Opinie Karnawał 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 20 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm... widzę, że te marzenia się tak przesuwają z weekendu na weekend ;)
    Ja tam złudzeń już nie mam (po wnikliwej analizie biuletynu), więc machnę sobie ten event na 12-godzinnym kuponie... co mi szkodzi... a później ciąg dalszy letargu 8)
     
    gosiagosia60, TETUNIA oraz patrycja9922 lubią to.
  2. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    gołębie są nareszcie :D bo jakoś zawsze mnie omijały w TS-ach
     
    _Grani_ i patrycja9922 lubią to.
  3. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Event jak event na luziku do zrobienia:) -nagrody-nie powalające na kolana ale skoro dają to sie bierze i już;)xD
     
    bogna24 lubi to.
  4. balenciaga

    balenciaga Młodszy ekspert

    Gołębie...! Doskonale. Tych nie mialam. To w następnym evencie poproszę wilki i żaby - i będę miala już wszystko (a dawno TSow nie kupowałam). Poza tym - nagrody nie powalają. No, moze troche TPD z tych itemow bedzie.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2015
    patrycja9922 lubi to.
  5. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Myślałam że wreszcie dadzą wilki żaby lub koguty,chyba nigdy się nie doczekam.:(
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Witam. :)
    U nas nic nie przeoczono, w naszym FAQ jest podana jak najbardziej prawidłowa informacja, tym razem nie będzie żadnych gwiazdek wśród nagród za poszczególne zadania. :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, MODzie szanowny - teraz już w niemieckich FAQ nie ma ani słowa o gwiazdkach.
    Coś się widocznie zmieniło tam na górze... ponieważ adnotację o tych gwiazdkach "jak w każdym evencie spółdzielnianym" widziałam u Niemców parę godzin temu, kiedy to napisałam zacytowany post.
    Dziwne... nawet u źródła FAQ są organizmem zmiennym...? 8)
     
  8. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Jaki event takie nagrody. :)
     
    NASTKA.BURAN i patrycja9922 lubią to.
  9. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany

    Świetliki i gołębie w nagrodach OK. Nawet jak ktoś ma to zawsze będą na wymianę (oby szybko nadeszła).

    Mam tylko nadzieję, ze wypadajki będą leciały przyzwoicie bo i roślinka, która krótko rośnie i w sumie mało jej ...
    Reszta rzeczy do oddania też w małych ilościach .... trochę szkoda bo ruch na targu nie wzrośnie istotnie ...
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Tak, masz rację. Mój błąd. Jednak dalej będę konsekwentnie pisał że taniej wychodzą pióra od bikini.
     
  11. kewunia

    kewunia Zaawansowany

    skąd wziac koc piknikowy potrzebny do eventu
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    gosiagosia60 lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z młyna - specjalnej fabryczki. Koc nie jest obowiązkowy ;)
     
    patrycja9922 i _Grani_ lubią to.
  14. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Wszystko zależy od tego jakie i czy otrzymamy nowe informacje od Community Managera, aktualnie mogę jeszcze zdradzić, że zespół FAQ pracuje nad dodaniem jeszcze jednej ważnej informacji, która do nas nadeszła. :)
     
  15. rolniksam92

    rolniksam92 Aktywny autor

    no tak sie przyjemnie zapowiada...że aż podejrzane..oby wlasnie z tymi wypadajkami nie bylo problemów!
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff to ja już zaczynam się bać 8)xD
     
  17. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Eeeee ... nie, spokojnie, informacja jest ważna, dotyczy 4 zadania, ale nie wpłynie myślę na stopień trudności eventu jako całości. ;)
     
    patrycja9922 i zzizzie lubią to.
  18. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Event przyjemny noi gołębie do zdobycia, mam tylko jedne więc przydadza kolejne :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  19. kwasia1999

    kwasia1999 Młodszy ekspert

    Ze względu na event postanowiłam postawić pierwszą fabrykę bikini niestety farma mi tego zadania nie ułatwiała przez jakiś cholerny błąd w warsztacie w ogóle nie pokazywało mi fabryk do wybudowania z wyspy tak samo jak i nie mogłam kupić produktów na targu gdyż nie było ich widać >:(. Dopiero teraz po kilku próbach logowania i odświeżania łaskawie możliwość powróciła :mad:. Póki cena na targu nie jest wysoka kupiłam pewną ilość bo szczerze powiem żal mi wełny dawać bo nijak się opłaca -.-
     
    patrycja9922 lubi to.
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ograniczą produkty jakie będzie można oddać?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.