Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A może by tak z okazji Dożynek (hihi) puścić jakiś film w kinie dla rozładowania emocji i przeniesienia się do ciemnej sali? Bo jeśli nie, to proponuję miejsce kina na planszy frontowej zamienić na jakiś basen albo karuzelę, tak dla ozdoby. Przecież to kino to atrapa.
     
  2. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Żadne takie. Właśnie 4 florki mi przybyły po obejrzeniu reklam. :inlove:
     
  3. piotrek23e

    piotrek23e Analityk forum

    To gratulację, bo ja już zapomniałem jak to jest oglądać filmiki w kinie. Może lepiej by było jakby dali również reklamy te co pojawiały/pojawiają się podczas ładowania gry i np byłyby one w postaci mniejszej ilości kinopunktów, ale to zawsze coś. :) Oczywiście te co mamy od czasu do czasu też by się ukazywały i z nagroda o takiej wartości jak teraz.
     
  4. abask

    abask Komandor forum

    Kino? jakie kino? Od dawien dawna w nim nic nie grają. Wszystko zarosło pajęczyną.
    Powinni je zlikwidować aby nie drażnić ludzi.
     
  5. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    oj już nie pamiętam kiedy jakiś repertuar w kinie był, faktycznie może zamknąć kino?
     
    PolakM, Basia0501 oraz abask lubią to.
  6. abask

    abask Komandor forum

    Jak byłam w UK to każdego dnia było po kilka filmów. Nie po 2 czy 3... Kilka. U nas ( w Polsce) to jest wprost żenujące. Powinni kino zlikwidować i tyle.
     
  7. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    To my z Klakierkiem też dorzucimy coś od siebie. NIE PAMIĘTAMY kiedy ostatni raz coś tam grali. Też nie wiemy po co to jest, chyba, żeby straszyło. Zajmuje niepotrzebnie miejsce i drażni.
    Nie lubimy go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    gosia1907 lubi to.
  8. saanara

    saanara Czeladnik forum

    Jak byłam Niemczech codziennie było tyle filmów reklamowych, że zbierałam po 100 punktów, a w nie ma żadnych, czyżby nikt nie chciał puszczać tutaj swoich reklam
     
  9. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    U mnie w N dziala dobrze- trzy florki dziennie minimum.
     
  10. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Mamy grudzień filmów w kinie można wyliczyć na palcach dwóch rąk- dwóch rąk bo raz trafiłam na komplet filmów czyli dotarłam do 1 kinopunktu za reklamę. Totalna porażka. Jak to jest do tych co mają komplet codziennie? Gdzie sprawiedliwość? A jeszcze zmieniono zasady za doładowanie smsem.
     
    bela816 lubi to.
  11. abask

    abask Komandor forum

    Ja to już nawet do kina nie zaglądam. Przynajmniej się nie wkurzam, że nic nie ma .
     
    LusiaSZ, bela816 oraz gosia1907 lubią to.
  12. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Ja tam się nie wkurzam. Gram z zasadą nie ma filmów nie ma zakupów florków.
     
    ***kacper***, aleksandra oraz toDzasta lubią to.
  13. nutka70

    nutka70 Forumowy żółtodziób

    No właśnie, u mnie też od dawna nic w kinie się nie dzieje!
     
  14. choxi

    choxi Forumowy żółtodziób

    MODERATORZY! Zróbcie porządek z tym kinem. Bo to fakt, juz dawno nic nie bylo :(
     
    ***kacper*** i gosia1907 lubią to.
  15. Estrita

    Estrita Forumowy żółtodziób

    Żart ??? od miesięcy nie udało mi się nic obejrzeć. Więc skoro kino jest to niech działa, jeśli nie ma żadnych projekcji zlikwidować , niech nie drażni tych którzy by chcieli zdobyć choćby kilka florków.
     
    LusiaSZ, ***kacper*** oraz gosia1907 lubią to.
  16. jajki

    jajki Okazjonalny autor

    Takie traktowanie graczy z Polski jest dyskryminacją .Zróbcie porządek z tym ,zakończcie tą farsę.A my mamy MODERATORÓW??????, jakoś nikt tego nie czuje.>:(>:(>:(>:(>:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    ariel100 lubi to.
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ani kina nie zlikwidują, ani nic z tym nie zrobią. Kino jest w innych krajach i działa ku zadowoleniu ichnich graczy. A u nas nie działa, ale nikogo na górze to nie obchodzi. Ja już tam nie zaglądam, bo po co się denerwować?
     
  18. flucy

    flucy Komisarz forum

    kina od dawna nie mam, a nie dość tego, nie uznali mi wejścia na kalendarz i brakuje mi 1 florena do odblokowania, maskara chyba po 6 latach już mi się po prostu nie chce, a jeszcze niedawno była moja ulubioną grą
     
  19. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Kino ma sie dobrze, dziala w innych krajach- u mnie na przyklad. Nie do moderatorow nalezy miec pretensje.. po prostu w Polsce brak ofert reklamowych i tyle.
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a co ma moderator forum do kina w grze?