Opinie Kawałek tortu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no super, zwlaszcza ze jutro jest farmarkowa oaza szczescia

    __

    ciekawi mnie jedno

    mam np 202 małe pola

    na których na 101 są goździki, a pozostałe puste

    w połowie rośniecia goździków sieję kolejne goździki, i nie zbieram 202 pól odrazu tylki 2 razy po 101

    i czy jest ta sama ilośc wypadajek z 202 małych pól goździków raz zebranych
    co zebranych dwa razy ze 101 pól?
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  2. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ale zagadka ,na szczęście nie muszę na nią odpowiadać. Z moich goździków na 3 polach -248 kupony. Wieczorem jeszcze jeden zbiór i jestem nawet ponad normę. Nie kupiłam piekarni myślę że spokojnie dam rade. Plan mam taki ,że jak by na końcu brakło mi kuponów zasieję goździki na super polach z kropelką - 4.11 h.
     
    miwi45, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Piekarni nie kupujemy, dostaliśmy ją na początku gry i wystarczy ją tylko wystawić np. do Ogrodu Ozdobnego lub na Wyspę Skarbów. Trzeba pamiętać o zbieraniu jej co 6 lub z bonusem co 3 godziny.:)
     
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Witam. Na początku miałam wysiana wlosnice, dziś na noc posialam cebulę. Z obu roślin po 195 szt wypadajek. No z tej wlosnicy to istne szaleństwo. :sleepy:
     
    magdusia668 i robins71 lubią to.
  5. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    event robie ile będzie to będzie ;) co zdobędę to moje :) a na farmie mam drzewa i zagrody ;) a że nie trzeba siać to " jakby " nagrody za darmo ;)
     
  6. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Bez przesady :)
    Jeśli jedno lakoniczne zdanko zasługiwałoby na "farmerowego Nobla" to jaką nagrodę wymyślimy dla tych wszystkich Graczy, którzy tutaj na bieżąco dzielą się swoimi żmudnymi wyliczeniami, koncepcjami i sposobami gry? :)

    Fakt, że długo się kręci ten bonus, ale stwierdziłam, że jak przez 4-5 dni nie poprodukuję paszy na Bahamie, to świat się nie zawali.
    A skoro można grać do woli, to każdy dodatkowy kupon to jakaś potencjalna nagroda cząstkowa. No więc skracam piekarnię, na ile pozwala real :)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Lubisz zapach goździków to lepiej siej od razu na 588 polach.
    U mnie dzisiaj truskawki.;)xD
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    zbyniek12370, doceniam poczucie humoru, ale Twój post nie związany z tematyką eventową usunęłam...

    Zrobiłam 10 tortów, teraz gromadzę kupony na dłuższą serię wypieków. Albo mi się wydaje, albo tym razem ta prezentacja wypieków jest jakaś bardziej dynamiczna... jakby mniej nużąca niż poprzednio... Korzystam - jak zwykle - z narzędzia Wycinanie.
     
  9. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    teraz goździki mam na 100 małych polach, zrobiłem wreszcie porzadki i na głównej mam wystawione wszystkie moje drzewa po jednym egzemplarzu, przynajmniej razem do misji sobie rosną

    na dzikiej sobie rośnie pszenica na super polach, zapas mi się wykruszył i mam niecałe 5 tysięcy, a plan szaleńca zrobienie 12 i pół miliona bułek wymaga spooooooro pszenicy

    a w młynie, za 5 minut kończy się kolejny bonus na ciasto za nim w kolejce już 5 kuponów i będę giercować, :) przede mną jak dobrze policzyłem jest 39 gierek :D chyba :)

    powodzenia wszystkim

    bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, i uświadomienie że nie warto używać bonusu do dłuższego zapamiętania tortów, tylko do skrócenia piekarni,

    jednak są lepsi ode mnie, ja taki skromny :)
     
    magdusia668, ***kacper*** oraz robins71 lubią to.
  10. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Koleżanka nie wie, no bo i skąd, ale ja osobiście czerpię z tych wszystkich skarbnic farmerskich mądrości całymi łopatami i bardzo wszystkie te osoby doceniam. Po prostu jestem wdzięczny za zwrócenie uwagi na szczegół, który z niewiadomego powodu umknął nie tylko mojej uwadze a dzięki Twojemu wpisowi dotarł do mojej ociemniałej masy.

