Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kurka wódka.. Na przyszłość będę dawał same zwierzaxD
     
    robins71 i Cardamon lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja mam tradycyjną prośbę - jeśli macie wolne prezenty, podratujcie proszę Graczy ogłaszających się w tym wątku >>KLIK<<. Nie ma tych próśb dużo, tym łatwiej będzie pomóc;)
    Torty dekoruję już na zasadzie - są kupony, szkoda ich nie wykorzystać. Nadal jakieś 3/4 nagród to sianogrosze...
     
  3. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Ja siałam wszystko bez uszlachetnień, i też bym dawno skończyła, gdybym wpadła na patent z telefonem....A tak to wałek, bo duuuuużo brakuje, konkretnie 16 kuponów do końca. Nie ma szans, a koszyka nie kupię, żeby za wszelką cenę skończyć
     
    robins71 i oset53 lubią to.
  4. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Event przeszadł do historii, wielkie podziękowania dla sąsiadów:inlove: Szczególne podziękowania dla RWM :inlove::inlove::inlove::inlove:
    Niestety, skrzyneczka z pnącza powaliła mnie -.- Miały być przepyszne wypieki a tu PD wyskoczyło :cry::cry::cry::cry: Mam nadzieję, że następne wypadajki z tej skrzyneczki będa bardziej mi przyjazne ;):p np same ZB xDxD
    A propo świątyni, czy któryś z Modków wie może kiedy będą aktualizować świątynię?:)
     
  5. Treper

    Treper Okazjonalny autor

    Wczoraj zakończyłem zmagania z tym eventem. Na luzaka wszystkie kawałki wypadły z drzew którymi mam obsadzone wszystkie skrawki farmy. Bez siania, bez zbędnego wstawania i kombinowania - takie wydarzenia lubię, jest czas dla rodziny i czas na grę. Super!!
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jedyna szansa to zielone kropelki.:D
     
  7. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    też nie ma opcji. włośnica na polach, w godzinę nie dojrzeje
     
    Mikasek-, robins71 oraz oset53 lubią to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zawsze można ją poświęcić.:pxD
    Nie mam kasztanka, krokus też nie chce współpracować, ale mam uszlachetnioną cebulę. Jak widzę, że nie dam rady z wypadajkami sieję cebulę na zwykłych dużych polach, z SN i wszystkim co można dać w slotach i po pół godzinie mam dobrze ponad 100 wypadajek, można kilka razy obrócić.:) No ale teraz to już po ptakach.:(
    Nie pierwsze to torty i metod na bezbłędne dekorowanie sporo, od początku ewentu dzieliliśmy się pomysłami.
    Szkoda, że Ci się nie uda, ale pewnie nie jeden jeszcze tort przed nami.;)
     
  9. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    mi do końca brakło 5 kuponów,ale nie skupiałam się na evencie a to co dostałam to super prezenty ;) Więcej takie eventów bez siania :)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    1 gry mi zabrakło. Telefon zaraz padnie. No trudnoxD
     
    Mikasek-, robins71 oraz AngelGina lubią to.
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie już 53 gotowych tortów ponad pnącze i pewnie z 3 jeszcze zrobię, bo za 40 minut mam zbiór żółtego groszku na 3 łąkach i item też będzie jeszcze jeden raz gotowy - i żadnego poganiania SN czy siania bez końca tylko długich roślin, jak zwykle siałam i stawiałam to co jest mi potrzebne a nie z to z czego teoretycznie "lecą wypadajki"

    edit - udało się jeszcze zrobić 4 czyli razem 57 ponad pnącze :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2019
  12. syningia73

    syningia73 Czeladnik forum

    Zabrakło 18 wypadajek do zrobienia ostatniego ciasta. No cóż... Walczyłam dzielnie.
     
    Mikasek-, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak masz czas to dasz radę wycisnąć do 14 te 18 wypadajek, nawet z marchewki i z pszenicy lecą, a i farmerzy pewnie pomogą.;)xD
     
  14. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Udało się, rzutem na taśmę :) Dziękuję za pomoc :)
     
  15. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Dokładnie. ale szczerze mówiąc jestem chora, więc mogłam nie ogarnąć. Kiedyś jakoś szło na pamięć, widocznie się odzwyczaiłam
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przez noc trzeba było go naładować, to byś zdążył.:p
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event się skończył, wobec czego prośby o wypadajki usunęłam...
    Mam nadzieję, że wszystkim udało się wykonać z eventu co najmniej tyle, ile planowali :)
     
  18. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam torty zrobiłam i to ze sporą nadwyżką:p były wypadajki to kręciłam te kupony i tyle;)leciały ze wszystkiego ładnie czy to były reniferki na polu czy też inne kwiatki:Dale coś było nie tak podczas produkcji >:(a to nie było ciasta :oops:a to masy:oops:albo trzeciego składnika:oops: a to nie pierwszy mój ivent z telefonem w łapci;) wcześniej nie miałam nigdy takich problemów a gram już długo:)nawet najstarsi górale nie pamiętają od kiedy;)xD
     
  19. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    brakło ze 6 gier , ale to nic bo nie inwestowałem w ewent, choć owszem na pnącze miałem ochotę
     
    Mikasek- i krasnoludek10 lubią to.
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Wszystkie moje plany real zniweczył i to bardzo, zostawiając niewiele czasu na zrobienie tych słodkości - do wczoraj rana miałam zaledwie w 1/3 wykonane , ale się uparłam jak nie przymierzając moje osły na farmie i zrobiłam:D:D:inlove: tuż , tuż przed końcem - jeszcze nawet jeden kuponik mi został z piekarni zebrany o godz.13,55 xDxD
    - trochę SN na to poszło lecz... jak to w pewnej piosence jest ; nie szkoda róż gdy płonie las :p;)
    - najlepiej szło mi z długopisem i kartką , o wycinaniu co tu czytałam nie mam pojęciao_O zdjęcia telefonem nie dawały rady :(
    a z pamięci ... no aż taka bystrzacha to nie jestem :cry:
    Pozdrawiam wszystkich :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.