Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo ładnie lecą kupony. U mnie na 500 poletek niezapominajki wypadło 381 szt. Myślę, że nawet jagódka133 ze swoim ograniczonym areałem wypadajkodajnym da sobie radę ;)
     
    ania1713 i robins71 lubią to.
  2. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    no jasne że dam :Dz moich 284 poletek poleciało 282 kupny. A za 2,5 doby odzyskam resztę pól więc obstawiam, że nawet skończę przed czasem ;) a co taka będę zadufana w sobie :p xD :cry:
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A u mnie 184 kupony-no i na 3 torty wystarczyło :p To już razem mam 6 zaliczonych.Na razie nic nie zmieniam na farmie-w razie"W" kasztanek czeka ale jeszcze 119 godzin przed nami,więc luuuzik...8)
     
    olgs3, miwi45 oraz robins71 lubią to.
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie 200 poletek krokusa i leśna polana w zagrodach warsztatach i drzewach - 297 kuponów.
    ale żeby doczłapać się do pnącza to potrzeba około 2300 tych kuponów o_O
    średnio 2300/5 dni = 460 norma dzienna czyli 24-godzinna. czyli raczej spoko lecą :))
     
    kalinamala, miwi45 oraz robins71 lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie zapomnijcie o wystawieniu piekarni. Zawsze to parę dodatkowych kuponów na ciasto dziennie za nic ;)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ile miałaś Jaśków na polu?
    Czyli masz 1 wypadajkę z 1,3 pola.
    Siałam hortensję, na polu Jaśków nie mam, u mnie średnio 1 wypadajka z 1,73 małego pola.
     
  7. matthero

    matthero Weteran forum

    359 wypadajek z hortensji
     
    miwi45 i robins71 lubią to.
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie tak całkiem za nic ;) bo za pamiętanie co 6 godzin ;););)
     
  9. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    W poradniku jest informacja, że
    UWAGA! Pasek postępu na grafice jest błędny, podczas trwania eventu będzie wyświetlany poprawny. Poprawne informacje znajdują się w tabelkach poniżej.
    tymczasem grafika w evencie jest taka sama jak w poradniku, czyli pasek kończy się na 350 pkt, a tabela na 2775.
    Będą zmiany?
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    17 ;) dlatego zbierałam 17 poletek bez JC
     
  11. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Ja robię fotkę telefonem ;)
     
    robins71 lubi to.
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, tylu Jaśków to się w życiu nie dorobię.;)xD
     
    robins71 lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poradnik jest prawidłowy. Gdy zsumujesz wszystkie cząstkowe wartości, otrzymasz sumę 2.775. Na pasku masz wskazane ile dodatkowo punktów musisz uzyskać, aby zdobyć kolejną nagrodę. Ogółem na całość potrzebujesz ich właśnie 2.775.
    Pasek na grafice w poradniku jest błędny (i poradnik to podkreśla). Np. za pierwszy próg masz 20 pkt., podczas gdy na faktycznej planszy eventowej jest 35 pkt.
     
    kalinamala, olgs3 oraz robins71 lubią to.
  14. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    270 na dwa pola trzciny. Bo pierwsze się zebrało zanim event wystartował. O ja durnowata;)
     
    cyfrzakk, Daisy44 oraz robins71 lubią to.
  15. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    witanko..u mnie 110 bez przygotowania z tym ze za trzy godz drzew reszta:psądzę że z drzew też dobrze lecą:)
     
    olgs3 i miwi45 lubią to.
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    też tak myślałam... ale postawiłam wszystko na jedną kartę podczas ostatniego G&T (było to pierwsze g&t po tym jak dali JC w nagrodach). Wiedziałam że to moja jedyna szansa. Wymieniałam wszystko co się dało: kawie, róże pustyni, cyprysiki, chlebowce-chyba 6 wymieniłam na JC, nawet znalazłam ofertę JC za sandałowca XXL, różowe zagrody i warsztaty. Można powiedzieć że zdobyłam je za bezcen bo za kilka miesięcy te drzewa, zagrody będą traktowane jak glicynie i inne stare tsy. A JC mam w garści.
     
  17. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    No to wystartowałam... jak na bosaka po ściernisku... Zapomniałam że to dzisiaj i ładnie wszystko rano sobie zebrałam, i po drzewach w sadzie też polatałam i zwierzaczki na świat przyjęłam, a potem posiałam truskaweczki i wypadło mi na start całeeeee 23 kupony :D :D
     
    kalinamala, tigre oraz miwi45 lubią to.
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To ja mam tym razem lipę.
    181/400 szarotka.
    Nawet nie połowa, jak u poprzedników.
     
    olgs3, robins71 oraz miwi45 lubią to.
  19. gimnazjalistka5

    gimnazjalistka5 Młodszy ekspert

    Gdzie znajdę item "Jajeczny zegar"? w zakładce przedmioty specjalne jest piekarnia a tego brak....
     
    usiamik46 lubi to.
  20. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dzień Dobry :)
    U mnie 197 wypadajek. Zebrane 2 łąki zagród i warsztacików (w tym 5 magazynów ulepszonych do 6 slotów) i polana z drzewami - baobaby i XXL. Porównując Wasze wyniki, przestawiam się jednak na sianie, bo na reniferach i kameleonach to ja tortu nie zdobędę ;)
    Póki co wysiałam truskawki, bo mam mało (będę skracać czas). Na noc pewnie nieśmiertelna dzika róża, bo do rzepy jakoś nie mam przekonania ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.