Karpiczka

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Karpiczka, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Hej Aniu:)

    Co tam teraz ciekawego czytasz? Plany na długi weekend są już?
     
  2. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Też bym sobie darowała:)
    Hej Agatko:)
    A teraz zaczęłam czytać Jakuba Krzysztofa Nowaka "Pan Zmierzchów", a oprócz tego mam jeszcze Monikę Szwaje "Jestem nudziarą" i Stephanie Lawrens "Niepokorna Narzeczona". A plany mam właśnie związane z książkami:) Czyli kawka i książka do ręki;)
     
  3. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No tak tego można było się spodziewać :p
     
  4. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No w sumie bo ja taki molek książkowy:D
     
  5. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No Ty tak, ja czasowo jestem molem, lubię czytać, ale nigdy nie mogę się za to zabrać xD
     
  6. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No ja ostatnio też nie mogę jakoś na dłużej przysiąść i poczytać i w sumie mniej czytam:)
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No ja to już w ogóle rzadko czytam, był okres,że w ciągu tygodnia po 5 książek czytałam, teraz jak przez całe wakacje tyle przeczytam to jest dobrze.
     
  8. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    ŁoŁ 5 w tydzień też bym tak chciała ale ja bardzo wolno czytam:) Ja około 5 na miesiąc czasem przeczytam:)
     
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No ja jak już się zabieram za czytanie to pełną parą, jak zaczynam czytać po śniadaniu to potrafię do nocy czytać i tak wychodzi,że 4-5 książek wtedy tygodniowo czytam.
     
  10. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No tak kiedyś tak i ja czytałam w wakacje jak do szkoły chodziłam a teraz więcej obowiązków w domu mam i czasu na czytanie mnieij się zrobiło.
     
  11. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ja już od kilku lat też tak nie czytam, też już brak czasu, a jak czas jest to nie chce mi się czytać...
     
  12. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja może nadrobie odrobinę u męża:) Bo w domu zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia:)
     
  13. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No to trzymam kciuki ;)
     
  14. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    Hej Aniu, miłego dnia xD
     
  15. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hejka. :D
    Jak tam spędzasz wolne dni? :p
     
  16. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Nie dziękuję:)
    Hej Paulinko, Wzajemnie miłego:D Co tam słychać?
    Hej:D
    Na nerwie na psa bo chodzi i piszczy całymi dniami:D A poza tym to na lenistwie częściowo:p
    A jak u Ciebie z wolnym?:) Leniuchujesz czy może masz jakieś ciekawe zajęcia:D
     
  17. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    a jakoś nie mogę się wygramolić z łóżka dziś :p kończę event powoli i się ogólnie to obijam xD a jak u Ciebie?
     
  18. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    A ja sobie płacze:D Jak ja nienawidze kroić cebuli:cry::cry:
     
  19. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Jak go nie miziasz za uszkiem to i piszczy biedactwo nie mając się z kim pobawić. :p
    No raczej leniuchuję. :D
     
  20. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja to jestem chyba jakimś wybrykiem, bo nigdy nie płacze przy krojeniu cebuli :oops: za to moja mama beczy zawsze jak bóbr :p xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.