam zablokowane "COŚ : że nie mogę oglądać żadnych reklam {tak mi wytłumaczył wnuczek } prawda to? wie ktoś coś jak sobie z tym poradzić?
    '
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2015
    Sekme lubi to.
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Może masz włączonego addblocka, którego niestety do oglądania reklam w kinie farmeramy trzeba wyłączać. Proszę zajrzyj tutaj KINO i pod koniec strony jest opisane jak go wyłączyć. Ja korzystam z chroma i mam również ten znaczek po prawej stronie u góry (kształtem przypomina znak stop). Mając otwartą stronę z farmą, klikam w niego prawym przyciskiem i muszę kliknąć 'wyłącz dla tej strony'.
     
    hlnrys i Sekme lubią to.
  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    Danusiu,
    przeczytaj ten poradnik, który podlinkowała toDzasta, i albo sama wykonaj te wszystkie działania, albo, jeśli nie czujesz się pewnie, poproś wnuka, by odblokował Ci tylko tę stronę z farmą (tak, jak napisała toDzasta - znalazł i zaznaczył opcję "wyłącz dla tej strony"). Pokaż mu też poradnik KINO, żeby zrozumiał, o jaki efekt chodzi, a on już będzie wiedział, co masz u siebie zainstalowane i co może blokować filmiki. Te wtyczki blokujące reklamy są różne, nie tylko Adblock, i one w różnych miejscach mają te swoje ustawienia.

    Trzeba też pamiętać, że czasem trafiają się filmiki, które za nic nie chcą się załadować - pozostaje czarny ekran. To nie zależy od naszych ustawień (do oglądania kina używam gołej przeglądarki bez żadnego blokowania), widocznie u któregoś sponsora gdzieś w kodzie jest jakiś błąd.
     
    Nutka i toDzasta lubią to.
  12. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    Bardzo dziękuję , po tym co poczytałam to chyba będę bez kina , to wszystko to dla mnie czarna magia a wnuczek będzie za 2 miesiące .Jeszcze spróbujemy telefonicznie {on mi będzie podpowiadał } co mam robić . Zobaczymy . Pozdrawiam.
     
    toDzasta i Sekme lubią to.
  13. Sekme

    Sekme Generał forum

    Danusiu,
    nie martw się. Nie jest tak źle. Wnuk wcale nie musi być osobiście u Ciebie przy komputerze, a i przez telefon też nie trzeba się męczyć.
    Użyjcie darmowego programu TeamViewer (link). Każdy z Was ściągnie sobie ten programik (wersja do użytku przenośnego - TeamViewer Portable, ona nie wymaga instalacji), potem połączycie się - wnuk będzie widział Twój pulpit, sam będzie mógł klikać na Twoim komputerze i wszystko Ci zrobi. W ten sposób zdalnie administruję komputerem mamy i pomagam jej, gdy ma jakiś problem - łączymy się, ona mi coś pokazuje, ja jej coś pokazuje. To świetny programik :)
    Zanotuj sobie nazwę i zachowaj link, bo nie wiem, czy modzi nie usuną, choć to zwykłe narzędzie. Jeśli nie zdążysz zanotować - napisz do mnie sówkę, prześlę Ci tę nazwę i link sówką.

    O kino warto zawalczyć. Te floreny za filmiki to bardzo duża pomoc w grze. Warto na nie polować, tylko trzeba pamiętać, że jeśli uda nam się złapać i obejrzeć cały maraton filmowy, to nowe filmiki pojawiają się po 24 godzinach, a nie po północy, jak niektórym się wydaje - tzn. jeśli pierwszy filmik obejrzeliśmy o godz. 15-tej, to nowe pojawią się następnego dnia po godz. 15-tej.
     
  14. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    ToDzasta i Sakme , jesteście WIELKIE , dałam radę , sama zrobiłam, fakt jakbyście zapytały jak ? nie wiem, reklamy mam , obejrzałam wszystkie nawet te za 2 kpt. no i mam 4 floreny . Bardzo , bardzo dziękuję.
     
    Nutka, toDzasta oraz Sekme lubią to.
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Super! Gratuluję! :)
    Jak się skończyły filmiki za 2 pkt., potem lecą filmiki za 1 pkt., jak się ma czas, warto je też oglądać - ziarnko do ziarnka i będzie floren ;)
     
    toDzasta lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -danka47-, dwa Twoje puste posty usunęłam. Zapraszam do tego tematu : >>>Forum krok po kroku.
    Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat edycji, cytowania i usuwania postów.
    A poćwiczyć możesz do woli w tym temacie :
    >>>Wątek do ćwiczeń :)
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Cieszę się, że udało nam się pomóc:)
    Dobrze, że kino zaczęło działać, bo trzeba gromadzić floreny:)
     
    Anhedrea lubi to.
  18. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Witajcie Kochani. Kto jeszcze nie odkrył informuję, że kino działa i to podejrzanie za dobrze 8) Normalnie mi 5 florków dzisiaj przybyło, znaczy się już wczoraj. Filmiki lecą jeden po drugim za 15, 10, 5, 2..., aż do jednego kinopunkcika :)
     
    toDzasta lubi to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i ja codziennie po 4-5 florkow zgarniam :D oby jak najdłuzej sie to utrzymało ;)
     
    toDzasta lubi to.
  20. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Francuskie reklamy - naprawdę fajne, chociaż ni w ząb nie rozumiem :)
     
    toDzasta lubi to.