Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    jestem za, podzielam propozycję o zamknięciu kina ;), u mnie kina nie było przez okres ponad 8 miesięcy (wiem co mówię, bo wchodzę każdego dnia o różnych porach). Może warto, aby cała nasza "brać" farmerów wypowiedziała się w formie ankiety - petycji do władz, co sądzi i/lub czy jest za usunięciem kina i co ewentualnie w zamian.
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Kina i tak nie usuną, bo w innych krajach działa. Potraktować to nasze kino jak dekorację.
    Chyba ,że za kliknięcie w kino tak jak w item będzie PD.
     
    toDzasta lubi to.
  3. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Przecież nie usuną kina ( budynku) w Polsce, skoro w innych krajach kino działa. To że u nas nie ma reklam, to tylko wina naszej góry.
    Jak to sobie wyobrażasz? inna grafika w mieście tylko u nas? Ankietę to sobie możesz rozpisać i tak nikt tego pod uwagę nie weźmie.
    Kino to tylko dodatkowa opcja w grze, która u nas akurat nie działa, ale nie jest to coś obowiązkowego.
    Ja juz przestałam do tego budynku wchodzić i o tyle mam zdrowsze nerwy.....
     
    -agax3- i 0olimpia0 lubią to.
  4. Marysieńka102

    Marysieńka102 Czeladnik forum

    A u mnie w N kino ostatnio też nie działa, czy inni maja ten sam problem?
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Zupełnie zapomniałem, że ten budynek jeszcze istnieje i przypadkiem dziś do niego wdepnąłem i o dziwo był jeden filmik ;), za 3 miesiące będzie kolejny i 1 floren będzie do odebrania :p:p
     
  6. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    U mnie też udało się dzisiaj - o dziwo - obejrzeć filmik reklamowy. :D Chyba trzeba zaznaczyć ten dzień w kalendarzu, bo - znając życie - kolejny taki nastąpi nieprędko ... xD
     
  7. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    dzięki za info , po dłuuuugim czasie udało się 15 pkt dopisać
     
    -agax3- i Alicjanastka lubią to.
  8. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    przeczytałam , pobiegłam do kina i o dziwo u mnie też filmik :D
     
    -agax3-, Alicjanastka oraz Dotti lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A u mnie już nie pamiętam kiedy ostatnio był jakiś filmik, ale wieki temu....
     
    -agax3- lubi to.
  10. -agax3-

    -agax3- Naśladowca mistrzów

    U mnie kino działa;)bez zarzutu:)
     
    leloszek373 lubi to.
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    A u mnie jest ciągle.... Nie mamy niestety...........
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2018
    usiamik46 lubi to.
  12. kkowalczykzdw

    kkowalczykzdw Czeladnik forum

    Weszłam do kina, a tam ankieta. 3 min wypełniania, 30 punktów dopisanych:)
     
    -agax3- lubi to.
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Chyba żartujecie..... Kino to największa porażka tej gry. Za granicami Polski - jest okej, tam można łapać punkty i wymieniać na floreny. U nas to po prostu atrapa!!!! I niestety nikt z BP z tym problemem nic nie robi. Jako Polacy jesteśmy słabi w naciskaniu. Sporo osób siedzi za granicą, tam się loguje, tam gra i łapie punkty. A w kraju możemy się co najwyżej cmoknąć. Szkoda nawet pisać bo odpowiedź MOD-ów i SMOD-ów jest wiecznie taka sama. Po prostu - ty w Polsce to kupuj floreny, a o kinie zapomnij!!!!!
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Najeżdżasz w mieście na kino i pisze "Obejrzyj fajne filmiki w kinie".
    Wchodzisz , a tam nic nie wyświetlają.
    Chyba wszystkie wywieźli do Los Angeles.
     
  15. aagajkowska

    aagajkowska Młodszy ekspert

    Nasze kino czeka na Oskary 2020
     
    skaliwa, usiamik46 oraz -agax3- lubią to.
  16. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    niestety taka nasza szara rzeczywistość :eek:w Lutym byłam w Monachium każdego dnia z kina miałam 4 florki :D może to nie jakaś zawrotna suma ale miesięcznie 120 się uzbiera:)choćby na kombajn za pół ceny a to już dużo;)a i zarobki tam jakby wyższe jak u nas co tu dużo gadać "biednemu to zawsze wiatr w oczy ":(
     
  17. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    skaliwa Twój post usunęłam jako off top
     
  18. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Nie wiem, jak u Was - ja dziś wchodząc do kina odkryłam, że zmienił się nieco komunikat wyskakujący w sytuacji, kiedy nie ma w nim seansów... :p

    Wygląda to tak:

    [​IMG]
    Niemniej jednak po kliknięciu w "koszyczek" właściwie nic się nie zmienia, bo i ankiety są niedostępne... xD Ta opcja przewędrowała tutaj chyba z Banku - opłacalne w dawnych czasach la farmerów 'Cash for action', ale to już nie te czasy... :p
     
    Miśkowo, SperanzaE oraz hlnrys lubią to.
  19. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    U "Nas" też tak jest. Najwyraźniej zdarzył im się jakiś wypadek przy pracy podczas przepisywania albo uaktualniania czegoś w grze. Chyba czas się już przyzwyczaić do takich wpadek...
     
    hlnrys lubi to.
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kliknęłam w ten koszyk, coś tam poklikałam i odpuściłam.
    I teraz po prawie godzinie dopisało mi nagle 2 florki. 8)
     
    margaretazet i ***kacper*** lubią to.