Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    jesli loguje sie z duńskiego serwera, to filmiki lecą jeden za drugim. Niestety w Polsce nikt nie chce płacić za reklamy na BP, stąd i takie bieda w kinie
     
    gretag i ***kacper*** lubią to.
  2. -agax3-

    -agax3- Naśladowca mistrzów

    Ja mieszkam w GB i też problemu z filmami nie mam. Wchodzę czasem jak mi się przypomni, ale zawsze mam możliwość oglądania i zgarniania kinopunktów ;)Przykro, że w Polsce są -.-:(:oops:problemy z kinem... Należało by zgłosić ten problem do BP w skali ogólnej-.-inni mają być lepsi niż w PL?? Przykre to bardzo:oops:
     
  3. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Gratki. Nie ma u mnie w co poklikać, bo po kliknięciu w koszyczek jest tylko biała karta. Szkoda, dobre i te 2 florki. Ostatni filmik chyba z rok temu mogłam oglądnąć. W innych krajach filmiki to norma, u nas nie ma chyba kto się tym zająć. Gram w wiele gier i wszędzie jest aż za dużo reklam. W tej grze ..... Dobrej nocy.
     
    gretag i -agax3- lubią to.
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    coś tam rano brzęczało przez ponad 2 min ;)
     
    -agax3- lubi to.
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Rano ok godziny 6 kino działało jak za dawnych lat.
    zdobyłam 80 KP :)
     
  6. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dziś rano ok 7 obejrzałam trzy filmy po 15 kinopunktów ...
     
    olgs3, gretag oraz -agax3- lubią to.
  7. zazulec

    zazulec Książę forum

    Nie mogę w to uwierzyć, ale przed chwilką udało mi się obejrzeć 1 filmik. 15 kinopunktów dopisane. Łał.
     
    -agax3- i stawinoga lubią to.
  8. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    też pobiegłam do kina, ale u mnie kino zamknięte :cry:
     
    olgs3 i -agax3- lubią to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kino w naszym kraju działa bardzo dziwnie. Działa tylko w nocy i o bladym świcie.
    Ponieważ często nie śpię w nocy to ok. 2 są filmiki, a w ciągu dnia brak.
    Tak było dzisiejszej nocy - komplet filmików.
    To chyba specjalnie, niby kino jest ale w ciągu dnia nie ma.
     
  10. fermajoli

    fermajoli Weteran forum

    Bo to kino nocne :D:D:D:D
     
    mamaiza69 i hlnrys lubią to.
  11. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Faktycznie, kino przeznaczone jest dla "nocnych marków"...Dziś do 7 rano oglądajac w nim sporo reklam zdobyłam 5 florków...O 7 kino zostało zamknięte ...:)
     
    Anhedrea i olgs3 lubią to.
  12. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    U mnie o 4 już nie działało, albo tak muliło że mi się cierpliwość z rana skończyła
     
    mamaiza69 lubi to.
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja ogladalam o 2 w nocy i zdobylam 4 florki.
     
    Anhedrea lubi to.
  14. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Człowiek odzwyczaił się od zaglądania do kina- kilka dni zapominałam tam zajrzeć , Ale dziś rano przed 7 czekając na zbiory obejrzałam kilka razy tę samą reklamę i wymieniłam punkty na 3 fl....o 7-10 kino zostało zamknięte ...
     
  15. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    ja byłam w kinie po 4, a o 5 je zamknęli, później sprawdziłam około 7 i też zamknięte
     
  16. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    U mnie w chwili obecnej kino - o dziwo - zadziałało. :) Póki co po raz czwarty oglądam filmik olimpijski (mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć go jeszcze kilka razy i wycisnąć z niego tyle kinopunktów, ile to tylko możliwe... :p). Wcześniej przez jakieś 2 tygodnie nie było u mnie żadnych seansów. Pojawiły się za to dwie ankiety - jedna za 13, druga za 16 FL - niestety zdaniem ich producenta nie spełniałam chyba wymogów, bo - pomimo tego, że oferta wyświetlała się dzień w dzień przez dobry tydzień - ani razu nie dane było mi z niej skorzystać (jej twórca najwyraźniej stwierdzał, że to naprawdę nie dla mnie). xD
     
  17. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Mi teraz 5 razy się udało obejrzeć 3-minutową historię Macieja Kota :p
    Ale za 5 razem dostałem tylko 5 kinopunktów... i dalej nie można było oglądać, nawet po wymianie pkt na floreny.
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pierwsze 4 filmy są po 15 KP, 5 za 5 KP, 6 za 3 KP a następne po 2 KP i po 1 KP
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    No nie wierzę - rzeczywiście jest filmik :D normalnie święto! Albo raczej święta się zbliżają :p

    Edit: i 65 KP w kieszeni :)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2018
  20. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    też się załapałam, ale tylko na 3 seanse
     
    ania1713 lubi to.