Opinie Kawałek raju

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 12 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Daj się ponieść pieczeniu słodkości z Prosiakiem Piekarskim! Nasz cukiernik potrzebuje twojej pomocy przy pieczeniu ciast na nadchodzące urodziny Farmeramy. Czy podejmiesz się tego wyzwania?

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 13.01.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 18.01.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    monikaf i krasnoludek10 lubią to.
  2. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    witam,pierwsza,event prosty do zrobienia,tak mi sie wydaje ale robie co tam,pozdrawiam
     
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A ja uważam, że po Dożynkach to Jego Magnificencja powinna ogłosić dzień wolny. Przecież trzeba będzie umyć gumiaki, oczyścić narzędzia, napełnić bak w ciągniku, a przede wszystkim odpocząć po emocjach dzisiejszego wieczoru. Ehhh, ciężkie jest życie Farmera.....;)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie mogli dać jednego itemu zwiększającego PD/TPD o 48% zamiast 3 rozbitych na mniejsze z innymi dodatkami? Już i tak nie ma ich gdzie stawiać..
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Na szybko

    Czekoladowa róża - 8944
    Worki - 516
    Miksery - 736

    Jak się pomyliłam poprawcie proszę
     
  6. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Miejsca nie ma na itemy, a dają trzy rozdrobnione zamiast jednego. Pole nowe dajcie na te zabawki.
     
  7. maciej.s.

    maciej.s. Czeladnik forum

    Tak,tak nowe pole na itemy bo duszno na pasku się zrobiło-i jak tu się bawić gdy są ograniczenia...pozdrawiam wszystkich farmerowiczów ---miłej zabawy;)
     
  8. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam ja pewnie zacznę ale z jakim skutkiem to zobaczy się jeszcze pozdrawiam wszystkich miłego dzionka życzę :)
     
  9. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Macie rację potrzebne na gwałt Duże Pole na Itemy:)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wszystko się zgadza:) Ale z drugiej strony z kolei... Badyl tylko na Głównej Łące, więc nie wiem czy robię, bo tutaj to roślina jednak będzie problemem a nie wylotki. Tyle dobrego, że chociaż stodołę nadgonimy, ale nie wiem czy robię.
     
  11. tamako

    tamako Mieszkaniec forum

    Witam brak pól na Itemy ale mogli by dać pole na Itemy ozdobne .
     
  12. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Itemy szkoda że podzielone, ale picolo zawsze chętnie przytulę.
    Ale pól na itemy w grze mamy już 6, jak dla mnie zdecydowanie wystarczy, za to taki magazyn pokroju menażerii był by przyjemnym kompromisem.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 stycznia 2022
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Owszem jest 6 pól, ale to stanowczo za mało. Chyba, że firma dopuści - tak jak proponujesz - coś na wzór menażerii na itemy. Oprócz 6 pełnych pól mam w pasku (policzyłem właśnie) dokładnie 3237 itemów. Tylko kilka z nich ujrzy być może światło dzienne, reszta skazana jest na niebyt w stodole. Tak więc kolejne nowe wyrzucą te, które już stoją. A w temacie eventu - trzeba robić, chociaż nie bardzo jest jak ustawić już pola na jutrzejsze wypadajki....
     
  14. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Temat to itemy , otóż żeby się pozbyć 20 godzinnych tych okolicznościowych ; jest ich u mnie 11 , stawiam je na wszystkich polach i po 20 godzinach rezygnuję z nich. nikt tego nie kupi- nie ma takiej możliwości, czyszczę pasek z 11 pozycji.
     
    PoloMit, bona53 oraz IRENOWO lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W przerwie między czekaniem na zbiór trawy ozdobnej, pisaniem na forum i wrzucaniem do wora posiałem na całej farmie walerianę z wodą na jutrzejszy event mimo, że wylotki nie obejmują Leśnej Polany:)
     
  16. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    ja mam pięć
     
    Aisha1969 i IRENOWO lubią to.
  17. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Czego ten temat dotyczy- w kwesti formalnej?
     
    IRENOWO lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jutrzejszego eventu, ale widzę, że większość tutaj teraz to narzeka na brak pól itemowych - skądinąd moim zdaniem słusznie z resztą.
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na brak pól itemowych można narzekać też w innych wątkach. Tutaj lepiej pisać o startującym jutro evencie. Będzie spokojniej, przyjemniej i bez nerwów.

    Robić event będę, bo w 99% je robię. Na głównej łace szarłat wysiany, nad dziką jeszcze myślę, czy chcę ją demolować pod wypadajki.
     
  20. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    A ja kochana nie robię eventu; nie ma na czym zarobić. Rzadko podpowiadam , ale mnie korci , otóż ; przy każdym nowym itemie który się pojawi najpierw klikać na wybieg (tzw) dla zwierzaków domowych - jeśli nie da się go ustawić to pech.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.