Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zmiana trochę dziwna...
    A jak ktoś ma wyłączony pasek?:p

    Z chęcią pomogę nieco mniej doinformowanym graczom:)
     
  2. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Ja nie rozumiem. Czemu przenoszą towary do Inne? Będziemy mogli użyć tego co mamy w stodołach czy będziemy musieli je wyprodukować w czasie eventu? I czy będzie je można sprzedawać?
     
  3. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Będziemy mogli użyć naszych zapasów ze stodoły. Po prostu na czas Eventu zmieniają one zakładkę :)
    Na szczęście mam spore zapasy, do tego z drzewek trochę piór papuzich dostanę, więc na Karnawał jestem przygotowana :)
     
  4. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Ale już sprzedawać i kupować nie będziemy mogli, czyż nie?
     
  5. Majowe

    Majowe Baron forum

    Popatrz na to nie wpadłam - faktycznie, jak się nie zaopatrzysz przed eventem to kicha... :)
     
  6. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Na chwilę obecną wiemy tyle, ile znajduje się w Poradniku. Również wczoraj pojawiło się kilka pytań oraz niejasności, jednak nadal nie mamy nowych informacji w tej sprawie:
     
    Majowe lubi to.
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo miły gest BP w stronę graczy, którzy pisali ... "bo ja jeszcze nigdy nie ukończyłam(em) eventu w całości :(:mad:".
    Teraz jest łatwo, przyjemnie i banalnie prosto, nawet z bardzo niskim poziomem. Nagrody oczywiście adekwatne do stopnia trudności, chociaż itemy na Wyspę - to towar zawsze mile widziany i pożądany, bez względu na poziom w grze.

    Zamieszanie związane z paskiem i pozycją "inne", oraz związane z tym obawy, wydają się zupełnie niepotrzebne. Uważam, że jest to zabieg czysto techniczny, mający ułatwić samo opracowanie skryptu eventu, oraz oddawanie produktów.
    Ponieważ mamy tych produktów dużo więcej, a wyselekcjonowano tylko 6 , których równowartość może złożyć się na wykonanie zadania - postanowiono dla ułatwienia wydzielić je od reszty i czasowo umieścić w zakładce "inne". Taki manewr niesie z sobą konsekwencję w postaci ukazywania się tych produktów na pasku podczas zbiorów - i to jest całe "czasowe" hokus pokus :) Po evencie wszystko wróci do normy. Oczywistym jest również, że możemy oddawać wszystko co mamy obecnie, co wyprodukujemy lub kupimy na targu - teraz, jutro, czy kiedy nam się zachce - byle przed końcem eventu xD

    Słoń z konfetti fajny :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  8. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    nie robię tego eventu, odpuszczam sobie :)
     
  9. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Musi być błąd z ilościami roślinki eventowej , może być około 15- 16 tyś do wysiewu a nie 8. Już była ostatnio pomyłka i dodali w ostatniej chwili ponad 6 tyś dodatkowych :sleepy:
     
  10. juras

    juras Weteran forum

    Witam! Gram trochę ponad 2 miesiące i patrzę na FAQ nie obciążony długoletnim stażem i doświadczeniem, więc podzielę się swoimi odczuciami. Niewielka ilość kwiecia o krótkim czasie wzrostu, znikoma ilość kapeluszowych wypadajek, ilość zwierząt i owoców do odżałowania, zasługują na nalepkę "Tropikalny karnawał", jako nagrodę. Dlaczego przeniesiono tzw. "przedmioty akcji specjalnej" do zakładki "inne"? ano myślę, że dlatego,żeby oddzielić je od produktów, które posiadamy w stodole w zakładce "produkty",... a dlaczego? dlatego że do eventu będą mogły być wykorzystane tylko produkty powstałe w czasie kiedy trwa event. Kra, kra, kra, stawiajcie wasze fabryczki. Miejsca jest dosyć, bo nie potrzeba go aż tyle pod siew.... i tu ciąg logiczny się zamyka. Obym się mylił, bo fabryczek nie mam, za to nakupowałem jak głupi sera, wełnę i pióra. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności tych co też kupili.
     
