Karpiczka

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Karpiczka, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Czy ciepło nie wiem nie byłam na dworze jeszcze:) Dopiero co się ogarnęłam:D
     
  2. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    no to ładnie xD ja wstałam rano, zrobiłam pranie i dalej mam zamiar się obijać 8) xD
    w sumie ja też nie byłam na dworze, ale termometr mi mówi, że jest 17 stopni, to chyba w miare ciepło jak na tą pore roku ;) :p
     
  3. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    U mnie termometr leży w domu bo nam blok remontowali i trzeba było zdjąć:) Ja też od 8 nie śpię ale zanim wstałam dałam śwince jeść to się zeszło:D
     
  4. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    masz świnkę morską? xD
     
  5. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Mam już 3 lata u mnie będzie:)
     
  6. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    super, też miałam kilka świnek, z reguły długowłose, jedną miałam zwykłą xD niestety wszystkie odeszły :cry: ale super zwierzątkaxD
     
  7. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja mam rozetkę wariatkę małą:D I psa:p
     
  8. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ojej xD a jak się nazywają?xD
     
  9. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Świnka to Marlena:D a pies Ciapek od razu mówię że dla psa brat wybierał:D
     
  10. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    Ciapek jest super xD :inlove: i Marlenka tez :D :inlove: moje świnki nazywały: Tola, Gustaw, Cezary, Zofia :p a pies miał na imię Noris :p i tutaj mama wybierała :oops:
     
  11. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Imię dla psa śmieszne i mu się chyba od niego udzieliło bo taki ciapowaty jest:D
    Toje też miały ładne imiona:) U świnki ja wybierałam a raczej powiedziałam Marlenka i tak zostało:D
     
  12. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    a dziękuje ;) ja mam taką jakąś tendencje do nadawania takich imion, jak byłam młodsza to mama zawsze ubolewała, bo nigdy nie mogła zapamiętać i zawsze postulowała o imiona typu Kropek, Bąbel itp. xD i jej się nawet udało bo kota nazwała Bąbel xD
     
  13. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    To u mnie zazwyczaj nietypowe imiona się wybierało takie Speed(królik), Punia(sunia poprzednia), Twister(świnka poprzednia):D
     
  14. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    kłólik xD też miałam, nazywał sią Kuba :p w sumie, to chyba większość moich zwierząt nosiła ludzkie imiona;)
     
  15. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    U mnie to różnie mój brat ma jeża i nazwał go Jurek:D A jaszczurka Tośka:p
     
  16. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    o rany macie jeża?? xD a nie jest jakiś wymagający w hodowli?
    jaszczurkę zawsze chciałam mieć ale nie mam raczej na to warunków :oops:
     
  17. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    A no mamy:) Nie nie jest bardzo wymagający:D
    No jaszczurka jest bardziej wymagająca od jeża:)
     
  18. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    jaszczurkę to kiedyś bardzo chciałam mieć, ale właśnie dlatego, że uznałam że jest za bardzo wymagająca to jednak nie będę jej mieć xD ale jeż? xD widziałam, że są do sprzedaży, ale jakoś nie wyobrażam sobie go hodowac w domu, mimo że są cudowne... ale jak go na ręcę wziąć? xD
     
  19. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Ja go nigdy nie brałam ale mój brat go czasem bierze i czasem jest po kuty a czasem nie:D
     
  20. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    łeeeee no to ładnie xD ale jest bardziej dziki czy daje się jakoś udomowić? :) pytam o jeża a nie o brata :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.