Opinie Kino w mieście

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie na telefonie nie da się obejrzeć, brak czegoś tam, kiedyś probowalam......
     
  2. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A ja zauważyłam pewną prawidłowość,wtedy kiedy są do kupienia ts-y lub handluje Nagietek, z kinem są problemy. Normalnie udaje mi się jakieś filmiki obejrzeć i dopisuje kinopunkty, a w czasie tych akcji niestety nie.
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Niekoniecznie, wczoraj miałam komplet KP :)
     
  4. Megan

    Megan Komandor forum

    To ja spytam ponownie, dlaczego niektórzy gracze mają komplety filmów lub po kilka dziennie a inni bardzo, bardzo długo nic?
    Czuję się jak gracz gorszej kategorii, wprowadza się przez to niezbyt miłą atmosferę w grze, ludzie mają problemy z kinem od dawna, piszą o tym bardzo często, więc może w końcu zaczną być traktowani poważnie i na równi.
    Nie piszę już o kinie w innych krajach lecz w tym naszym, gdzie są podziały na tych co mogą oglądać bo mają i na tych co nie widzą w swoim kinie po kilka miesięcy ani jednego filmu.
     
    -rybka24-, tosia oraz bozena1610 lubią to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie w końcu coś ruszyło...
    pisalam do PT ale przekazali to gdzies dalej i w koncu działa ;)
     
    tosia lubi to.
  6. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    choćbym 100x tam wchodziła n adzien to i tak mam ten sam komunikat: niestety nie mamy dla Ciebie filmu ....... to ja się pytam - kiedy w końcu bedziecie mieli ???
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie dzisiaj też pusto :p
     
  8. abask

    abask Fanatyk forum

    A u mnie dzisiaj były dwa filmy ale za obejrzenie żadne punkty nie wpłynęły...
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Teraz są te budynki . Już 3 razy dopisało KP.
     
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Kino u mnie od ponad 3 miesięcy nie działa.
    Zaglądam codziennie i ten sam komunikat - nie mamy nic .
    To już żałosne jest, szkoda nawet klikać.
     
    Megan lubi to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie od wczoraj pustka
     
  12. bozena1610

    bozena1610 Czeladnik forum

    U mnie tak samo...kino zamknięte od około trzech miesięcy. Też mi szkoda.
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ha, dzisiaj 4 florki wpadły :)
     
  14. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    A u mnie ani jednego filmiku dzisiaj.....:oops:
     
  15. denira3370

    denira3370 Młodszy ekspert

    fajnie - kino wykręciłam raz - ale zamiast 15 dostałam 3 punkty - lipa !!!???
     
  16. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    ja też od września nie mam kina, reklamacja nie uznana>:(>:(>:(
     
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    U mnie jeszcze dłużej nie ma kina, ciągle ten sam komunikat...."Nie mamy niestety dla Ciebie aktualnie żadnego wideo. Proszę spróbować ponownie później", aż do znudzenia.
    I tak jest cały czas, obojętnie o jakiej porze dnia czy nocy, więc kiedy będzie to "później"?
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To chyba już był 6 filmik w ciągu 24 godzin
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie pustka dzis
     
  20. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    "Nie mamy niestety dla Ciebie aktualnie żadnego wideo. Proszę spróbować ponownie później. "
    Pozdrowienia dla organizatora, ekipy i operatora aparatury kinowej.