  11. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    a mnie się nie podoba... Za dużo było obietnic w zapowiedziach na takie byle co...
    Pewnie, że chętnie capnę świetliki, bo mi się podobają, a mało kto chce je już oddać...
    i całą tę resztę czyli SP i itemy, ale....sie pytam, gdzie ten karnawał?? Aż się prosi jakaś piniata, albo kot młot...
    i po co były te opisy o karnawale w tropikach/ czytaj- wyspie/??? do kitu i tyle..
    A co do produktów "akcji", przypomniał mi się event gdzie oddawaliśmy tylko kwiaty, tylko zboża, tylko warzywa...można było tylko dany produkt wyświetlić?? a teraz się nie da? trzeba przenosić...durnota zwykła i tyle..
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczor :)
    Do tego pogrubionego .... "a dlaczego?" .... w Twoim poście wszystko się zgadza, ale już dalej nic.
    Mylisz się..... do eventu będzie można oddawać produkty zgromadzone już w stodole...czyli dobrze zrobiłeś kupując je na targu:)
    Nie ma potrzeby i w FAQ nigdzie o tym nie pisze, że produkty trzeba wyprodukować w czasie trwania eventu.
    Powodzenia :)
     
  13. juras

    juras Weteran forum

    Dziękuję, ulżyło mi, teraz z optymizmem patrze w przyszłość, ale na wszelki wypadek zbuduje parę fabryczek.
     
    gosiagosia60, maryla51 oraz _Olenka47 lubią to.
  14. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    No przecie... gdyby trzeba było produkować, to ten etap byłby czasówką....
     
  15. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Widze kolejne zamieszanie. Zrobie, jak zawsze ostatnio, zaczne 2 godz. pozniej i sprawdze forum, stodole i zegar. Juz kilka razy na tym dobrze wyszlam. Polecam, mniej stresu.
     
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    A gdzie ten stres??? Hmm...no ciutkę się bojam patrząc na twoją jędzę...krzywo na mnie tak łypie? czy wydaje mi się?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  17. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Niedobrze. Mam obawy, ze mozecie cos wykrakac zlego. Zmienia i bede sie meczyla z fabryczkami. Bo niby czemu ten event ma byc taki prosty, taki przyjemny? Ta latwosc jest sama w sobie wysoce podejrzana! Albo spadly im (BP) zyski i takimi latwiznami chca sobie zjednac na nowo portfele graczy, albo cos zmienia po rozpoczeciu (tak jak podejrzewacie) albo co gorsza (i tego boje sie najbardziej) cos knuja. I to knuja mocno, mam obawy czy to nie zwiazane bedzie z ta jakas rafa. Moze sie podlizuja na przyszlosc, a ta przyszlosc doprowadzi graczy do bialej goraczki?
    Jesli nie zmienia, to wg moich obliczen trzy (no moze cztery) doby siania na super polach na wszystkich obszarach, spacerki do stodoly po towar i potem juz sianie co sie chce dla wypadajek. Wyjatkowo mam wszystko - zwierzatka mam, piora papuzie mam, bikini tez mam - dziwie sie, ze mam, kupowalam do jakiegos eventu i dziwie sie, ze jeszcze nie sprzedalam.
     
  18. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    no i rozwiązałem problem kopiłem wszystkiego po 40 poza kocem najwyżej potem sprzedam ze stratą
     
    gosiagosia60 i Mojabonanza lubią to.
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Też mi się tak wydaje właśnie.Myślę,że to niefortunne tłumaczenie i stąd całe zamieszanie ( nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne...).Farmy nie sprzątam,wypadajek z pnączem też nie mam zamiaru robić,bo szkoda sn na taki event:)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  20. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    karnawal sie juz dawno skonczyl a nam pozostal event i mase zamieszania przy nim
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.