kencik1983

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika kencik1983, 5 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Witam
    Z tej strony
    Imię-Andrzej
    Rocznik-1983
    Miejsce mojej farmy -Poznań
    Ulubione zajęcie - pieczenie ciast, a w szczegolności sprawianiu nimi przyjemności swoim koleżankom ,które mają dwie lewe ręce do tego ....

    Jestem z wami od początku gry gdzies mniej wiecej od 2009 , jakoś mi idzie pracujac na dwa etaty doszedlem do poziomu 86 ,wyspa 160 . Na forum udzielam sie srednio , bo w miare wszystko ogarniam ..no chyba ,że sa jakies problemy :)
    Zapraszam Poznaniaków oraz innych sasiadów na pogaduchy przy porannej kawie...

    [​IMG]
     
    -katie1234- lubi to.
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    witaj w forumowej społeczności :)

    dodaję wątek do spisu :)
     
    -katie1234- lubi to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Hej :)
    Ja też prawie od początku, bo od 2010 roku jestem :)
    Jednak na forum od niedługiego czasu :p
     
    -katie1234- lubi to.
  4. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    [​IMG]
    To i tak daleko zaszłaś grając prawie rok po mnie hehehe
     
    -katie1234- i chrumcia91 lubią to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Gram bez żadnych przerw, gram powolutku, po swojemu, wiekszosc hoduje sama bo sprawia mi to przyjemność :D
     
    -katie1234- lubi to.
  6. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    ja już tyle razy byłem zrezygnowany ,ale mam dobry kontakt z sasiadami do których sie przywiązałem ze trudno było od tak odejsc :)
     
    -katie1234- lubi to.
  7. ladyMona

    ladyMona Forumowy żółtodziób

    Witaj, ja z Jarocina jestem. Imię: Monika, rocznik 1981, ulubione zajęcie: czytanie książek oraz Nieznanego Świata i Czwartego wymiaru, gotowanie, robótki na szydełku i drutach :)