Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poczytaj moj edit mam nadzieje,ze uwierzysz:p
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    żeby można było to nazwać przedmiotami akcji specjalnej? xD

    Bo przedmioty akcji specjalnych znajdują się zazwyczaj w zakładce inne xD

    Edycja: Jak produkt by znajdował się w zakładce produkty tak jak normalnie to nie był by przedmiotem akcji specjalnej, więc pocudowali :p
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gretka,ale jakie informacje mamy podać?Wszystkie informacje dotyczące eventu,jakie otrzymaliśmy z centrali zostały zamieszczone w poradniku.Nie możemy powiedzieć czy coś się zmieni czy nie,na chwilę obecną odnosimy się do tych informacji,które są zamieszczone.
    W poradniku nie ma ani słowa o tym,że wymienione produkty będzie trzeba zebrać z fabryk w czasie wykonywania zadania,a w związku z tym można spokojnie przyjąć że będziemy oddawać produkty z naszych zapasów w stodole.
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Może nie rozumiem, z tego wynika mi,że trzeba mieć ustawione fabryczki:)
    Czy "produktowe" drzewka uznawane są jako fabryczki?
    To co nam się ukazuje w pasku to to co zbieramy na bieżąco na farmie.
     
    patrycja9922 lubi to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Norbi(mogę tak?)z całym szacunkiem do Twojej znajomości gry i zasad tej gry.Powiedz,kto do eventu wystawia warsztaciki produkujące np.angorę? I w czasie siania eventowego zielska zastawia sobie pola?o_O Jeżeli masz rację,to na GT masz ode mnie Tarninę(to najlepsze chyba,co posiadam)xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  6. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    No cóż, pozostaje nam wiara,że masz rację i wystarczy mieć zapasy tych "przedmiotów akcji specjalnej" w stodole i nie trzeba wystawiać fabryczek.
    Gosia to zamydlenie to może element nowej mechaniki gry czy jak go zwał:p:cry:?.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czyli robienie "z tata wariata"po naszemu -.- xD
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozesz:)
    angore wystawi ten kto nie chce jej kupic i na niej zrobic event a moze i przy okazji zarobic troche;)
    nie trzeba ich wystawiac....grafika bedzie w pasku bo na czas eventu te produkty zostana przeniesione do innego dzialu i dlatego przy zbiorach beda widoczne..
    drzewka nie ale ich owoce juz takxD
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Już rozumiem,czyli produkty jako "produkty" akcji specjalnej eventowej będziemy widzieć w zakładce Inne jako te,które możemy oddać z własnych zasobów do eventu o różnej wartości w kampaniach:)
    Dobrze?

    Oczywiste,że miałam na myśli owoce czytaj "produkt" z drzewekxD;)
     
    patrycja9922 lubi to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie i dlatego beda widoczne przy zbiorach
     
    kybek93, patrycja9922 oraz carlain21 lubią to.
  11. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Info że itemy można postawić na wyspie przeoczyłem:oops: a to rzeczywiście podnosi ich wartość:)
     
    patrycja9922 lubi to.
  12. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    dobra a może ja spróbuje inaczej : do tej pory jak można było wkładać z własnych zasobów nie kombinowali żadnych zagrywek słownych bo nie było potrzeby ale na potrzeby tego eventu 6 POZYCJI z ZASOBNIKA PRODUKTY idzie do zasobnika INNE i tylko dla tego manewru wymyślono nazewnictwo "przedmiotów akcji specjalnej"

    po za tym rozłóżmy to łopatologicznie tak po chłopsku prosto przedmiotów akcji specjalnej=
    przedmioty=produkty
    akcji=eventu zadania 4
    specjalnej = bo specjalnie je przenoszą do zasobnika "inne" specjalnie dla tej akcji specjalne jednorazowo specjalnie nadzwyczajnie unikatowo wyjątkowo

    WYNIK
    do wykonania zadania 4 potrzebne są produkty które dla tego eventu zostaną przesunięte do zasobnika INNE podczas zbiorów będą się ukazywały na pasku animacji

    TO SAMO PO STAREMU
    do wykonania zadania 4 przedmioty akcji specjalnej brzmi bardziej tajemniczo i zagadkowo ?

    ale i tak uważam że pióra wycofają to by było za proste z piórami pozostałe przedmioty wymagają albo zrobienia albo dużej kasy a pióra nam zabiorą byśmy nie mieli za prosto
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    "Akcja specjalna" to polska nazwa eventu - widuję ją w oficjalnych postach od zawsze.
    Natomiast to przełożenie rzeczy potrzebnych do eventu pod inną zakładkę jest moim zdaniem kompletnie niepotrzebne... no i już się boję, jakie śliczne, smakowite błędy z tego wynikną.
    Super zmiana, oby tak dalej 8)
     
  14. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja kompletnie nie rozumiem tego manewru z produktami akcji specjalnej o_O Jaka tęga głowa to wymyśliła? Już widzę w trakcie eventu te pytania od userów. Czy nie można było napisać " produkty z warsztatów" o wartości takiej a takiej? Jasno, prosto i zrozumiale .
    Przerost formy nad treścią z tego wyszedł :mad:
     
  15. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    moim skromnym zdaniem całość jest tak "napisana" że co znajduje się w inne jest wypadają więc w czasie zbierania np drzew pól zagród będzie możliwość że wypadnie jeden z 6 przedmiotów - OBYM SIĘ MYLIŁ bo wtedy wszyscy zostaną multi mln
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jak to napisano, to inna sprawa ;)
    Mianowicie jak zwykle napisano mętnie xD
    Ale moim zdaniem taka np biżuteria czy co tam jest na obrazku w FAQ to nie jest wypadajka - po prostu pokazano zbiory obejmujące dany warsztat.
    Się okaże... po pierwszych dwóch / pięciu / 24 godzinach, kiedy naprawią błędy 8)
     
    gretag i gosiagosia60 lubią to.
  17. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Pozwolę sobie wkleić cytat z poradnika (aktualizacja sprzed południa) - ja nie widzę tam ani słowa o tym, aby produkty zaczęły wylatywać ze zbiorów na zasadzie wypadajki
    Szczerze mówiąc (pisząc) nie mamy bladego pojęcia skąd taki pomysł, ale cóż... ;) W każdym bądź razie staramy się na bieżąco przekazywać wszelkie nowe informacje dotyczące karnawałowego eventu i mam nadzieje, że obędzie się już bez żadnych dodatkowych niespodzianek :)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dokładnie - przeoczyłam tę najnowszą aktualizację, ale i tak zrozumiałam właściwie, że po prostu zbierane produkty będą się pokazywały w tym upiornym pasku ;)

    Co do niespodzianek, to cóż... nadzieję to i my mamy, że będzie bez niespodzianek, ale nadzieja to jedno, a doświadczenia z niedawnej przeszłości to coś zupełnie innego ;)

    Przy okazji - MODom współczuję... wyobrażam sobie, co się będzie działo po starcie eventu przy tej nowej mechanice upychania produktów nie tam, gdzie zawsze 8)
     
  19. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Damy radę :) No chyba, że zostawicie nas samych na forumowym "placu boju" ;)

    Swoją drogą ciekawe, czy planują takie zmiany eventowe już na stałe (tak, tego również nie wiemy)... Na tą chwilę pozostaje nam poczekać na start eventu, ze 3 razy się przelogować i z "duszą na ramieniu" zajrzeć do stodoły ;)
     
  20. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    pomarzyć niemożna
     
    patrycja9922 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.