Ogłoszenie Kilka nowych wieści na temat Unity i przeglądarki Internet Explorer

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 18 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Drodzy Farmerzy,
  Ekipa Farmeramy przygotowuje się do rozpoczęcia otwartych testów beta gry w wersji na Unity.
  Wystartują one WKRÓTCE! Rozpoczęliśmy już tzw. „cichą otwartą wersję beta”, aby uzyskać wstępne opinie jak klient Unity zachowuje się na serwerach na których funkcjonuje gra - do cichej bety dostęp mają tylko:
  1) moderatorzy i kilku byłych moderatorów;
  2) pracownicy Bigpoint;
  3) różni współpracujący z nami partnerzy, którzy są związani z Farmeramą lub Bigpointem.

  Jak zwykle otrzymacie wszystkie istotne informacje jeszcze przed rozpoczęciem otwartej dla Was bety, więc pilnujcie oficjalnych ogłoszeń na forum :)

  Przy tej okazji chcemy też zająć się innym problemem związanym z przeglądarką Internet Explorer firmy Microsoft. Ostatnio otrzymaliśmy kilka raportów o błędach, np. płatności nie działały prawidłowo lub od czasu do czasu gra się zawieszała. Mimo, że jeszcze wczoraj udało nam się naprawić niektóre problemy, podjęliśmy decyzję, że od teraz nie będziemy już wkładać więcej wysiłku w prace nad poprawkami dla IE.

  Głównym powodem tej decyzji jest to, że Unity nie działa na przeglądarce Internet Explorer. Dlatego w przyszłości do gry w Farmeramę najlepiej będzie używać Google Chrome lub Mozilla Firefox - są to przeglądarki, które zapewniają najlepsze wrażenia podczas grania w Farmeramę. Co nie mniej ważne, potencjalne poprawki dla IE mogą spowolnić nasze przygotowania dotyczące przeniesienia do Unity.
  Krótko mówiąc: od tej chwili gra nie będzie aktualizowana na potrzeby przeglądarki Internet Explorer. Chcemy przy tym zaznaczyć, że niewielu graczy korzysta z tej przeglądarki do gry w Farmeramę i taka decyzja pomoże nam w usprawnieniu naszej pracy nad tym projektem.

  Chcąc zakończyć te wiadomości przyjemniejszym akcentem: wybiegając myślami na następne lata widzimy długą dalszą przyszłość Farmeramy z Wami jako najbardziej lojalnymi, pełnymi pasji i najlepszymi graczami na świecie.

  Jeśli użyjecie kodu:

  BYEIE,

  do Waszych kont zostanie dopisanych:
  25 x turbo nawóz Zosi;
  2 x skrzynka z narzędziami XXL.

  Kod jest ważny od teraz (18.09.2020) do soboty, 19 września 2020 r. do godziny 23:59 i można z niego skorzystać jeden raz na danym koncie.

  Miłego weekendu,
  Wasz zespół Farmeramy​
   
  zx221, Sookie oraz aleksandra lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.