Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Żeby się nie stresować, wystarczy spojrzeć na tę opcję, jako na coś co przynosi właścicielowi gry dodatkowy dochód. Niekoniecznie jest (bo nią nie jest) częścią rozgrywki. I między innymi dzięki temu dochodowi, gra może być w pełni darmowa (oczywiście płacąc zyskuje się więcej).
    Jeśli Gracze na tej dodatkowej opcji bezpośrednio zyskują - super, jeśli nie - cóż, jak wyżej - jednak się wszystkim opłaca.
    Reklamy w kinie, są obecnie chyba tylko w Niemczech ( a i tam bywają z nimi "przerwy").
    Z tego co rozumiem, BP niejako "wynajmuje" tylko powierzchnie reklamową. Reklamami zajmuje się zewnętrzny partner (chyba też niemiecki) i to on dostarcza oprogramowanie do funkcjonowania kina i pewnie też same reklamy - bezpośrednio albo przez zewnętrzne sieci reklamowe.
    BP, raczej nie ma dużo do powiedzenia w tym temacie (a co dopiero "polska ekipa"). I pewnie też nie do końca, sami mogą tę opcję usunąć - bo drażni Graczy ;)
    Można tylko się domyślać, dlaczego kino w Polsce nie działa (a i w innych krajach również nie). No cóż, czasy się po prostu zmieniają, a wraz z nim rodzaje, standardy, i sposoby reklamy. Jak również rynek gier i ...rola Internetu i nowych technologii w tym wszystkim- 9 lat, bo kino wystartowało chyba w 2011 roku to ... naprawdę wieki. Dzisiaj raczej nikt się bezpośrednio nie zgłasza do "producenta kiełbasy", a i "producent kiełbasy" sam nigdzie nie "puka".
     
  2. battle-ground

    battle-ground Zaawansowany

    Od jakiegoś czasu mieszkam w Szwecji i miałam okazję na niezły zarobek w kinie. Codziennie udawało mi się zebrać ok. 100 punktów, które za każdym razem wymieniałam na floreny. :D Niestety, z tymi przerwami muszę się zgodzić, bo od kilku dni nie mam już przyjemności oglądania reklam. :(
     
    tereska1108, nuka20 oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Dzisiaj pojawił się taki komunikat:

    "Witajcie Farmerzy!

    Z powodu migracji dopisanie nagród może być opóźnione. Obecnie istnieje luka między momentem obejrzenia filmu, a momentem otrzymania nagrody.
    Odpowiedzialny za to dział wraz z naszymi partnerami zewnętrznymi bada, czy istnieją rozwiązania, aby to ulepszyć.


    Wasza Ekipa Farmeramy".

    Pytanie za 1000 PD - o co kaman? Kina w Polsce pozamykane, a kino na Farmie zaorane od kilku lat. Ktoś oglądał filmy ostatnio w kinie (tu na farmie oczywiście). U mnie kino to atrapa.
     
    battle-ground lubi to.
  4. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Nie wiem jak Ty, ale ja mam jeszcze 10 kinopunktów sprzed dwóch lat xDxDxD

    Może w innych krajach działało, a ogłoszenie ogólne dla wszystkich...
     
    battle-ground i kobuma lubią to.
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Ale te 10 kinopunktów na nic nie wymienisz. Minimum to 20 na 1 florena. Możliwe że o to chodziło, ale to trzeba było napisać jasno - punkty archiwalne będą wymieniane. A tak to ktoś rzucił kiełbasę, ale okazała się mocno przeterminowana....
     
  6. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    ja mam 19..... od kilku lat czekam aż coś drgnie :(
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ciekawe, czy farmerowe kino będzie kiedykolwiek dostępne w Polsce.

    Czy nikt nie szuka sponsorów do reklam w naszym kinie?
    Oni chyba sami się nie będą wpraszać, potrzeba jakiejś akcji ze strony polskiej moderacji.
    Ale po co się wysilać :p
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Właściwie to nawet nie wiem co napisać... Czyżbym w którymś momencie stała się pracownikiem BP? A ja myślałam, że zgodziłam się tylko na moderowanie forum - w miarę swoich możliwości czasowych... Muszę jeszcze raz poczytać co takiego podpisałam:p
     
    kudlaty147, krasnoludek10 oraz nuka20 lubią to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może zbyt precyzyjnie się nie wyraziłam.
    Chodzi o to, że reklamodawcy skądś się biorą i właściwie firma powinna o nich zabiegać.
    I ktoś z polskiej strony na pewno jest współpracownikiem BP jak np. Eviana.
    I takie osoby powinny zabiegać o reklamodawców w Polsce.
    No bo dlaczego np. za naszą zachodnią granicą kino jest i zdobywa się kinopunkty
     
    kudlaty147 i krasnoludek10 lubią to.
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wiesz... BP to naprawdę duża firma... Korporacja... Bynajmniej nie coś a'la prywatna inicjatywa pana Kowalskiego prowadzącego osiedlowy sklepik, w czym pomaga mu żona, a w czasie wakacji siostrzenica... Gdyby byli zainteresowani pozyskaniem reklamodawców w Polsce, to zwróciliby się do stosownej agencji działającej na rynku międzynarodowym. Oczywiście taka decyzja byłaby poprzedzona stosowną kalkulacją - albo w ramach własnego pionu analiz, albo - co bardziej prawdopodobne - zleconą jakiejś zewnętrznej firmie konsultingowej. Skoro nie ma u nas reklam, to znaczy że uznali, że jest to nieopłacalne.
     
    krasnoludek10 i nuka20 lubią to.
  11. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    witajcie jestem akurat w niemczech weszlem na kino i wszystko dziala w kinie pokazuja filmy i nalicza kinopunkty laptop ten sam co w polsce uzywam oraz nic sie nie wiesza nie usuwam ciasteczek znaczy to ze sprzety mamy dobre tylko chca sie nas pozbyc z gry