Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Yepondikos

  Yepondikos Forumowy żółtodziób

  Jako nowy gracz Farmerama ani razu jeszcze od 08.08.2018 nie było mi dane zobaczyć tych super filmów o których krążą legendy na forum :p Od początku gry mam takie coś tylko :D
  [​IMG]
  Na byle jakiej stronie www obecnie jest więcej reklam (video) niż w tej grze.
   
  krasnoludek10 lubi to.
 2. Krokodylek75

  Krokodylek75 Komandor forum

  Od 8 sierpnia? Czyli dwa tygodnie? Ja czekam od kilkunastu miesięcy.... O kinie zapomnij. W Polsce nikt z ekipy z tym nic nie robi, a otrzymasz odpowiedź, że to nie od nich zależy (hahaha). Wyłącz to coś z pamięci i nawet tam nie zaglądaj. Szkoda nerwów. Mimo wszystko miłego grania.
   
  matthero i krasnoludek10 lubią to.
 3. max_19

  max_19 Czeladnik forum

  w kinie można przejść do ankiet za floreny i dwa razy mi się udało w sumie 24 floreny uzyskać, ale ostatnio wypełniłem dwie pełne ankiety (sporo czasu) i ani florena - zostałem więc oszukany.
   
  krasnoludek10 lubi to.
 4. farmer-igor70

  farmer-igor70 Czeladnik forum

  To tak jak ja, kino to tylko atrapa, i tyle. W Polsce nie dziala. Moze lepiej go zlikwidowac
   
 5. Krokodylek75

  Krokodylek75 Komandor forum

  Widzę, że temat kina upadł w nawale eventów, GT i innych dobrodziejstw. Czy ktoś z Ekipy może na ten temat coś powiedzieć? Tylko błagam - nie piszcie wyświechtanych sloganów, jakimi raczycie nas Graczy od wielu miesięcy (a może i lat?). Poproszę o konkret - kiedy kino ruszy i w jakiej formule.
   
  margaretazet i aleksandra lubią to.
 6. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  A cóż tu można odpowiedzieć, jeśli nie te "wyświechtane slogany"...?
  Kino działa i ma się całkiem nieźle, tyle że nie w PL.
  Na konkrety od naszej ekipy to ja bym nie liczyła, dział marketingu centrali zawiera umowy z reklamodawcami i w tych umowach niewątpliwie jest zapis dotyczący krajów, w których reklamy mają być dostępne.
  Jak zmusić dział marketingu, żeby zaczął molestować reklamodawców o dopisanie Polski do tej listy (albo szukać polskich firm chętnych do wrzucania reklam), to ja nie wiem.
  I myślę, że ekipa też nie wie.
   
 7. Krokodylek75

  Krokodylek75 Komandor forum

  Dziękuję za odpowiedź kogoś z Ekipy. Wszystko jasne. I podane na tacy.
   
 8. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  To ja może tylko na deser przypomnę, że "ekipa", od której tak się domagasz wiążącej odpowiedzi, to jest ekipa moderatorów polskiego forum.
  Nie ekipa adminów polskiej wersji gry.
  I oczywiście trzymam kciuki, żeby ci ekipa (jakakolwiek) odpowiedziała konkretnie.
   
  ania1713, memlak oraz olgs3 lubią to.
 9. memlak

  memlak Aktywny autor

  Witojcie dobra kobito :)
  Nie znam się na tym zupełnie jak to działa ale nie wyobrażam sobie by w Polsce puścili reklamę Burger Kinga <ciach> xD:cry:xD

  Ciachnęłam. Ktoś mógłby się poczuć urażony...
  MOD_Marion
   
  zzizzie lubi to.
 10. MOD_Marion

  MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

  Postaram się odpowiedzieć konkretnie. Nic się nie zmieniło w kwestii braku filmów w kinie - brak zainteresowania reklamodawców tą formą promocji w grze na rynku polskim. Jeżeli pojawią się nowe informacje, otrzymacie je.
   
