Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Kupon na kombajn zdobyty :) Więcej nie robię.
     
  2. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    <ciach> nie lubię tego eventu ale gałązka dyndaxD


    Fragment dotyczący złamania Regulaminu gry i OWH usunęłam.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 stycznia 2019
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Mam pnącze i gram dalej:D:inlove::music:
     
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A u mnie pół-dniowa obsuwa, brak prądu:wuerg: a jak na złość
    bateria w lapku się rozładowała, normalnie przegwizdane.
    Oj ciągnie się u mnie ten event:wuerg:
     
  5. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    a ja sie zastanawiam ze mozna wyslac sasiadom kawalek kuponu czy np perfumy tylko czemu nie mozna wyslac sp lub kuponu na kombajn
     
  6. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    tyle wam powiem, że metoda na telefon działa
     
  7. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Czy ktoś tak też ma że np. pominięta jest polewa lub coś innego i oczywiście tort jest nie zaliczony?
    3 razy nie pokazało mi składnika tortu.
     
    krasnoludek10, robins71 oraz oset53 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    magdusia668, z uwagi na złamanie pkt. 6.2 regulaminu Farmeramy:
    6.2. Wspólne korzystanie z jednego konta w grze
    Jak podano w punkcie 6, każdy gracz jest zobowiązany do utrzymywania swoich danych (dane logowania, hasła, itd.) w tajemnicy. Ze względów bezpieczeństwa z danego konta nie może korzystać więcej niż jeden gracz. Bigpoint nie jest odpowiedzialny za szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z jednego i tego samego konta przez kilku graczy,
    oraz pkt. 9.3.2. OWH
    9.3.2 Użytkownik zobowiązuje się do utrzymywania w ścisłej tajemnicy w odniesieniu do osób trzecich niepublicznych informacji o Koncie i danych dostępowych (dane do logowania, hasła, ID Konta itd.). Zobowiązanie utrzymania tajemnicy odnosi się także do przyjaciół, znajomych, członków rodziny i innych graczy (np. członków klanu) lub innych Użytkowników serwisu.

    nakładam punkty karne zgodnie z tabelą kar.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. DZIDZIAK555

    DZIDZIAK555 Czeladnik forum

    Też tak mam, albo mi nie zalicza, albo zalicza błędnie albo nie pokazuje się jakiś składnik. Zniechęca mnie, bo zbyt często to się zdarza.
     
    krasnoludek10 i oset53 lubią to.
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    cztery strony wcześniej były podobne pytania i tu jest cytowana odpowiedź
     
    krasnoludek10, robins71 oraz miwi45 lubią to.
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam, jeszcze morduję ten ewent a reniferki zostawiam na poźniej czyli wieczorową porę:):):):sleepy:
     
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja też jeszcze morduję ten ewent ze względu na wypadajki , słabo u mnie lecą , kasztanek trochę pomógł , ale jeszcze 3 kupony muszę zrobić, jutro rano powinnam skończyć . U mnie najlepiej się sprawdziła metoda kartka + długopis przy innych dopada mnie stres xD i zawsze brak kilku sekund do pomyślnego końca . A reniferki skończyłam kilka dni temu :).

    .
     
  13. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    skończyłam...bez spiny, robiłam powoli zbiór 2 razy na dobe z goździków (czasem se zapomniałam to tylko raz zebrałam) ale zrobiłam spokojnie jeszcze pewno trochę wyleci. bez wspomagaczy żadnych bez kasztanka. metoda na udany tort....zrobić zdjęcie telefonem :p chyba najszybsze rozwiązanie
     
  14. sisi1973

    sisi1973 Zaawansowany

    fajrant dziś siałam cebule uszlachetniona jutro od 4 nie ma mnie w domu nie wiem kiedy wrócę więc musiałam dziś kombinować a mimo aparatu nie wszystko wyszzlo jak trzeba powodzenia walczącym gratulacje dla skończonych
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie bardziej podobają mi się nagrody z tortów po skończeniu eventu :D
    Ale nie robię nic na siłę, tyle kuponów ile wskoczy przy okazji, tyle tortów będzie
    Byłoby potrzeba min. 78 tortów do następnego poziomu :p

    Ale teraz wskakują mi częściej inne nagrody niż tylko PD i SN, więc poziom pewnie przeskoczę przy nast. evencie



    Jeszcze gdybym o tej piekarni pamiętała, to byłoby dobrze xD
     
  16. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Ewent zakończony. zostało jeszcze 12 kuponów, to zrobię ekstra. Mam premkę wiec na łąkach same 12 godz drzewa a z nich jest dużo za dużo kawałków kuponu jak na sam ewent. A ze można po skończeniu robić dalej , to grzech ich nie wykorzystać
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ło matko i córko-w końcu wymęczyłam te ciacha -.-
     
  18. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam ja tez skonczylam rano i nic nie zmienialam na farmie
     
  19. brego1

    brego1 Okazjonalny autor

    u Mnie wypadajki lecą jak krew z nosa,nie wiele zostało do zrobienia mam nadzieję ,że zdążę :(
     
  20. dosias

    dosias Generał forum

    a ja eventu niestety nie skoncze, mowi sie trudno
     
    oset53, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.