Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Przypomniała mi się Nivea, to chyba tam było. :)
     
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A u mnie jak zwykle
    [​IMG]
     
    ***kacper*** lubi to.
  3. Nelaa50

    Nelaa50 Naśladowca mistrzów

    To zupełnie jak u mnie... od kilku tygodni ;) A tak chciałam uzbierać kilka florenów przed eventem z tajemniczymi sadzonkami...
     
    hiacynta lubi to.
  4. Sekme

    Sekme Generał forum


    Aby dopisało punkty za filmik z turkisza, przed zamknięciem okna trzeba kliknąć w 3 miejscach:

    1. "Skip" - napis jest na ekranie filmika w prawym dolnym roku, podkreślony jak link (nie jest to typowy przycisk)
    2. Po naciśnięciu "Skip" szary przycisk "więcej kredytów" (czy jakoś tak), który jest w prawym dolnym rogu pod ekranem filmika, stanie się zielony i można będzie go nacisnąć.
    3. Potem w miejscu pierwszego przycisku pojawi się nowy przycisk, też na zielono, który też trzeba nacisnąć.
    Po naciśnięciu tego wszystkiego można zamknąć okno i wtedy system dopisze punkty.
     
  5. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    A macie jeszcze u siebie ten turecki filmik? U mnie go w ogóle nie było :(.
     
  6. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Wiem, ale problem w tym, że Skip, itp. mi się nie wyświetla w ogóle. ;/
     
  7. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Ale wczoraj pisałaś, że jest ale szary... to jest czy go nie ma?:)
     
  8. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    W sensie, że jest, ale nie mogę kliknąć... w tym sensie. ;)
     
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    Wiko,
    mnie się wydaje, że Ty mylisz, co masz nacisnąć... i że tego "Skip" nie zauważyłaś.
    "Skip" nie jest przyciskiem - to jedno słowo podkreślone, jak link. I ono nie jest szare. Skip wyświetla się NA tle filmiku.
    Szary jest przycisk z punktu 2-giego i on jest POD ekranem z filmem.
     
  10. Dagulka_1608

    Dagulka_1608 Mistrz forum

    no i trafila sie ankieta i +30 KP jeee :D
     
  11. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aha, to już rozumiem. Dziękuję, Sekme.

    Edit:
    No, teraz dopisało mi kino-punkty. :)
     
    Sekme lubi to.
  12. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    U mnie dokładnie ten sam napis od bardzo dawna. Celowa blokada filmików?
     
  13. Nie ma czegoś takiego jak celowa blokada filmików, jeżeli nie ma sponsora to normalne że nie ma seansów:)
    Pozdrawiam :)
     
  14. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    U mnie filmików brak, ale już druga ankieta się trafiła :).
     
  15. mahartka

    mahartka Baron forum

    u mnie ostatnio pustki że aż pustki.. tylko to okienko że nie ma żadnych filmów :( ankiety też jakoś mnie teraz omijają...
     
  16. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    długo nic nie było
     
  17. Agafarm71

    Agafarm71 Okazjonalny autor

    a ja nawet nie wiem co dzieje się w kinie..... bardzo, bardzo bardzo dawno tam nie wchodziłam, bo ciągle nic nie było :(
     
  18. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    U mnie też brak filmików. Tylko ta plansza z informacją o braku video się niekiedy pokazuje. Najczęściej widzę tylko biały ekran.
    Ankietę wypełniałam ostatnio chyba ze 4 miesiące temu. A florenki by się przydały........
     
  19. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    U mnie od tygodnia tylko informacja, że brak filmików. ;/
     
  20. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dzisiaj miałam jakąś nową ankietę do wypełnienia za 30 KP,ale nic mi nie dopisało :mad:to są jakieś kpiny ze strony BP.