Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Jak na razie wszyscy nastawieni są na dobrą wypadalnosć :)Ale aby trafił się też narzekający to ja się profilaktycznie poboję.
    Coś mi się za łatwy ten ewent wydaje a to podejrzane. Nikt za darmo nie rozdaje całkiem fajnych nagród .A byśmy tych kuponów nie musieli drukować na własnych drukarkach 8)o_O
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no pesymistyczna wersja to ponad 9 tysięcy wypadajek :)
    mało?

    no może i mało, ale tylko główna dzika i leśna,

    baha nie bierze w tym udziału :D
    przed chwilą posiałem pół łaki super pól w goździkach z wodą nawozem i super nawozem :D
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja tam się nie nastawiam, że będzie łatwo... tym bardziej, że wypadajki są też z oaz. A BP od jakiegoś czasu sukcesywnie chce nas wyczyścić z zapasów SP. Tyle dobrego, że przy żądnym evencie nie panikuję tylko robię sukcesywnie z głową i na wypadajki nie wydałam nawet 1 SP (w sumie na 1wypadajkę trzeba 2 szt SP :p ). Nie ma co gdybać co ma być to będzie.

    dodatkowo będę 66h w plecy z drugą połową pól... ale nie panikuję nie ściągam itemów bo potem może się okazać, że i tak bym skończyła i tak. A utraconych PD nikt mi nie odda ;)
    jak się nie uda to trudno.będzie to mój pierwszy nieukończony event od lutego 2017 roku 8)
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pół łąki super pól...?
    Czyli będzie z tego całe 20 wypadajek.
    Nie szkoda ci super kupki...?
    Goździki na stu zwykłych polach dałyby na pewno więcej i to bez fosfatów 8)
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no chwilowo zwierzaki miejsce zajmują :D
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Rozumiem.
    Dziwię się tylko, że super pola dałeś - będziesz z tego miał dokładnie tyle wypadajek, ile jest tych super pól, po jednej z każdego pola.
    A ze zwykłych małych poletek w tych goździkach jest przynajmniej szansa na więcej wypadajek... i to bez użycia SN.
    Ale cóż, każdy chlapie super kupką, jak mu się podoba.
     
  7. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mam podrasowane goździki, wczesne dojrzewanie, pokarm dla rozumu, miłość ekologiczna, mądra miłość do SNZ, co prawda wiatraczki się skończyły :)
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Gratuluję, gratuluję.
    Ale co z tego na miłość boską?!
    Po co wylewać fosfaty na super pola, jeśli dostaniesz z tego mniej wypadajek, niż ze zwykłych małych poletek...?
    Tylko o to mi chodziło.
    Super pola ze szklarniowym badylem, na fosfatach, to tylko podczas eventu, żeby szybko dorobić wypadajki.
    Przed eventem to jest jakaś dziwna metoda dla bogaczy... nie za bardzo umiejących liczyć.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To za ile Ci to dojrzeje?
     
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    17 godzin i 40 minut, na super polach, właśnie chodziło głównie o czas a nie małe pola :D
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale wiesz oczywiście, że dokładnie tyle samo rosłyby te goździki na zwykłych małych polach...? 8)xD
     
  12. wiesKingi

    wiesKingi Czeladnik forum

    A ja mam pytanie ,co z kuponami na ciasto które mamy w stodole ,bo te osoby co mają piekarnę z wcześniejszych ewentów one też dawały kupony ;ja mam ich 620
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    super pole rośnie dłużej, na małych normalnie z wodą u mnie rośnie 13 i pół godziny, :D
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przygotuję na jutro szarotkę, ale tak z ciekawości dam 80 goździków (jak nie zapomnę).
    Ciekawe ile wyleci?
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A czyli chodziło Ci, żeby dłużej rosły?o_O8)
    A swoją drogą to nie wiem jak osiągnąłeś te 17 godz. 40 minut, bo według mnie mając wszystkie ulepszenia to goździki na super polach podsypane wszystkim rosną odrobinkę szybciej.:pxD
     
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    bo nie zjadłem nic z dopalaczy typu kwiatowe przyspieszenie kerstolowate i niewinne :) hmm chociaz goździki to chyba inne hehehe :D
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też mi nie wychodzi 17 tylko 11, ale mniejsza o to.
    A ile masz tych super pól?
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No nie dogadamy się.
    Najwyraźniej tak się zafiksowałeś na tych godzinach, minutach i sekundach, że trochę zapomniałeś, po co ci ten goździk.
    Bo chyba na wypadajki...?
    Jeśli na wypadajki, to ja już naprawdę ostatni raz to napiszę: szkoda super nawozu na super pola, jeśli jest dość czasu, żeby te same goździki wyrosły sobie na wodzie na zwykłych małych polach... a wypadajek na pewno nie będzie mniej, tylko więcej.
    Ale jeśli dla ciebie te sekundy ważniejsze i wolisz sobie pochlapać fosfatami - ot tak sobie, na co komu wypadajki - to oczywiście chlap ile wlezie.
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tam nie ma roślin ewentowych.:)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A jakie to są rośliny eventowe z eventu Kawałek tortu...? 8)xD


    Więcej powinieneś dać ;)
    Kolega ma zagrody, czyli sporo będzie tych jedno-/dwupolowych przerw.
    Zamiast 20 super pól (powiedzmy, że ma 20) powinno się zmieścić jakieś 90 małych (co najmniej). No a wtedy szanse dodatkowo rosną.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.