Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Odśwież grę, Mi też znikają,ale po przelogowaniu wracają i można grać dalej
     
  2. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum


    Probowalam, bez efektu.
     
  3. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    U mnie koniec, chlapnęłam parę zielonych kropelek na goździki, które następnie przekazałam Nublonom, te zamieniły się na farmarki i tak farmerskie koło się kręci.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z dzikiej róży jedyne 243 wypadajce:(
     
  5. zgej10

    zgej10 Okazjonalny autor

    Słabo to widzę .Wypadajek mało, a do tego jeszcze przy odtwarzaniu tortów nie wyświetla mi się polewa tylko biszkopt i dekoracja .Też tak macie?
     
  6. Fleur90

    Fleur90 Forumowy żółtodziób

    tak
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawa jest omówiona w tym miejscu: KLIK
     
  8. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    28/30 , to nie tu problem , ale bedzie ok. jest item i robi mi co 3 h kupon .
     
  9. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Z dobowego drugiego zbioru goździków -293 kupony ( 114,90,84) czyli sumując dobę 248 + 293 = 541
    Z reniferowy dostałam sporo kuponów na ciasto przy okazji hodowli też wypadło sporo kawałków kuponu. Ogólnie jest nieźle;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2019
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Jestem w połowie a sieje na 140 małych polach pustynnika,120 drzew reszta to zagrody i warsztaty potrzebne do misji.Samych zwykłych tartaków bobrów mam 27 szt które zbieram co około 30h,nie martwię się tym że nie skończe bo skończę napewno,misje też powoli się zrobi i nie muszę specjalnie wysiewać roślin które w danym momencie są mi niepotrzebne.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2019
  11. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie u mnie to naprawę dobrze ivent idzie zostały mi dwa ostatnie prezenty do odebrania
     
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    Gratuluję tym co skończyli, mi się uda event skończyć dzisiaj przed 22 jak zbiorę krokus :) Została ostatnia kreska... Jakoś się nie śpieszę tylko sieję uszlachetniony krokus, który rośnie ok. 10h i regularnie co 6h zbieram, a teraz się dowiedziałem, że bonus na ciasto skraca czas itemu o połowę :)

    Wszystkie gierki mam po 60, bo robię Print Screen i CTRL+V do Painta i jeszcze ani razu się nie pomyliłem. Miałem zapisywać albo robić zdjęcia z telefonu, ale uważam, że ta metoda jest najlepsza...
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no ja robie telefonem i tez wszystkie odgadniete, krokusa jeszcze nie mam i sieje gozdziki :)
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nożyczki są znacznie lepsze i od PrtSc + Paint, i od fonu 8)
    Znajdźcie sobie w akcesoriach Narzędzie Wycinanie i przetestujcie ;)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Potwierdzam:) Tylko raz się pomyliłem;)

    Wie ktoś jak się sprawują drzewa? Lepiej niż 243 części kuponu z dzikiej róży czy nie?
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2019
    magdusia668, anna0089 oraz robins71 lubią to.
  16. banybany64

    banybany64 Forumowy żółtodziób

    Przepraszam,a gdzie znajdę te akcesoria?
    Jestem młodym graczem i nie wiem,gdzie szukać.....
    akcesoria narzędzie wycinanie....
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    w menu strat tam gdzie sa wszystkie programy
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W okno wyszukiwarki Windowsa (bo najpewniej z tego systemu korzystasz) wpisz część nazwy programu np wycin
    Programik nazywa się Narzędzie Wycinanie. Kliknij na niego i już możesz korzystać.
     
  19. banybany64

    banybany64 Forumowy żółtodziób

    Pięknie dziękuję!!!
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a z ilu małych pól ta dzika róża? chcesz dostać konkretną odpowiedź, to zadaj precyzyjne pytanie, bo nikt na Twojej farmie nie siedzi
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.