Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tia, środa to na 100 procent, tyle że ewent we wtorek się kończy.:pxD
     
  2. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    witanko...skończyłam właśnie i ja... dało się bez zmian na farmie ale się cieszę:)nie wiem czy u mnie są jakieś problemy z dalszym graniem bo nie mam jeszcze kuponu ,ale spróbuje i się okaże:p

    faktycznie trzeba się przelogować i gra działa dalej przynajmniej u mnie tak jest
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2019
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    kurczaki

    dopiero zrobiłem połowę eventu
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jak to połowę,,,my tak równo raczej,,ślimakowa i krasnalek
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    bo zacząłem dzień później a Piekarnię zbierać 2 dnixD
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja mam piekarnie za godzinke do zbioru i podleje bonusem, i pozniej jeszcze jeden zbior przed 22, pozniej jutro rano, i o 15 18 i 21 :) oraz we wtorek rano :D chyba dam rade zrobic calosc, na polach jeszcze gozdziki wiec powinno byc si

    gratuluje tym co skonczyli oraz powodzenia tym co jeszcze walcza :D
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 nie pisz proszę swoich postów jeden po drugim, dubel usunęłam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jakoś marnie u mnie tym razem z dropami. Potrzebuję jeszcze sporo.
    Pewnie uda mi się ukończyć na styk. Tym razem sianie ulepszonego orkiszu i malin na niewiele się zdaje.
    W odwodzie czeka kasztanek- jak by co.
    Cóż, co któryś event tak u mnie jest - pora przywyknąć.
    Gratuluję wszystkim co już ukończyli, i mnóstwa dropów życzę tym, którzy jeszcze pracują na polu w pocie czoła;)'-bo to i mroźno i śnieżno;)
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jakoś idzie pod górkę. Zrobić zrobię ale nie zmieniałam nic na farmie pod wypadalce. I tak event zaliczę a nie chce mi się rujnować z jego powodu farmy. A i tak wolę prezenty w postaci eliksiru:inlove:
     
  10. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuluje tym co skonczyli torciki a walczacym jak ja-powoli:)zycze sukcesu.
    U mnie jeszcze troszke brak(jestem tuz przed 345) a to za sprawa nie tyle braku checi do demolki farmy;) ile wlasnej glupoty xDxDxD
    Zabralam sie za pierwsze torty z biegu miast wpierw poczytac o co chodzi i kilka ladnych kuponikow poszlo w bloto -totez jeszcze musze sie pomeczyc by je odrobic :p
    Jestem jednak jeszcze optymistycznie nastawiona i wierze ze sie uda:)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak ale
    jeszcze dziś dobrnęłam do końca [​IMG] [​IMG]

    czyli tak jak prawie zawsze, ok dwie doby przed końcem
    a że jeszcze posiane , niejeden kawałek toru jeszcze skubnę ;)
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Stanowczo odradzam!
    Za dużo żelaza.;)

    Towar na brakujące kupony miałem wczoraj wieczorem, ale młyn zajęty był do rana.
    Pnącze odpalone, teraz idą nadwyżki.
     
  13. tigre

    tigre Fanatyk forum

    A ja kupony z nadwyżką mam i to sporą jak się okazało - zrobiłam dziś tego chyba z40 więc zostało kilka ......tylko.....ja jak do jeża...no wkurzają mnie i już, nawet czekanie by można już wyklikać mnie wnerwia (całe 6-7s) a najbardziej, że w tablecie narzędzia wycinania nie mam i muszę do lapka siadać :( ble
    chyba do pnącza jeszcze zaraz machnę i resztę zostawiam......
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD
    no masz
    to pewnie z przejedzenia xD ale dietę trzeba se urozmaicić ;)
     
  15. Hair_Spray_Queen

    Hair_Spray_Queen Forumowy żółtodziób

    Ja robie zdjecia
     
  16. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    a ja probowalam nozyczek, ale jakos mi nie szlo i stracilam kilka kuponikow. widac moj windows nie chcial abym sie obzerala. uznal, ze po swietach jakos tak nie wypada:) musialam poszukac mniej restrykcyjnego narzedzia. na pamiec to ja raczej nie moglam liczyc.
    telefonia komorkowa okazala sie bardziej tolerancyjna i tym sposobem spalaszowalam wszystkie torciki. galazka zawisla kilka jeszcze udekoruje. jak farmer pracuje to i mu z pola wypada:):):)
    dodam, ze nic spesjalnie pod event nie sialam, nie stawialam, tylko to co mi pasowalo pod misje w spoldzielni.

    dacie rade, wypadajki na prawde zacnie leca:)
     
  17. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    własnie myslałam ze skoncze bo mi minimalnie zabraklo zrobiłam kupon z piekarni i co nic pasek pełny a pnacza nie da sie uruchomic po przerzuca na plansze ewentowa jak zwykle cos im nie pykło musi byc jakis problem miał ktos taki problem?
     
    magdusia668, robins71 oraz oset53 lubią to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pykło, nie pykło, kto wie komu pykło.
    Radziłabym najpierw się przelogować.
     
  19. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    super torciki zaliczone :D extra :)

    no tam tak jest ten ostatni krok, :) i trzeba jeszcze jedną gierkę zrobić,
    zresztą wyskoczy okienko że masz pnącze i 8 ZB
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pomarudzę sobie trochę dla odmiany... Robię te dodatkowe torty i prawe same SG w nagrodach mi wychodzą... na zmianę z SNZ i TNZ...
    Przyznam, że trochę liczyłam na PD... No ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... W sumie te kupony i tak za friko wyskakują:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.