  memlak, GoskaK oraz zzizzie lubią to.
 11. skaliwa

  skaliwa Fanatyk forum

  o_Oooo, zauważyłam, że ktoś odkurzył stary jak świat temat kina w mieście? Trzeba wybaczyć, bo to młody gracz.... my starzy wyjadacze już wiemy, że nie ma co o kino pytać, bo widocznie nie zasługujemy na ten luksus. Chcesz floreny, to sobie je kup za realną kasiorkę. Ot i cała tajemnica. Nikt w tym temacie nic nie robi i nie zrobi.
   
  aleksandra lubi to.
 12. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  A tak serio - jakie widzisz możliwości skłonienia światowych/europejskich/zachodnioeuropejskich reklamodawców, żeby wyrazili zgodę na emisję reklam w polskim kinie...? Zgodę, która wiąże się ze wzrostem opłat, prawdopodobnie niewspółmiernym do oczekiwanych zysków...?
  Na pewno nie osiągnie się tego wyrażając oburzenie na polskim forum.
  To nie chodzi o "zasługiwanie" na jakikolwiek "luksus" - raczej chodzi o to, że komuś w tym łańcuchu po prostu nie zależy na polskim rynku (w wersji mini, czyli na rynku polskich farmerów). Komu nie zależy - zapewne po równo firmie, jak i reklamodawcom.
  A na to to już raczej nie ma sposobu.
   
 13. memlak

  memlak Aktywny autor

  Tak rozumiem i przepraszam bo mogłem w sumie użyć słów takich jak dwoje starszych panów ponieważ takie właśnie reklamy tu u niemca w kinie oglądam.
  Naprawę nie miałem zamiaru z nikogo sobie żartów stroić.
  Kłaniam się :)
   
 14. skaliwa

  skaliwa Fanatyk forum

  Tak serio, to ja nic nie widzę.... już nie chce mi sie na ten temat pisać, bo to jak walenie głową w mur, a ja chcę tę głowę zachować w całości. Masz racje.... jesteśmy zbyt małym rynkiem, aby się z nami liczyć.Z drugiej strony mamy polskie firmy, które reklamują w mediach swoje produkty, no ale cóż, polskich graczy jest zbyt mało, aby umieszczanie reklam w grze im sie opłacało, plus brak jakiegokolwiek działania ze strony polskiej ekipy i mamy to, co mamy. Czyli zero reklam.
   
  zzizzie lubi to.
 15. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  O, jeszcze jedno mi się przypomniało w kontekście tych reklam.
  Polskie prawo mianowicie mi się przypomniało.
  A zgodnie z tym prawem reklamy dostępne w PL mają być w języku polskim (wszak Polacy nie gęsi, więc tylko polski znają).
  I tu prawdopodobnie jest dodatkowy haczyk - ktoś tam gdzieś tam nie ma pewności, czy polski interfejs międzynarodowej gry liczy się jako polska strona, więc na wszelki wypadek po prostu temat omija szerokim łukiem.

  A poza tym:

  Owszem, jesteśmy małym rynkiem. Do tego jesteśmy rynkiem wymagającym językowo (patrz wyżej).
  Z drugiej strony - też fakt, trzeba by zagadnąć polskie firmy, one przynajmniej nie musiałyby tych reklam tłumaczyć.
  Ale - kto ma to robić?
  "Brak działania ze strony polskiej ekipy" - to brzmi ponuro, ale raz jeszcze spytam: o jaką "ekipę" mianowicie chodzi...?
  Nikogo nie bronię, realistka jestem tylko.
  Polska ekipa to moderatorzy forum plus polski support.
  Ludzie kompletnie bez powiązań organizacyjnych z tym centralnym działem marketingu - w Hamburgu czy gdzieś tam w Chinach, kto wie.
  Więc niby jakie miałyby być te działania...?