    Prawda jest taka, że dodatkowy kupon odbierany co 3 godziny istotnie podniesie szanse na ukończenie misji dla wielu farmerów - ja mimo pucharów w drzewie, runy majsterkowicz i wykokszonych goździków i malin mam spore wątpliwości czy uzyskałbym z samych zbiorów wystarczającą ilość kawałków kuponów.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2019
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hortensja na początek, wczoraj misz masz, na noc cebula, dzisiaj truskawki,
    doba minęła, zostały jeszcze 4, a u mnie tak to wygląda:

    [​IMG]
     
  12. farmerroza

    farmerroza Czeladnik forum

    To faktycznie szalejesz na całego a dopiero zrobiłam 11 sztuk a gdzie mi do ciebie ,Ogólnie słabo leci ze wszystkiego , Poprostu masz farta tylko tobie pozazdrościć i tyle , Robię tyle ile dam rade i tyle ,
     
    magdusia668 i robins71 lubią to.
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jeżeli utrzymasz takie tempo, to spokojnie zdążysz w ciągu niecałych 3 dób
    jest 5 dni eventu i 2775 punktów do zdobycia, czyli 555 na dobę, a Ty po dobie masz ok. 1050
    powodzenia :)
    jeszcze nie lepiłam tych ciastek, zrobię 50 kuponów i wtedy zacznę zabawę (w tej chwili mam 26 bez żadnego wysiłku z mojej strony - sieję i stawiam co mi jest potrzebne i nie patrzę ile to mi da wypadajek, tylko czy jest to przydatne w tym momencie na mojej farmie)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Z tym, że mam farta to bym polemizowała, u mnie też nie leci nadzwyczajnie, ale zagoniłam alchemika do roboty. :pxD
    Dziękuję pięknie, tak jeśli dobrze obliczyłam to mam teraz 945, też sieję co popadnie, ale jak mam kupon to nie mogę sobie odmówić kawałeczka tortu.;)xD
     
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ciasta wzbogacone o kupowy wypadające z hodowli - nawet sporo podciągnęłam. Pasek w 2/3
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    400 chryzantem dało 207 kawałków.

    Pomału do przodu:

    [​IMG]
     
  17. Jarolnikk

    Jarolnikk Aktywny autor

    Wracając do wyliczeń.......Zgodnie z tabelką z poradnika potrzeba tylko 36 ciast, zakładając 100% skuteczność. Jednak przeliczając to na punkty, jest ich znacznie mniej, bo tylko 2010. To jak to rozumieć???
     
    magdusia668 i robins71 lubią to.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zadaniem jest ugranie 2775 pkt. grając w minigierki z dwoma tortami (otrzymujesz max 35 pkt. za każdą) lub z trzema (max 60 pkt. za każą).
     
  19. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Po zdobyciu wszystkich głównych nagród można nadal rozgrywać mini grę dla nagród cząstkowych. Nie można bo zniknely i nie wyswietlaja sie te elementy z kuponami ktore pokazywalay jak torty trzeba przyozdobic i te z bonusami tez. Mam sporo kuponow i nie moge ich wykorzystac, zeby dostac nagrody czastkowe, Event skonczylam wczoraj.
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tych ciast podanych w poradniku się nie sumuje. Aby zrobić całość musisz uzyskać 2775 pkt.
    Pierwszym etapem jest zrobienie minigierek po 2 ciasta i musisz uzyskać za nie łącznie 165 pkt. - zakładając, że za każdą otrzymujesz maks. czyli 35 pkt. musisz zrobić tych gier 5 (będzie 175 pkt.), a jeżeli nie uda się uzyskać 35 pkt. tylko mniej, to tych gier będziesz musiał zrobić więcej.
    Kolejnym etapem jest robienie minigierek po 3 ciasta i za nie musisz uzyskać tyle pkt. ile pozostanie ci do uzyskania 2775.
    Czyli przy "sukcesie" 2775 - 175 = 2600. Maks. za 3 ciasta możesz otrzymać 60 pkt. czyli tych minigier musisz mieć 44, a jak zdobędziesz mniej punktów za grę, to ilość gier będzie większa.

    Mnie udało się skończyć event i nie będę skromna mówiąc, że wszystko zrobiło się samo. Bo się nie zrobiło.:)
    Mam spory zapas SN, to chlapnęłam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.