Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I u mnie coś kiepsko z tym eventem...
     
  2. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    Uffff koniec, nareszcie można wrócić do codzienności na polach a nie tylko ten goździk i goździk - jedyna korzyść że namnożyło się go w stodole tyle, że mogę w końcu popracować nad nim w szklarni :D Nagrody fajne, event sympatyczny choć czuję się zasłodzona na cały rok, biorąc pod uwagę że nienawidzę słodkiego a zaczęły mi się już śnić torty... bleeeh ;)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi się śniły jakieś paszcze, które mnie pożerały - może nawet tortówxD
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    tadam,zaliczyłam,trzymam kciuki,żeby Tobie się udało,,trzymam za resztę niedokończonych farmerów.,, też,,,mocno
     
  5. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Skończyłam wczoraj. Nie czuję się przesłodzona (podobnie jak w realu- im więcej słodkości tym lepiej ;) ).
    Nie ukrywam, że pomogły kupony z oazy i z misji reniferowej (której de facto miałam nie robić) oraz piekarnia skracana bonusem.
    Realizuję ponadplanowe kuponiki i szkoda mi tylko, że tak mało PD wpada. Głównie TNZ, Zośka i czasem SG.
    Ale jak to mówią: darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda ;)
    Życzę wszystkim walczącym zwycięstwa :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To raczej niewykonalne do jutra kolejne 11-13 kuponów zrobić:pxD
     
    oset53, robins71 oraz aleksandra lubią to.
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Evencik zakonczony tuz po powrocie z pracy-akurat ostatni torcik do kawy byl w sam razxD
    Metoda tradycyjna-karteczka i dlugopis u mnie najlepsza:)
    I tak lubie-bez demolki,spokojnie,realizujac swoje farmerskie plany i przy okazji evencik zaliczyc:D
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    przyznam się,,podparłam się kasztankiem,,to pewnie z 6 kuponów,,,,akurat był gotowy
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No, ale ja niestety nie mam kasztanka. Szkoda, że nie można go pożyczaćxD
     
    oset53, robins71 oraz aleksandra lubią to.
  10. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jestem za,,chętnie bym pożyczyła,,chociaż ma długi czas odpalenia,,,obecnie 72 h
     
    gosiagosia60 i oset53 lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może obeszłoby się bez kasztanka.
    Jaka masz roślinę w szklarni najlepiej uszlachetnioną?
    A może masz jakąś na maksa?
    Zaskocz mnie!
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    na szklarnię jest tak mało czasu,,,nie ma kiedy zająć się szklarnią,,dawno temu uszlachetniłam rośliny,którymi teraz się podpieram,,a ci nowi,,jak?kiedy?
     
  13. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Myślę, że na 100% obeszłoby się bez kasztanka ;)
    Mój M. nie ma kasztanka, pucharów Mu brakuje 3 do kompletu, nie robił Reniferów.
    Standardowo wszedł na farmę, jak Go pogoniłam, że pewnie ma jakieś zbiory, zebrał piekarnię, jak Mu przypomniałam, że zbiory co 3 godziny a Jemu minęło 5h itd.
    Skończył przed chwilą. Czyli do pnącza można było zrobić raczej na luzie, tak sądzę :)
    EDIT: i nie ma uszlachetnionej żadnej rośliny, bo cebulę woli sprzedać na targu i cieszyć się, że ma kasy więcej niż ja ;)
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ale kawałami rzucasz xD:cry:xD Patrz kogo pytasz :p
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A właśnie w trakcie takich nie siewnych eventów spokojnie można się zająć szklarnią. A przy okazji wypadajki lecą.
    A Tomek to przecież stary wyjadacz farmowy, a szczególnie forumowy.
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Do szklarni dawać tę roślinę którą się sieje przed ewentem na wypadajki. Przypuszczam że najdłuższą.
    Zakładam, że dwa pola, to jest 1200 do przodu.
    Na dwa średnie wsady powinno styknąć.
    Jak braknie to dokupić.
    Wykupić nasiona z koszyka, sprzedać, a za zarobione SG kupić docelową roślinę.
    Będzie czas na ewent, będzie kasa na roślinę do szklarni.
     
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jestem w połowie ostatniego kawałka na pasku - ile kuponów brakuje mi do końca - podpowie ktoś ?
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    sprytne,,nie umiem tak,,ciągle sieję hortensję,,chryzantemę,,walerianę,,i takie tam,,,szklarnia,,w odstawce,,
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak w połowie to przyjmując, że brakuje Ci 175 punktów, czyli w najgorszym przypadku około 12 kuponów (15 pkt w jednej minigrze) a w najlepszym 3 kupony (60 pkt za jedną minigrę).
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jeszcze goździka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.