Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    kawałków to mi wyszło 2350...na całość musimy rozegrać jakieś 50 gierek- przy 100% trafności
    na start dostaniemy 3 kupony i item "piekarnia" co 6 h da nam 1 szt-więc w zależności od ilości zbiorów itemu ilość kawałków się zmniejszy... ale mogłam się pomylić...
    kartki, długopisy, aparaty, telefony w dłoń i Powodzenia:)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja liczyłam kroki czyli mini grę
    13 x 50 = 650

    bo jeden krok to jedno dekorowanie tortów
    chyba :oops:
    ale jeszcze mi ta punktacja się nie zgadza
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale jeden krok w tabelce ma ileś tam punktów (w pierwszej kolumnie wpisane są narastająco - taką mam nadzieję, że narastająco ;) ), to nie jest chyba tak różowo, że zrobisz jedna mini-grę i zaliczysz jeden wiersz w tabelce - ale może się mylę
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2019
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Już wiem :)
    dopatrzyłam się

    np przedostatnia a ostania gra
    potrzeba 10 mini gier ( 350 punktów ) z najwyższą punktacją i bonusem aby uzyskać jeden krok

    a tak chciałam lajtowo ;)

    lajtowo * łatwo , na luzie
     
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    5 tortów podwójnych zrobionych na cacy z bonusem za czas da
    5*35 =175pkt

    potem jedziemy torty potrójne, czyli brakuje 2600pkt
    Zakładam, że zrobię wszystko dobrze z bonusem, więc 2600:60=43,(3) czyli 44 gierki

    W sumie 49 gierek (w tym 3 darmowe), a to daje nam
    46*50=2300 kawałków kuponu

    Ale będzie potrzeba ich mniej, bo dostaniemy też item Piekarnia, który daje gotowe kupony na ciasto

    Edit:
    czyli jak średnio 3 razy dziennie pozbieram Piekarnię (pierwszego i ostatniego dnia powiedzmy że 1 raz) to zgarnę 3*4+2=14 kuponów.
    Zatem potrzebuję z farmy tylko 1600 kawałków kuponu, więc...
    w sumie pikuś :D

    Oczywiście można zgarnąć więcej kuponów z Piekarni, ale w nocy zamierzam spać 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2019
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie policzyłam tych darmowych ani że dostaniemy ten item co daje kupony....
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dzięki za wyliczenia.
    Tego bonusu na ciasto który jest do ukręcenia w młynie nie trzeba robić ? Z tego co zrozumiałam on tylko wydłuża czas na zapamiętanie i zrobienie ciasta- albo znów coś pomyliłam :pxDxD
     
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Tak, wydłuża czas i w sumie nie jest potrzebny. Ale jak ktoś koniecznie chce, to przecież nie zabronimy ;)
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dzięki , nie muszę kręcić ;)
     
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Jak dobrze , że nie ma siania :D kartka + długopis i do dekorowania tortów :).
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja mam nadzieję na deszcz wypadajek :D Nagrody cząstkowe za poprawne wykonanie zamówień od 13 kroku wydają mi się całkiem, całkiem:music: A przecież po wypełnieniu paska, zamówienia możemy nadal realizować...
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2019
  12. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Pnącze rozwojowe, więc robię, ale szczerze - nie cierpię dekorować tortów. :wuerg:
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    to będzie ostro mam wolnych 284 poletka 8) a tu event zrobili z samymi wypadajkami :D krokus odblokowałam wczoraj xD kasztanka nie mam :cry: żyć nie umierać! reszta pól będzie wolna za 90h :music: to jest dopiero wyzwanie xD :cry: ktoś mnie przebije??
     
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pamiętajcie żeby zapamiętywać od dołu :),

    no też zależy z czym te zajęte masz, bo jak coś długiego to wypadajki ładnie będa lecieć :)

    tak tylko ten obrazek jest błędny pod spodem jest info że jest błędny, troszkę niżej masz wykaz ile punktów na jaki etap
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jedno co pamiętam, to gdzie są nożyczki w moim laptopie.;)xD
     
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    nożyczki? a co będziesz wycinać :D

    :):D
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wzór.:)
     
  18. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    a co powiesz na itemy? i to jeszcze ten:
    [​IMG]
    a jeszcze 6 zbiorów do końca :) także będzie sypać wypadajkami aż miło xD :cry:
     
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no to ostro :) ale spoko dasz radę :D
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    myślałam, ze będzie typowo siewny to w 3 dobie eventu zaszalała bym z imprezowym kołem (mam coś koło 420 wejściówek) nie ma opcji żeby jakiś bonus nie wpadł i z głowy... a tu psikus.
    No nic zobaczymy co tam jeszcze z reniferami wymyślą.

    Czy dam radę?? :oops: no jasne! udowodnię tym narzekającym, że mając tylko połowę dostępnego miejsca da się!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.