Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    wypełniłem kilka ankiet,były podziękowania i wogólei, a płatności brak:inlove::eek::mad:
     
    bieganskag i krasnoludek10 lubią to.
  2. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    U mnie w kinie jest jakiś błąd jest szara tabliczka i pisze,że drogi graczu wystąpił błąd i mam zgłosić do pomocy technicznej,chętnie Ci pomożemy.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie ma już potrzeby pisania do PT:

     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Od kilku lat piszę, że kino to atrapa. Porażka BP totalna. Oczywiście nie na zachodzie, bo tam kino hula bez oporów, bez jakichś porąbanych ankiet. Tylko u nas jest taki szajs. Nikt i nic nie jest w stanie z tym cokolwiek zrobić. I nie tłumaczcie się z ekipy, że nie macie na to wpływu. Piszcie do centrali, atakujcie, przekazujcie uwagi [ciach] graczy z Polski. Takie to trudne? Żenada po prostu i niestety źle to świadczy także o polskiej ekipie, wszelakich MOD-ach, SMOD-ach i innych -achach. I nie tłumaczcie się problemami z płatnosciami, bo to jeszcze gorzej świadczy o Was.

    Wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm, usunęłam i tym razem upominam słownie. Proszę o stosowny dobór słów.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 lipca 2018
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    W 100% się z Tb zgadzam. Gdy zmieniłem adres VPN za pomocą wtyczki Hola! to zablokowali mi później dostęp, a sami nic nie robią, by były reklamy...

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 lipca 2018
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krokodylek75 oczywiście, że przekazujemy uwagi Graczy, to nie jest trudne a problemy w Kinie, które miały ostatnio miejsce były właśnie powiązane z problemami, które dotyczyły płatności, wiec jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz proszę i zapoznaj się z Netykietą.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krokodylek75 Twój post usunęłam jako spam, jeśli masz zastrzeżenia do moich decyzji to w myśl Regulaminu forum zapraszam ze zgłoszeniem do PT: Pomoc Techniczna. Po raz kolejny upominam, za kolejne posty łamiące obowiązujące zasady otrzymasz punkty karne.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Nie zamierzam więcej dyskutować nt. kina i innych rzeczy, skoro dyskusja jest tylko w jedną stronę. Wtedy to się nazywa monolog. Żegnam.
     
  9. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    W ubiegłym roku miałam JEDEN film (tak jeden na cały rok) było to w październiku. W tym roku filmu jeszcze nie miałam wszak do października daleko. Raz jeden wypełniłam ankietę a florków nie dostałam a tylko głupawe telefony. Także nigdy więcej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    I tak masz lepiej... ja od paru lat nic nie mam w kinie... wchodzę, odkurzam i nic...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to tak jak ja...
     
    -Gargamel- lubi to.
  12. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Również gdzieś od roku czasu nie widziałam filmu w kinie. Może trzeba poszukać nowego partnera do emitowania odpowiedniej ilości filmików skoro obecny nie potrafi wywiązać się z powierzonego zadania?
     
  13. saanara

    saanara Czeladnik forum

    tylko w Polsce od miesięcy nie ma nic w kinie, jak jestem w Niemczech to codziennie oglądam po kilka reklam i zbieram floreny, dlaczego u Nas tego nie ma od kogo to zależy?
     
    krasnoludek10 i -Gargamel- lubią to.
  14. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Mnie się wydaje, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze??? Wszędzie działa, tylko u nas zawsze są jakieś problemy?
    U nas, to każdy chce mieć władzę, wtedy czuje się ważny, a nawet bardzo ważny... Tych parę florenów zdobytych podczas oglądania tych reklam czy filmików widać bardzo komuś przeszkadzało, więc w kinie ciemno i głucho:)hihi Ja, chyba od roku już tam nie zaglądam, no bo i po co??? Szkoda moich nerwów, tylko nie o to w ogóle chodzi? Chodzi o to, aby ekipa czuwająca nad nami graczami była z nami szczera i powiedziała nam prawdę, że w kinie reklamy nie będą za floreny wyświetlane i tyle....

    Poziom 162 (od 04.05.2010)
     
    oset53, krasnoludek10 oraz -Gargamel- lubią to.
  15. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Bo to jest kino drodzy Państwo! A do kina jak się chodzi to trzeba płacić! ;)
    Nie ma nic za darmo. ;);)
     
    neta8 i krasnoludek10 lubią to.
  16. adikab

    adikab Ekspert forum

    Jak siedziałem w Anglii to miałem co dzień po kilka filmików na tym samym koncie którym cały czas gram. Po powrocie i logowaniu w Polsce nie ma kompletnie nic :) Kolejny wyjazd do Anglii, logowanie i czary mary są filmy :) Taka sytuacja ;)
     
  17. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Bardzo lubię kino i mogę nawet zapłacić ,jeśli dobry film grają, ale dla mnie ważne są jasne reguły gry... Jeśli w Anglii można oglądać , w Niemczech można oglądać reklamy w kinie , no to dlaczego w Polsce wszystko stoi w miejscu , bo ekipa nie pozwala??? Chore, jak zresztą wszystko inne...……… Brak słów ……...
     
    oset53, -Gargamel- oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Polscy właściciele gry chcą od razu dorobić się fortuny! To dla nich ma być zysk, a nie dla nas. My mamy tylko kupować od nich wszelkiego rodzaju koszyki, koszyczki, itd. A jak wiadomo Polak chytrym człowiekiem jest! Nie ma co liczyć na żadne filmiki za floreny.
    Tu w tej grze nie ma nic za darmo. A przykładem są wszystkie eventy, w szczególności ten ostatni z magicznymi lampami jako wypadajki, które nie wypadają! Ja traktuję to tylko jako rozrywkę i żadnej realnej kasy nie wydaję na wirtualne badziewia.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Włascicielami gry nie są Polacy, tylko o ile dobrze pamiętam ChińczycyxD Może już to sie zmieniło, nie wiem. Wiem tylko, ze kina nie ma i nie będzie, bo nikomu nie jest na rękę, żeby coś z tym zrobić. Polska ekipa jest za cieńka w uszach,żeby interweniować na górze, nie jesteśmy dla nich ważnym partnerem, z którym trzeba sie liczyć. Poza tym wiecej kina, mniej wpływów z realnej kasy.A że w innych krajach jest kino? No cóż, chcieliśmy dobrej zmiany, to ją mamy.
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Myślę, że problem jest w tym, że trzeba zabiegać o reklamodawców, a u nas nikt tego nie robi z czystego wygodnictwa.