Karpiczka

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Karpiczka, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja najdłużej czytałam "Grę o tron" miesiąc mi sie zeszło:D A o "Rycerzu..." nie słyszałam:)
     
  2. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    Mi właśnie najdłużej się zeszło nad Starciem królów ;) Jeżeli chodzi o Rycerza, to chyba jest jego nowa książka, albo nowa w Polsce bo u nas wyszła jakoś na początku tego roku, ale powiem szczerze nie urzekła mnie jakoś specjalnie. Troszkę nudnawa, albo ja po prostu się przyzwyczaiłam do akcji w Grze o Tron i chyba miałam lekko podobne oczekiwania i po tej książce :oops: ;)
     
  3. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja czasami też tak mam po tytule lub autorze inne oczekiwania co do książki, a okazuje się że treść jest całkiem inna:) A Rycerza muszę poszukać:)
     
  4. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    nie pierwsze moje rozczarowanie i pewnie nie ostatnie xD xD teraz sobie właśnie przeglądam co by jutro do autobusu zabrać ale jakoś nie mam chyba weny :oops:
     
  5. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Jakbym wiedziała co masz do wyboru może pomogła coś znaleźć:)
     
  6. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    mam tego stanowczo za dużo :p miłego dnia Aniu ;)
     
    Karpiczka lubi to.
  7. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja też mam za dużo i nie wiem co później czytać:D Wzajemnie miłego:)
     
  8. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    a dziękuje, zaczynam właśnie urlop xD
     
  9. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    A no to udanego urlopu:)
     
  10. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    a dziękuje xD ale mam lenia, że ło matko :oops:
     
  11. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    To chyba dobrze jak masz lenia w końcu masz odpoczywać:D A ja mam ból zęba:eek::cry::cry::cry:
     
  12. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ojej :( :( nie ma chyba nic gorszego jak ból zęba :eek: do dentysty trzeba iść.
     
  13. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Dentysta nieeee samo przejdzieo_O
     
  14. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    Ania, widzę, że stosujemy taką samą metodę leczniczą xD
     
  15. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja dentystę omijam szerokim łukiem:D Tylko niestety ten niedobry ząb w dzień mi nie dokucza tak bardzo najgorzej jest wieczorem i w nocy:cry::cry:
     
  16. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja mam jakiegoś sporego nie farta do stomatologów ale jakieś 4 lata temu przez przypadek trafiłam do jednej dentystki, po tym jak mi poprzednia źle zęba zrobiła i teraz chodzę tylko do niej, bo jest na prawdę świetna. ale ogólnie chodzenie do dentysty do przyjemnych nie należy :p ale może lepiej iść niż się męczyć? ;)
     
  17. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja właśnie mam taką co na kase chorych robi tak na odczep się a prywatnie robi porządnie. Niestety prywatnie mnie nie stać dlatego zwlekam z pójściem:) Dzisiaj noc przespałam całą:)
     
  18. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    niestety wiem jak jest :( moja dentystka też mało nie bierze. Ale do tych co robią na kase chorych u mnie ja się boje chodzić, bo różnie bywało z nimi.
     
  19. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    No właśnie ja po opowieści mojej znajomej nie chodzę do dentystki naszej.
     
  20. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja miałam różne przypadki, łącznie z Panią która borując mi zęba jadła prasie mleczko -.- więc po kliku takich dziwnych przypadkach darowałam sobie chodzenie do naszej dentystki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.