Kawiarenka

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .diabeł., 6 września 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .diabeł.

    .diabeł. Czeladnik forum

    Witam wszystkich dużo się tutaj pozmieniałoo_O. Ten kto siedzi już tutaj długo z ekipy i graczy wie że kawiarenka była słynna na tym forum :p fajnie było by ją reaktywować;)więc zapraszam;)[​IMG]
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Jestem już w grze i na forum prawie 6 lat, Kawiarenka gdzieś mi się kojarzy, ale kto tam się udzielał i czy jeszcze ci Gracze są na forum to nie wiem. Jak widać od wczoraj nikt tutaj się nie odezwał. Z zamknięciem tego wątku jednak się wstrzymam, może znajdą się chętni do rozmów przy kawie :) W międzyczasie zapraszam Cię do zapoznania się z już istniejącymi Klubami: Alfabetyczny spis treści działu Kluby użytkowników, może w którymś z nich znajdziesz miejsce dla siebie. Możesz też otworzyć swój własny kącik- tutaj: Kto jest kim - gracze.

    Miłej nocy życzę.
     
  3. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Witam :). Kawiarenka była fajnym miejscem, znów się stanie :). Podsunę temat przy dzisiejszej kawie :). Jak wyszło BB wam? Bo mi się udało sklonować nietoperza hardrockowego :). Teraz znów SP w młynie produkuje :).
     
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kawiarenkę pamiętam :) Nie pisałam, ale czytałam zza krzaczków i myślę, że pomysł z reaktywacją dobry, tylko czy wypali? Ja osobiście bardzo bym chciała, mieć miejsce gdzie można pisać na luzie o wszystkim, nie bojąc się, że mnie ciachną za nietrzymanie się tematu ;)
     
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D
    Uwielbiam kawusię, przysiądę się :)
    Piliście już swoją?

    [​IMG]
    Dla każdego coś się znajdzie :)
     
  6. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Mniej siedzenia w krzaczkach ;). Usuwanie już jest pospolite ;).
    Mrożoną masz może w zestawie? ;)
     
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja wlasnie sobie kawkę popijam, drugą już dziś :) Do kompletu przyniosłam swojskie ciasteczka
    [​IMG]

    Mam nadzieję, że tu nie będzie usuwania , tylko spokojne rozmowy :)
     
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Zawsze ;)
    już nalewam
    [​IMG]
     
  9. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Ciastkiem się poczęstuje :). Pychota do mrożonej kawy :). Moje drogie panie może się do mnie wprowadzicie skoro takie pyszności serwujecie? :D;)
     
  10. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja ciastek nie tykam, muszę schudnąć przed weselem :D
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale mi smaka narobiłyścię ta kawą mrożoną :D\
    ja herbatkę popijam-nie mogę bez niej żyć
     
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nie lubię herbaty, ale masz może jakąś z porzeczką albo śliwką?
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja to tylko earl greya pije ;) mogłabym non stop pić :)
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Herbata nie dla mnie , za to bez kawy nie ma dnia xD A jako niskociśnieniowiec mogę sobie pozwolić na więcej niż jedną :p Ciacho nie koniecznie, ale czasem nie zaszkodzi :)
    Za oknem ślicznie, słonecznie, mam nadzieję, że taka będzie także jesień
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w weekend podobno ma byc 28 stopni :) no to się jeszcze opalę bo płynę na rejsik na weekend
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam wielbicieli kawy i nie tylko :)


    [​IMG]

    Kasiu wszystko w Waszych paluszkach, do spokojnych rozmów, które naszego regulaminu nie złamią, nikt się nie przyczepi ;)

    A skoro jednak zaczynacie się tutaj udzielać, to dodaję wątek do alfabetycznego spisu treści i samych miłych i przyjemnych rozmów życzę.
     
    MOD_DaMa lubi to.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    kawa pachnie, ciasteczka, no to coś dla mnie.:D
    Na forum jestem od niedawna, więc kawiarenki nie pamiętam, ale tak sobie myślę, ze to super pomysł.
    Jest sporo własnych wątków na forum, ale nigdy nie wiem czy mogę wejść, czy nie będę intruzem dla towarzystwa, które tam się dobrze bawi. Też mam własny domek, do którego serdecznie zapraszam, ale widzę, że większość u mnie w ogrodzie siedzi.:);)

    A do kawiarni każdy może wejść, sam lub z przyjaciółmi, coś zamówić, coś opowiedzieć, z czegoś się pośmiać.
    Myślę, że tu krzaczory nie będą oblegane.

    Powiem szczerze, że podejrzliwie podeszłam do tego BB, bo hodowlany się zbliża, trzeba Sp gromadzić, a tu wyskakują z BB.-.-
    Trochę małp poklonowałam, do misji, w której odkryłam pokłady Sp. A tak generalnie to u mnie nie ma spektakularnych przeskoków i miksować też nie umiem.:(

    Możesz zdradzić tajemnicę dokąd się wybierasz, na czym itd. :)
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ruciane-Nida, najnowszym spacerowym jachtem półślizgowym 989 Platinum ;)
    widzę po avku że jeziora nie są Ci obce :D
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ach to moja miłość od lat wielu. :inlove::inlove::inlove: Zawsze na żaglach.:)

    Obejrzałam sobie w necie to Twoje cudo, Delphia 989 Platinum

    [​IMG]

    Takim jachtem to chyba w jeden dzień można przelecieć z Rucianego do Węgorzewa i z powrotem.:);)
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a no dokładnie to :)
    póki co ma mały silnik więc spokojne pływanko,ale przy większym silniku jest taka opcja :D
    ja z kolei zagli nie cierpie :p